Najlepsza aplikacja radia FM na Androida bez internetu.

Zanim dotrzesz do tego artykułu, prawdopodobnie szukasz aplikacji radia FM na Androida bez bezpłatnego internetowego pakietu APK, tj. Prawda jest oczywista Jeśli szukamy poza Sklepem Google Play, znajdziemy więcej niż jedną dobrą aplikację radia APK FM na Androida. Jeśli jesteś fanatykiem radia, zachęcamy do dalszego czytania tego artykułu.

Wspomnieliśmy w przeszłości, że po prostu nie rozumiemy wielu producentów smartfonów, którzy wydają się poczynić bezpośrednie zakłady na trwałe usunięcie aplikacji radia FM z telefonu, co wielu z nas uznało za naprawdę atrakcyjne. Oczywiście nie jest to problem, który nie ma rozwiązania, ponieważ istnieją zastosowania w tym zakresie, ale Korzystanie z funkcji radiowych urządzenia kosztującego ponad 600 dolarów nie powinno być takie skomplikowane, więc mamy na ten temat wiele do powiedzenia..

W każdym razie, pierwszą rzeczą jest to, że chociaż pokazaliśmy już, jakie dobre aplikacje radiowe użytkownicy urządzeń mobilnych mogą zainstalować na swoich urządzeniach, tym razem chcieliśmy pójść o krok dalej i nawet umożliwić słuchanie radia przez połączenie internetowe. Jeśli w dowolnym momencie masz wątpliwości, czy można zainstalować aplikację radiową na Androida, czy też można jej używać tylko z określonym typem połączenia, czytaj dalej Ten artykuł.

Pero antes de entrar en detalles con la aplicación que queremos recomendarte, es necesario hacer una aclaración correct, relacionada con que lamentablemente, cada vez son más los móviles que Decisionn no include una aplicación de radio de busleva. lament lo. To na pewno Wiele obecnych telefonów nie ma aplikacji radia FM. Więc jeśli chcesz oglądać swoje ulubione programy radiowe, zalecamy zwrócenie uwagi. w kolejnych wierszach.

Indeks
  1. Włącz radio FM na Androidzie
  2. Słuchaj radia na Androidzie kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Włącz radio FM na Androidzie

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, zanim przejdziemy do szczegółów danej aplikacji, jest to, jak korzystać z radia FM na telefonie z Androidem bez jego potrzeby w zależności od danych lub WiFi potrzebujemy zintegrowanego chipa radia FM w terminalu. W takim przypadku zwróć uwagę, że istnieje wiele zastosowań specjalnie do tego celu. Esprit FM APK To jedna z najlepszych opcji dla telefonów z tym chipem.

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby z niej korzystać, co pozwala uniknąć wielu problemów zwykle związanych z aplikacjami radiowymi. A potem możesz posłuchać radia FM i znaleźć każdą z dostępnych stacji. Jednym z wyjaśnień w tym zakresie jest to, że niektórzy użytkownicy twierdzą, że potrzebują adaptera do korzystania z tej aplikacji., a potem trzeba powiedzieć, że można go kupić w sklepie elektronicznym za około 15 euro.

Jeśli wykonasz wszystkie powyższe kroki i pobierzesz APK Spirit FM z tego linku, wtedy będziesz miał radio FM Androida w internecie bez darmowej aplikacji APK, dzięki czemu nie będziesz zależny od Google Play Store ani żadnego innego podobnego sklepu. I na koniec należy zauważyć Ten krok po kroku, którego Cię nauczyliśmy, działa absolutnie płynnie na urządzeniach mobilnych Nexus, Samsung i Pixel, i wiele więcej. Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, zostaw nam komentarz.

Słuchaj radia na Androidzie kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, zanim nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć w formie samouczków, to to, że najwięksi producenci na świecie kilkakrotnie postanowili pozbyć się aplikacji radiowej, ponieważ oni też , zobowiąż się do składania wniosków o płatność kontraktową. Aplikacje takie jak Google Music, Spotify, Apple Music i wiele innych nie byłyby potrzebne wielu użytkownikom, gdyby ich aplikacje radiowe były zainstalowane radio, i niestety z tego powodu nie widzimy ich już w wielu systemach operacyjnych.

Cóż, w tym momencie zdajemy sobie sprawę, że nie tylko można aktywować radio FM na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, ale można je nawet usłyszeć, nawet gdy nie mamy internetu. Więc jeśli jesteś zainteresowany, musisz wziąć notatnik i postępować zgodnie z instrukcjami. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli chcesz słuchać radia w telefonie komórkowym, nawet gdy nie masz połączenia, Potrzebujesz, aby urządzenie miało dekoder radiowy wbudowany w tablicę logiczną komputera;.

Niektóre telefony komórkowe nie mają tego chipa, który dekoduje sygnał radiowy i w tym przypadku musimy powiedzieć, że wygodnie jest poszukać alternatyw tak przydatnych, jak aplikacje, które mogą pełnić podobną funkcję, a Spirit FM jest jednym z najlepszych FM na rynku. świat. Mając to na uwadze, należy powiedzieć, że jeśli nie masz dekodera lub odbiornika radia FM, Aplikacja automatycznie i natychmiast poinformuje nas, że terminal nie jest obsługiwany i niestety nie możemy kontynuować.

Cóż, prawda jest taka, że ​​na szczęście większość terminali Samsunga posiada radio FM, a wśród nich możemy wymienić: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (S5 mini), Samsung Galaxy S6 (S6 edge, S6 edge+) ), Samsung Galaxy S7 (S7 edge), Samsung Galaxy Grand Prime i Samsung Galaxy Note 2, 3, 4 i 5. Więc Jeśli masz jakieś, najlepiej jest przejść do końca artykułu i pobrać Spirit FM, który zostawimy Ci oficjalnym linkiem.

Co myślisz o tej możliwości? Jaka inna aplikacja radia FM na Androida bez internetu?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up