Najlepsza nieinternetowa aplikacja radia FM na Androida.

Zanim dotrzesz do tego artykułu, prawdopodobnie szukasz aplikacji radia FM na Androida bez bezpłatnego internetowego pakietu APK, która jest aplikacją, którą możesz całkowicie ręcznie zainstalować na smartfonie z Androidem, aby słuchać radia FM nawet bez połączenia. Prawda jest oczywista Jeśli szukamy poza Sklepem Google Play, możemy znaleźć więcej niż jedną dobrą aplikację APK radia FM na Androida. Jeśli jesteś miłośnikiem radia, zachęcamy do dalszego czytania tego artykułu.

Wspominaliśmy już w przeszłości, że po prostu nie rozumiemy wielu producentów smartfonów, którzy zdają się od razu postawić na trwałe wyeliminowanie aplikacji radia FM z telefonów komórkowych, co wielu z nas uznało za naprawdę atrakcyjne. Oczywiście nie jest to problem, który nie ma rozwiązania, ponieważ są zastosowania w tym zakresie, ale Korzystanie z funkcji radiowych urządzenia kosztującego ponad 600 dolarów nie powinno być aż tak skomplikowane, więc mamy na ten temat wiele do powiedzenia..

W każdym razie, pierwszą rzeczą jest to, że chociaż pokazaliśmy już, jakie dobre aplikacje radiowe użytkownicy urządzeń mobilnych mogą zainstalować na swoich urządzeniach, tym razem chcieliśmy pójść o krok dalej i nawet umożliwić słuchanie radia przez połączenie internetowe. Jeśli w dowolnym momencie masz wątpliwości, czy można zainstalować aplikację radiową na Androida, czy też można jej używać tylko z określonym typem połączenia, czytaj dalej Ten post.

Pero antes de entrar en detalles con la aplicación que queremos recomendarte, es necesario hacer una aclaración correct, relacionada con que lamentablemente, cada vez son más los móviles que Decisionn no include una aplicación de radio de busleva, lament lo. To na pewno Wiele obecnych telefonów nie ma aplikacji radia FM. Jeśli więc chcesz oglądać swoje ulubione programy radiowe, zalecamy zwrócenie uwagi. w kolejnych wierszach.

Indeks
  1. Włącz radio FM na Androidzie
  2. Słuchaj radia na Androidzie kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Włącz radio FM na Androidzie

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w związku z tym, zanim przejdziemy do szczegółów danej aplikacji, jest to, jak korzystać z radia FM na telefonie z Androidem bez jego potrzeby Jeśli polegamy na danych lub Wi-Fi, potrzebujemy zintegrowanego chipa radiowego FM w terminalu. W takim przypadku należy pamiętać, że istnieje wiele aplikacji zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Esprit FM APK To jedna z najlepszych opcji dla telefonów z tym chipem.

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby z niej korzystać, co pozwala uniknąć wielu problemów zwykle związanych z aplikacjami radiowymi. A potem możesz posłuchać radia FM i znaleźć każdą z dostępnych stacji. Jednym z wyjaśnień w tym zakresie jest to, że niektórzy użytkownicy twierdzą, że potrzebują adaptera do korzystania z tej aplikacji., a potem trzeba powiedzieć, że można go kupić w sklepie elektronicznym za około 15 euro.

Jeśli wykonasz wszystkie powyższe kroki i pobierzesz APK Spirit FM z tego linku, wtedy będziesz miał radio FM Android w internecie bez darmowej aplikacji APK, dzięki czemu nie będziesz zależny od Google Play Store czy jakiegokolwiek podobnego sklepu. I na koniec należy zauważyć Ten krok po kroku, którego Cię nauczyliśmy, działa absolutnie płynnie zarówno na urządzeniach mobilnych Nexus, Samsung, jak i Pixel, i wiele więcej. Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, zostaw nam komentarz.

Słuchaj radia na Androidzie kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, zanim nauczymy Cię wszystkiego, co trzeba wiedzieć w formie samouczków, jest to, że najwięksi producenci na świecie kilkakrotnie zdecydowali się znieść radio aplikacji, ponieważ tak właśnie zmusić nas do wypełnienia żądań płatności. Aplikacje takie jak Google Music, Spotify, Apple Music i wiele innych nie byłyby potrzebne wielu użytkownikom, gdyby zainstalowali swoje aplikacje radiowe., i niestety z tego powodu nie widzimy ich już w wielu systemach operacyjnych.

Cóż, w tym miejscu zauważamy, że nie tylko można aktywować radio FM na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, ale nawet można go słuchać, nawet jeśli nie mamy internetu, aby utworzyć notatnik i postępować zgodnie z instrukcjami . Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli chcesz słuchać radia w telefonie komórkowym, nawet gdy nie masz połączenia, Potrzebujesz, aby urządzenie miało dekoder radiowy wbudowany w tablicę logiczną komputera;.

Niektóre telefony nie mają tego chipa, który dekoduje sygnał radiowy i w tym przypadku trzeba powiedzieć, że warto poszukać alternatyw tak przydatnych, jak aplikacje, które mogą pełnić podobną funkcję, a Spirit FM jest jednym z najlepszych na świecie. Mając to na uwadze, należy powiedzieć, że jeśli nie masz dekodera lub odbiornika radia FM, Aplikacja automatycznie i natychmiast pokazuje nam, że terminal nie jest obsługiwany i niestety nie możemy kontynuować.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​większość terminali Samsunga na szczęście ma stację radiową FM, a wśród nich możemy wymienić Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (S5 mini), Samsung Galaxy S6 (S6 edge, S6 edge+). ) ), Samsung Galaxy S7 (S7 edge), Samsung Galaxy Grand Prime i Samsung Galaxy Note 2, 3, 4 i 5. Jeśli takowe posiadasz, najlepiej jest przejść do końca artykułu i pobrać Spirit FM, który zostawimy Ci oficjalnym linkiem.

Co myślisz o tej możliwości? Jaka inna aplikacja radia FM na Androida bez internetu?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up