Jak łatwo naprawić i usunąć nagłą śmierć dowolnego Samsunga Galaxy S

Indeks
  1. Nagła śmierć Samsunga Galaxy S4, co to jest?
    1. Musisz włączyć telefon komórkowy w trybie odzyskiwania
  2. Mówimy ci, jak krok po kroku ponownie zainstalować oryginalną pamięć ROM
  3. Próbujemy ożywić Samsunga Galaxy S6 bez umierania.

Nagła śmierć to coś, co często obserwuje się w telefonach komórkowych, takich jak Samsung Galaxy S4 i S4 Mini, ale wielu użytkowników uważa, że ​​gdy ekran pozostaje czarny, telefon staje się całkowicie bezużyteczny lub martwy.

Kiedy tak się dzieje, normalne jest myślenie i kup inne urządzenieCóż, naszą pierwszą myślą jest to, że nasz telefon komórkowy z pewnością nie ma już rozwiązania.

I można pomyśleć o zakupie nowego urządzenia, o ile je masz pieniądze, aby móc to zrobićAle co jeśli go nie masz?

Z pewnością w takim przypadku wiesz, że musisz szukać rozwiązania, aby móc naprawić swój urządzenie w prosty sposóbz pewnością będziesz szukał wszystkich możliwych rozwiązań, aby to osiągnąć.

Lub jeśli w innym przypadku, jeśli masz pieniądze, ale masz dużo informacji, takich jak zdjęcia, filmy, czaty, pliki audio itp. Na tym urządzeniu i nie chcesz ich stracić, których będziesz szukać aby znaleźć rozwiązanie umożliwiające ponowne włączenie telefonu i zadośćuczynić za jego nagłą śmierć.

Ale prawda jest taka, że ​​ma to rozwiązanie i to w wielu przypadkach naprawa telefonu komórkowego jest bardzo łatwapodczas gdy w innych przypadkach wystarczy ponownie zainstalować system operacyjny z Android z oficjalną pamięcią ROM telefonu, więc tutaj nauczymy Cię, jak naprawić nagła śmierć samsung galaxy s4.

Nagła śmierć Samsunga Galaxy S4, co to jest?

Czasami nazywa się to nagłą śmiercią Samsunga Galaxy S4, kiedy tak jest zablokowany przez aplikację a komórka jest zupełnie martwa, przez co nie reaguje po podłączeniu do ładowarki lub do komputera.

Musisz włączyć telefon komórkowy w trybie odzyskiwania

Ale jak powiedzieliśmy wcześniej, można to bardzo łatwo naprawić, ponieważ telefon komórkowy przechodzi tylko do tryb blokady z którego można go usunąć za pomocą prostej kombinacji przycisków, ale najpierw należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1.- Zaleca się przed rozpoczęciem tej procedury zostaw ładowanie telefonu komórkowego na okres od 30 minut do godziny, jeśli możesz zostawić go na dłużej, tym lepiej, zwłaszcza jeśli telefon nie był włączony przez kilka dni.

Dzieje się tak, ponieważ bateria może trochę potrwać. trochę więcej do załadowanianie martw się, jeśli dioda LED ładowania się nie zaświeci, bateria będzie nadal się ładować.

2.- Po dłuższym pozostawieniu telefonu komórkowego do ładowania, spróbuj go włączyć i wejść w tryb odzyskiwania. Aby to osiągnąć, wystarczy włączyć telefon, naciskając klawisze zwiększania głośności + przycisk zasilania i przycisk strony głównej jednocześnie przez około 15 sekund, następnie należy zwolnić wszystkie przyciski.

3.- Jeśli twój telefon włączył się bez problemu mogło to być po prostu spowodowane aplikacją, która blokowała włączenie telefonu.

Mówimy ci, jak krok po kroku ponownie zainstalować oryginalną pamięć ROM

Jest prawdopodobne, że poprzednia metoda nie wystarczyła, a telefon komórkowy nie włączaj go Tryb odzyskiwaniaoznacza to, że problem może dotyczyć systemu operacyjnego, który można naprawić, ponownie instalując oryginalną pamięć ROM.

Aby wykonać tę procedurę, musisz wejdź na stronę Sammbile i napisz dokładny model swojego Samsung Galaxy S4wersja normalna lub mini.

Więc musisz ponownie zainstalować system operacyjny z pomocą Odin do flashowania telefonu komórkowego. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, nie martw się. tutaj jest przewodnik po flashowaniu telefonu komórkowego za pomocą Odina.

Jak zobaczysz, nie musisz się martwić, ponieważ nagła śmierć samsung galaxy s4 To nie jest problem, którego nie można naprawić, wystarczy postępować zgodnie z metodami wskazanymi powyżej, a telefon znów będzie działał.

Do czasu, gdy koreańska firma wprowadziła Galaxy S7 w lutym tego roku, najlepsze urządzenie własny telefon komórkowy To, co mogliśmy znaleźć, to Samsung Galaxy S6, który osiągnął naprawdę interesujący udział w rynku.

Rzeczywiście, musimy zwrócić uwagę, że wiele osób na całym świecie, w poszukaj wysokiej klasy terminala, Zdecydowali się na Samsunga Galaxy S6, z bardzo pozytywnymi wrażeniami w większości przypadków.

Jednak niestety znamy również inne przypadki, w których z nieznanego powodu nagła śmierć samsung galaxy s6czym zajmiemy się w tym artykule.

Prawda jest taka, że ​​najwyraźniej jest stosunkowo wielu użytkowników Samsunga Galaxy S6, którzy zetknęli się z tym problememwięc postaramy się zaoferować im dobrą rękę.

Sytuacja jest w zasadzie taka sama we wszystkich przypadkach z powodu tego, co komentują w różnych forach i sieciach społecznościowychdo tego stopnia, że ​​ekran Samsunga Galaxy S6 stał się całkowicie czarny bez wyraźnego powodu.

W rzeczywistości, jeśli sprawdzimy różne fora i sieci społecznościowe, zobaczymy, że problem jest częściej niż nam się wydajewięc uważamy, że warto było o tym mówić.

Próbujemy ożywić Samsunga Galaxy S6 bez umierania.

Cóż, jeśli nasz Samsung Galaxy S6 przeszedł przez problem, który próbowaliśmy tutaj wyjaśnić, musisz wiedzieć, że istnieje niewielka szansa na sami go ożywimy, i przed odebraniem go od technika należałoby go wypróbować.

Rzeczywiście, musisz przede wszystkim sprawdzić, czy jest trochę naładowany, dlatego zalecamy rozpoczęcie od pozostawienia go na chwilę, około 15 minut, i następnie po prostu go usuń.

Z czarnym ekranem oczywiście spróbujemy ożywić naszego Samsunga Galaxy S6, przytrzymując jednocześnie przycisk głośności i przycisk Home wraz z przyciskiem zasilania, przez około 15 lub 20 sekund.

Po tym czasie ekran główny Samsunga powinien się pojawić i być widoczny, choć oczywiście istnieje również taka możliwość że nawet w tym momencie nie odniesiemy sukcesu.

Jeśli nie byłeś w stanie ponownie uruchomić Galaxy S6 od nagłej śmierci za pomocą poprzedniej sztuczki, zalecamy, jeśli urządzenie ma gwarancję zanieś go do miejsca, w którym go kupiłeś, Jestem pewien, że widzieli problem już wcześniej.

Służba techniczna powinna w takich sytuacjach zająć się załatwianiem formalności lub udzielić nam pomocy nowy kształt urządzenia całkowicie bezpłatnie, o ile sprzęt jest objęty gwarancją.

Niektóre z powodów, dla których Galaxy S6 może przeżyć nagłą śmierć Są one związane z wadliwym wyświetlaczem, powszechnym problemem z oprogramowaniem lub awarią elektroniki komputera.

Niektóre z tych przypadków pozwalają na naprawy, ale inne spowodują, że telefon przestanie działać, więc jeśli masz Galaxy S6, radzimy zostaw go na gwarancji tak daleko jak to możliwe.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up