Eksportuj wysokiej jakości zdjęcia z aplikacji Zdjęcia na komputerze Mac [Quick Tips]

Eksportując zdjęcie z aplikacji Zdjęcia Mac, masz dwie możliwości: wyeksportować zdjęcie w mniejszym rozmiarze i o niższej jakości lub wyeksportować zdjęcie wysokiej jakości. Jeśli w przeszłości do eksportowania zdjęcia używałeś metody „przeciągnij i upuść”, prawdopodobnie wyeksportowałeś wersję zdjęcia o bardzo niskiej jakości.

W tym artykule pokażemy, jak eksportować wysokiej jakości zdjęcia z aplikacji Zdjęcia:

Eksportuj wysokiej jakości zdjęcia z aplikacji Zdjęcia na Maca

1. Uruchom aplikację Zdjęcia na komputerze Mac.

2. Wybierz zdjęcia, które chcesz wyeksportować w wysokiej jakości.

Po wybraniu zdjęcia lub zdjęć kliknij menu „Plik” u góry i wybierz „Eksportuj”, a następnie „Eksportuj niezmodyfikowany oryginał do zdjęcia X…”, gdzie X to liczba wybranych zdjęć.

3. Na następnym ekranie kliknij „Eksportuj”, a następnie wybierz folder docelowy i kliknij „Eksportuj oryginały”, aby wyeksportować zdjęcia w wysokiej jakości.

4. Jeżeli chcesz wykonać zadanie metodą przeciągnij i upuść, przytrzymaj klawisz „Opcja” na klawiaturze, przeciągnij i upuść zdjęcie na pulpit, a na pulpicie otrzymasz wersję zdjęcia w oryginalnej jakości pulpit, a nie skompresowany.

To wszystko, co trzeba zrobić, aby wyeksportować wysokiej jakości zdjęcia z aplikacji Zdjęcia na Maca.

Wniosek

Jeśli przez cały czas eksportujesz zdjęcia o niskiej jakości z aplikacji Zdjęcia Mac, powyższa wskazówka powinna pomóc w wyeksportowaniu oryginalnych zdjęć o wysokiej jakości, niezależnie od tego, czy używasz metody Menu czy metody przeciągania i upuszczania .

Indeks
  1. Eksportuj wysokiej jakości zdjęcia z aplikacji Zdjęcia na Maca
  2. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up