Jak odinstalować Start z mojego telefonu i usunąć go z ekranu blokady?

Podobnie jak w świecie Androida, iPhone'a i iOS, chodzi o ulepszanie wszystkich opcji, które dają nam przez całe swoje istnienie. W związku z tym, aby zadowolić wytrawnych użytkowników tego systemu operacyjnego, przyniosła aplikację mobilną z Google Play o nazwie Start app. Kiedy nauczymy się go definitywnie używać, pokochamy go; ale to normalne, że nie wiemy, jak odinstalować lub dezaktywuj ekran główny tej platformy.

Dzięki tej aplikacji na Androida, iPhone'a lub iOS dają ci możliwość skonfigurowania jej użycia, abyś mógł ciesz się innym systemem blokowania niż zwykle. Dziwna rzecz w tym przypadku z innymi aplikacjami tego typu; polega na tym, że oferuje pozostawienie aplikacji z Google Play, z których można korzystać bez konieczności odblokowywania smartfona lub telefonu komórkowego z poziomu Start w celu odinstalowania lub dezaktywacji.

Ponadto gwarantuje, że nie będziesz mieć problemu z zapomnieniem powiadomienia lub jego niewidocznym. Pozwala ci umieścić wszystko na liście i poinformuje cię, ile ich masz Start.

Jednak wiele osób, które z niego korzystały, chce, aby ich telefon był bardziej dostępny, spróbuj odinstalować lub wyłączyć ekran główny aplikacji Start. W tym celu konieczne jest dalsze czytanie tego przewodnika.

Co to jest aplikacja „Start”?

Ponieważ świat jest, zawsze chcemy być informowani o wszystkim, co dzieje się we wszechświecie, można to zrobić za pośrednictwem wiadomości. Cóż może być lepszego niż ta informacja dociera do naszych urządzeń bez konieczności badania czegoś. Za to odpowiada ta platforma, informując o wszystkich twoich kontach za darmo.

Ta aplikacja nie zajmuje dużo miejsca w Twojej pamięci i daje swoim użytkownikom wiele korzyści w jej użytkowaniu. Ale czasami denerwujące jest, że te wiadomości, które powiadamiają cię o nowym wydarzeniu, pojawiają się na głównym pasku, więc postanawiają je wyeliminować.

Jaki jest pożytek z zainstalowania Start?

Chociaż nie będziesz już mieć tych samych zalet, które miałeś z aplikacją, nadal będziesz móc wejść z sieci. Poza tym może się przydać, jeśli nie masz miejsca w swoim magazynie, czasami może to nieco odciążyć.

Jak odinstalować aplikację Start

Podobnie jak instalowanie platform z telefonu, usuwanie ich jest takie proste. Dzięki temu będziesz mieć wiele ulepszeń dla swojego urządzenia, ponieważ tak jest przestrzeń, której możesz potrzebować później. Jeśli nie używasz już tej aplikacji z wiadomościami, możesz zacząć ją usuwać, do tego nie jest wymagane połączenie z Internetem. Ale powinieneś wiedzieć, że informacje zostaną stąd usunięte, bądź ostrożny.

Co się stanie, jeśli odinstaluję aplikację Start z telefonu?

Musisz wziąć to pod uwagę Oprócz ekranu blokady aplikacja Start oferuje wiele opcji. Tak, abyś mógł maksymalnie spersonalizować swoją komórkę lub komórkę, a także zmodyfikować pasek powiadomień i umieścić go w stylu iPhone'a.

Będąc częścią korzyści najbardziej poszukiwanych przez użytkowników, którzy codziennie pobierają ją ze Sklepu Play. Chociaż niektóre marki telefonów lub telefonów komórkowych zawierają tę aplikację mobilną z Google Play, w której wprowadzają Start z fabryki.

 • Ta aplikacja pokaże ci różne wtyczki, które mogą być całkiem przydatne, interesujące w zależności od twojego gustu. Na przykład istnieje sposób na umieszczenie bocznego paska dostępu z aplikacjami, z których zwykle korzystasz. Nie musisz odblokowywać smartfona, aby rozpocząć.
 • Jest to również bardzo przydatne, gdy inne osoby proszą o pożyczenie telefonu komórkowego i potrzebują podstawowych aplikacji komunikacyjnych. Ale możesz uniknąć tego, że trenuję np. w Twojej galerii, gdzie masz osobiste zdjęcia, których nie chcesz, aby ktokolwiek inny widział Twój sprzęt.

Innym przykładem, który możemy również przytoczyć, jest przypadek, jeśli mamy lub uważamy to za konieczne, zapisujemy hasło bankowe na naszym telefonie lub telefonie komórkowym. Posiadać większą dostępność niż ktokolwiek może uzyskać do tego dostęp. W ten sposób chronisz swoją prywatność od Start w celu odinstalowania lub wyłączenia na swoim Androidzie, iPhonie lub iOS.

 • Powiadomienia pojawią się w tym samym miejscu, w którym znajduje się przycisk który przeciąga, aby odblokować telefon lub telefon komórkowy. W ten sposób możemy zwizualizować liczbę powiadomień, które mamy.

Nie będą jednak przeszkadzać żadnemu narzędziu, którego potrzebujemy znacznie mniej opcji, co daje nam prywatność korzystania z aplikacji mobilnej tak kompletnej, jak Start App.

Podsumowując i ogólnie, możemy powiedzieć, że Start App oferuje szereg korzyści oprócz ekranu blokady Twojego sprzętu.

Chociaż jeśli nie chcesz odinstaluj lub wyłącz obraz uruchamiania aplikacji Start. A Ty jesteś jednym z tych, którzy preferują prosty, ale oryginalny wzór zamka, mamy też informacje jak to zrobić.

Ponieważ głównym celem jest ochrona Twojej prywatności. Ale daje to również możliwość, że personalizacja telefonu lub telefonu komórkowego obejmuje dostęp do tego samego początku i że jest napisane, że został odinstalowany.

W ten sposób będziemy mogli optymalizować czas na szereg zadań, które na co dzień mamy do wykonania, korzystając z telefonu komórkowego lub komórkowego. Albo w życiu osobistym, albo w pracy Twojego sprzętu.

Jak wyłączyć opcję Start z mojego ekranu blokady bez odinstalowywania?

Aby wykonać tę procedurę, wystarczy wykonać następujące kroki, które są również bardzo proste, gdy chcesz mieć większą dostępność. możesz to zrobić ze swoim telefonu komórkowego, wyłączenie ekranu blokady aplikacji Start lub trwałe odinstalowanie:

 1. Musisz wejść do telefonu i przejść do części z napisem „Ustawienia” normalne w logo z kołem zębatym.
 2. Po wszystkich opcjach, które ci wyświetli, przejdziesz do tego, co mówi „Odblokuj obraz”. To pole pomoże Ci dostosować żądaną blokadę ekranu, aby Twój telefon komórkowy zaczął się odinstalowywać.
 3. Dlatego w zakładce „Typ blokady” naciśniemy „Brak”, aby odinstalować lub dezaktywować

Gotowy, w ten sposób będziesz mógł cieszyć się większą dostępnością na swoim telefonie usunięcie lub wyłączenie ekranu głównego aplikacji Star. To samo, aby go przywrócić, będziemy musieli aktywować go tylko za pomocą tej samej procedury.

Jeśli chcesz dodać do tego opcję umieszczenia animowanego tła na ekranie, możesz to zrobić i odinstalować aplikację! Musisz tylko wziąć pod uwagę następujące kroki.

To jedne z najczęstszych wątpliwości, ale mają bardzo proste rozwiązanie. co poza tym pomoże Ci spersonalizować Twój smartfon jak chcesz rozpocząć, i poproś o odinstalowanie.

Zwykle pozwalamy naszym urządzeniom spać, ponieważ robimy różne rzeczy w tym samym czasie. Ale to nie znaczy, że nie przynosisz, mamy je ze sobą i od czasu do czasu musimy je odblokować na telefonie komórkowym.

Indeks
 1. Co to jest aplikacja „Start”?
  1. Jaki jest pożytek z zainstalowania Start?
 2. Jak odinstalować aplikację Start
  1. Co się stanie, jeśli odinstaluję aplikację Start z telefonu?
 3. Jak wyłączyć opcję Start z mojego ekranu blokady bez odinstalowywania?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up