Jak włączyć debugowanie USB na Androidzie z czarnym ekranem?

Indeks
  1. Do czego służy debugowanie USB w systemie Android?
  2. Jak aktywować tryb debugowania USB na moim Androidzie za pomocą polecenia ADB?
  3. Jak mogę aktywować debugowanie USB mojego telefonu komórkowego z komputera?

Telefon komórkowy stał się czymś więcej niż koniecznością komunikować się z przyjaciółmi, krewnych lub kontaktów. To narzędzie, z którym czulibyśmy się nieważni, gdyby okazało się błędem. Zwłaszcza, gdy nadszedł czas, aby aktywować debugowanie USB na Androidzie z czarnym i zepsutym ekranem.

Dlatego jeśli telefon komórkowy jest uszkodzony na ekranie, możesz pomyśleć, że stałby się bezużyteczny. Ale chcemy wam powiedzieć, że tak nie jest. Więc zgodnie z tym motywem nauczymy Cię, jak to zrobić włącz debugowanie USB na Androidzie za pomocą polecenia adb. Nawet z czarnym lub zepsutym ekranem.

To naprawdę może wydawać się nieszczęściem, że ekran telefonu komórkowego, przez który widzimy zawarte w nim dane, jest uszkodzony lub jest czarny. I możesz aktywować tryb debugowania, gdy działa dobrze. Ale wydaje się to całkowicie szalone, że ta procedura może zostać wykonana.

Ponadto, jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, powinieneś wiedzieć, że to ekran telefonu komórkowego nie służy do wyświetlania danych ani obrazów. Ale wspomnieliśmy, że jest to bardzo łatwe aktywować debugowanie usb z czarnym ekranem na Androida z polecenie adb. Cóż, to właśnie zamierzamy zrobić w tym artykule i wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami.

Do czego służy debugowanie USB w systemie Android?

Jeśli znasz już ten termin, powinieneś wiedzieć, kiedy aktywować debugowanie usb z czarnym ekranem za pomocą polecenia adb. Możliwe, że możesz rozwiązać każdy problem, który przedstawia telefon komórkowy na poziomie komputera. Ponieważ różni się to znacznie od przejścia w tryb odzyskiwania na Androidzie.

Ponieważ zamierzamy to zrobić z komputera osobistego i korzystając ze wsparcia lub programu, który ułatwi nam naprawę urządzenia z Androidem. Ponadto przypominanie użytkownikom, aby się przyzwyczaili, nie będzie wiele biegać kopia zapasowa plików, które masz na swoim urządzeniu za pomocą kabla USB.

Następnie z komputera możesz wejść do swojego telefonu komórkowego, a program będzie środkiem, za pomocą którego zweryfikujemy i rozwiążemy ewentualne awarie w zainstalowanej aplikacji. Dlatego, jeśli czarny ekran Androida jest zepsuty, Nie będzie przeszkodą, aby móc dokonać niezbędnych poprawek z poziomu komputera.

Jak aktywować tryb debugowania USB na moim Androidzie za pomocą polecenia ADB?

Ważne jest, abyś to wiedział aktywować debugowanie USB z czarnym ekranem z poleceniem ADB na smartfonie. Ma być w stanie odzyskać zawarte w nim informacje lub dane, ale konieczne będzie przynajmniej włączenie urządzenia. Dlatego pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy jest włączony po podłączeniu.

Teraz, aby aktywować debugowanie USB z czarnym ekranem z poleceniem ADB. Konieczne będzie pobranie polecenia ADB z komputera z systemem operacyjnym Windows. I zrobimy to w tzw Oficjalna strona Androida. Po wykonaniu tego kroku musimy zainstalować te polecenia na monitorze komputera.

Jak mogę aktywować debugowanie USB mojego telefonu komórkowego z komputera?

Dla włącz debugowanie USB z czarnym ekranem za pomocą polecenia adb w telefonie komórkowym. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

  1. Podłącz za pomocą kabla USB smartfon z uszkodzonym lub czarnym ekranem.
  2. Teraz musimy uruchomić telefon w trybie debugowania, a aby to zrobić, konieczne będzie najpierw wyłączenie telefonu komórkowego.
  3. Włącz go ponownie, ale musisz nacisnąć następującą serię klawiszy, Strona główna, zasilanie, zwiększanie i zmniejszanie głośności. W ten sposób urządzenie wejdzie w tryb odzyskiwania.
  4. Teraz przejdź do monitora komputera i wejdź do programu i wprowadź następujące polecenie urządzenia adb. Następnie umieszczamy inne polecenie „adb pull / data / media / ClockworkMod / backup ~ / Desktop / Android-up”.
  5. W ten sposób dane zostaną wyodrębnione z naszego smartfona z Androidem. Następnie musisz poczekać na zakończenie operacji.
  6. Po zakończeniu pozostaje nam tylko spojrzeć na monitor komputera 'Ostatnie pliki'. Chociaż wydaje się to prostym zadaniem do wykonania, może nieść ze sobą ryzyko. Dlatego ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami co do litery.

W ten sposób kończy się ten samouczek, w którym nauczę Cię kolejnej ważnej informacji o Twoim telefonie komórkowym. Ponadto, teraz wiesz, jak to zrobić włącz debugowanie USB z czarnym ekranem z poleceniem ADB.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up