Jak przenieść pliki, zdjęcia i filmy z telefonu komórkowego na pamięć USB lub kartę SD lub micro SD

W ostatnich latach jedna z najważniejszych specyfikacji lub specyfikacji, które rozważali użytkownicy urządzeń mobilnych z Androidem, była bezpośrednio związana z możliwością dodania karty microSD do urządzenia. to nas interesuje.

Prawda jest taka, że ​​zwłaszcza gdy mamy 16 GB lub mniej miejsca na dane, możliwość późniejszego dodania tego do naszego terminala ma kluczowe znaczenie. Pamięć microSD w stanie zwiększyć tę pojemność i zapewnić nam lepsze wrażenia użytkownika.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, wiesz, że microSD to ma wiele mediów, Wśród nich możemy wspomnieć np. O tym, że wszystkie zrobione przez nas zdjęcia są przekazywane dalej, gdyż zwalnia to sporo miejsca w pierwotnej pamięci urządzenia.

Wiemy jednak, że użytkownicy Różne terminale mają problemy Gdy przenosisz zdjęcia z pamięci mobilnej na kartę microSD, chcielibyśmy przedstawić Ci kilka szczegółów na ten temat.

Indeks
 1. Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pamięć USB
 2. Jak krok po kroku przesłać zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive
 3. Jak przesłać dokumenty z telefonu komórkowego na pendrive
 4. Prześlij zdjęcia na kartę SD
 5. Po prostu prześlij zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD

Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pamięć USB

Przenieś pliki z telefonu na dysk USB. Jest wysoce zalecane tak długo, jak chcesz trochę odpocząć Miejsce w telefonie i lepiej zapisuj nasze dokumenty, pliki, zdjęcia i filmy na pamięci USB, jeśli je masz. Jeśli nie, będziesz musiał je przywrócić, ale możesz to zrobić na wiele sposobów.

Tutaj informacje na zabezpieczonym urządzeniu są najbezpieczniejsze prawidłowoW przypadku pamięci USB, oto krótkie wyjaśnienie, w jaki sposób zdjęcia są przesyłane z telefonu komórkowego na pamięć USB.

Jest to bardzo łatwe, ale istnieje kilka opcji, które należy wziąć pod uwagę, aby wykonać to skomplikowane zadanie. W takich przypadkach zawsze zalecana jest najbardziej zalecana opcja Prześlij pliki za pomocą kabla USBa komputer to najszybsza i najbardziej kompatybilna metoda, w której wszystkie telefony komórkowe są jednakowo bezpieczne dla obu urządzeń.

Jak krok po kroku przesłać zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive

Należy pamiętać, że telefon komórkowy musi być w pełni kompatybilny z używaną platformą. W ten sposób możesz szybciej przenosić pliki. Pamięć USB musi to mieć Wymagane miejsce do wykonania operacji.

 1. Podłącz telefon komórkowy do komputera.
 2. Pamięć masowa otworzy się automatycznie.
 3. Podłącz pamięć USB do komputera.
 4. Otwórz folder na dysk USB.
 5. Wybierz pliki, które przygotowaliśmy dla Twojej kopii zapasowej.
 6. Wytnij pliki w telefonie i wklej je na dysk USB.
 7. Sprawdź w polecanym eksploratorze plików Astro File Manager

Kończąc ten proces, powinieneś bez problemu przekazać niezbędne pliki, aby zwolnić miejsce na komputerze i włączyć wydajność dużo spokojniejszy w swoich obowiązkachOprócz tego, że masz więcej miejsca na przechowywanie i zapisywanie zdjęć, filmów i gier tak, jak chcesz.

Stąd chętnie służymy pomocą we wszystkich sprawach i zapraszamy, jeśli nie mogłeś zrozumieć ani słowa Przeczytaj ponownie Ostrożnie stawiają kroki.

Jak przesłać dokumenty z telefonu komórkowego na pendrive

Możesz także podłączyć telefon komórkowy do komputera, przesyłać pliki do komputera, a następnie do pamięci USB. Należy jednak pamiętać, że oba muszą mieć pliki w przystępny sposób do kopiowania i wklejania. Polecamy ci to Utwórz folder ze wszystkimi czego potrzebujesz i skopiuj i wklej w ten sposób.

Prześlij zdjęcia na kartę SD

W tym miejscu powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka sposobów na przesłanie zrobionych przez nas zdjęć bezpośrednio na kartę microSD, takich jak: B. zmieniając plik Ścieżka do przechowywania gdy włożona jest zewnętrzna karta pamięci.

Możemy również określić ten proces ręcznie, chociaż jest to ważne w tym przypadku Pomyśl, kto to wersja z Androida, który zainstalowaliśmy na urządzeniu, ponieważ zostanie on pod nim całkowicie zmieniony krok po kroku.

Jak wspomniano wcześniej, powinieneś wiedzieć, że Twój smartfon naprawdę musi być pomocny w tym samouczku kompatybilny z kartami microSD i nie mają żadnej dodatkowej ochrony przed zapisem, aby móc później przekazać mu wszystkie zdjęcia.

Pamiętając o tych szczegółach, czas sprawdzić, gdzie one się znajdują. otwór na kartę microSD Ostrożnie włóż go, aż znajdzie się na swoim miejscu, a następnie załóż obudowę na urządzenie.

Na przykład, jeśli Twój telefon komórkowy został zainstalowany Android 6.0 Marshmallow Jeśli chcesz przenieść zdjęcia na kartę microSD, musisz najpierw wywołać ustawienia tego samego, następnie pamięć urządzenia, a później kartę Select microSD.

Gdy to zrobisz, musisz kliknąć symboliczne menu z trzema kropkami, a następnie wrócić do ustawień. Budujemy mapę usuń poprzednie treści, jeśli nas to nie interesuje.

Następnie masz możliwość przeniesienia wszystkich plików, które chcesz, na kartę microSD w bardzo łatwy sposób, ponieważ absolutnie wszystko, takie jak zdjęcia, filmy i dokumenty, można przenieść do tej zewnętrznej części urządzenia. To zaleta czasu, którego potrzebujesz w swoim pokoju oryginalna pamięć.

To samo można oczywiście zrobić Poprzednie wersje z Androida, jeśli chcemy przesłać informacje bezpośrednio na kartę microSD.

Aby przeanalizować różne przypadki, zacznijmy od Android 5.0 Lollipop gdzie jest to naprawdę bardzo proste, gdyż istnieje możliwość takiego skonfigurowania, aby dokumenty były przesyłane bezpośrednio na kartę microSD umieszczoną w urządzeniu.

To samo się dzieje Android KitKat 4.4.0To jest jeszcze starsza wersja, ponieważ procedura w żadnym z tych terminali nie jest zbyt różna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnego modelu lub wersji Androida, nie wahaj się z nami skontaktować.

Po prostu prześlij zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD

Nie można aktualizować, pobierać ani instalować aplikacji w telefonie. To jest tak zirytowane, ponieważ masz tak dużo miejsca na mojej karcie SD Twój telefon ciągle powtarza, że ​​nie ma miejsca zrób to czy tamto

Uważaj, w zależności od urządzenia włożenie karty SD może być trudne. Na przykład Samsung Galaxy J7 zwykle ma pewne problemy, ale nic, czego nie można naprawić, wiedząc, co robisz.

Jeśli o to chodzi Sprawdź, czy jest duża kolekcja Zdjęcia i filmy w pamięci wewnętrznej telefonu lub możesz łatwo przenosić lub przenosić zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD.

Tam są tak wiele telefonów z Androidem na rynku. Dlatego nie możemy tego zagwarantować będzie działać na wszystkich Telefony z systemem Android.

 • Podłącz telefon do komputera
 1. Podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych dostarczonego z telefonem.
 • Eksportuj zdjęcia i filmy z telefonu do komputera
 1. Otwórz Eksploratora Windows, jeśli używasz komputera z systemem Windows.
 2. Następnie znajdź dyski twarde, a podłączony telefon pojawi się jako zewnętrzny dysk twardy.
 3. Kliknij dwukrotnie telefon. Poniżej znajdują się foldery i pliki.
 • Jeśli jest to telefon, ma katalog główny
 1. Masz dwa foldery na karcie głównej i w telefonie.
 2. Kliknij tutaj, aby otworzyć folder telefonu.
 3. Następnie otwórz folder DCIM >> Camera.
 4. Możesz znaleźć wszystkie swoje zdjęcia i filmy w pamięci wewnętrznej telefonu.
 5. Możesz skopiować je z telefonu na dysk twardy komputera.
 • Importuj zdjęcia i filmy z komputera na kartę SD
 1. Znajdź folder zewnętrznej karty SD swojego telefonu na komputerze i przejdź do DCIM >> Folder aparatu.
 2. Wybierz wszystkie zdjęcia i filmy wyeksportowane z telefonu.
 3. Skopiuj i wklej go z komputera na kartę SD.
 4. Możesz teraz otworzyć aplikację Galeria na telefonie, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć i filmów.
 5. Aby uniknąć duplikowania plików i zwolnić miejsce w telefonie.
 6. Możesz teraz usunąć je z pamięci wewnętrznej telefonu.
 7. Jeśli usunąłeś lub utraciłeś zdjęcia lub filmy z telefonu, nadal możesz je odzyskać z telefonu z Androidem.

Mam nadzieję, że udało Ci się rozwiązać swoje pytanie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up