Jak zainstalować Kodi na Smart TV: wszystkie marki

Jeśli zazwyczaj czytasz wszystkie nasze artykuły, wiesz bardzo dobrze, że często mówimy o smart TV lub smart TV. wielu dużych światowych firm, takich jak LG, Samsung, Panasonic, Hisense, Sony czy Philips. Prawda w tych przypadkach jest taka, że ​​dzisiaj nie chcemy zajmować się urządzeniami i ich charakterystyką, chcemy przyjrzeć się wszystkim, co ma związek z jedną z głównych aplikacji, których możemy używać do tych telewizorów.

Chcesz wiedzieć, jak zainstalować Kodi na telewizorze LG Smart TV lub Samsung Smart TV? Powinieneś wtedy wiedzieć, że jest to jedno z najważniejszych programów, które należy wziąć pod uwagę, myśląc o inteligentnych telewizorach. Z tego artykułu dowiesz się, jak zainstalować Kodi na telewizorze LG WebO Smart TV. Dlatego zalecamy przeczytanie wszystkich tych informacji.

W rzeczy samej, Jeśli zamierzasz mieć Kodi na swoim telewizorze LG lub Samsung Smart TV, pamiętaj, że poniższe wiersze to wszystkie dane Jest to bezpośrednio związane z możliwością zainstalowania Kodi na telewizorze LG Smart TV za pomocą WebOs. To ani więcej, ani mniej niż nowy system, który został niedawno uruchomiony. Dlatego postaramy się nauczyć Cię więcej na ten temat.

Mówimy w szczególności o przewodniku krok po kroku lub procesie instalacji Kodi na Smart TV. Robiąc to, bierzemy pod uwagę, że wielu czytelników pytało nas o to i pod pewnymi warunkami chcielibyśmy udzielić im właściwej odpowiedzi. W każdym razie musisz wziąć to pod uwagę Pokażemy Ci, jak zainstalować Kodi na swoim telewizorze Smart TV, niezależnie od producenta lub natywnego systemu operacyjnego. Następnie czytaj dalej.

Jak zainstalować Kodi na Smart TV

Zacznijmy więc od pierwszego, czyli w przypadku inteligentnych telewizorów, które pochodzą z fabryki z systemem operacyjnym Android, proces jest naprawdę prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do menu głównego i pobrać je ze sklepu lub aplikacji sklepowej tego samego telewizora Smart TV. Prawdziwy problem występuje w przypadku modeli, które nie mają natywnie zainstalowanego Kodi lub Androida. W takich przypadkach będziesz musiał zainstalować go trochę dłużej, co również Ci pokażemy.

Pobierz Kodi, jeśli nie masz sklepu Google Play lub Androida

 1. Pobierz Kodi XBian z ten link
 2. Przenieś folder instalacyjny na pamięć USB
 3. Podłącz USB do smart TV
 4. Otwórz instalator i zainstaluj Kodi na telewizorze. Proces może zająć dużo czasu, nawet 30 minut. Podczas instalacji zauważysz, że istnieje kilka odmian tego programu. Kodi XBian to wersja, która wymaga najmniejszej ilości zasobów od użytkowników. Dla jasności należy wiedzieć, że wolne miejsce na urządzeniu pamięci masowej powinno ostatecznie wynosić 2 GB.

Kup Android TV BOX

Cóż, możemy powiedzieć, że powyższe jest szybką metodą instalacji Kodi na Smart TV bez Androida. Istnieje jednak alternatywa, która może być bardzo interesująca. Musisz to zrobić bezpośrednio za pomocą telewizora, do którego możesz zintegrować żądane wtyczki / dodatki. Zaletą jest to, że masz dostęp do dużej liczby programów, które normalnie nie są akceptowane przez system Android TV preinstalowany na telewizorach Smart TV. Oczywiście Kodi jest jednym z tych programów.

A prawda jest taka, że ​​w ten sposób nie tylko będziesz mógł cieszyć się niektórymi kanałami Kodi, ale w prawie wszystkich przypadkach rozdzielczość, którą Kodi daje nam za pośrednictwem telewizora, wynosi 4K dla większości treści, dla których jest to niezwykle ważna alternatywa. Podobnie musisz wziąć pod uwagę, że niektóre telewizory mają zainstalowane aplikacje, w tym Kodi. Z tego powodu zalecamy, aby zawsze skontaktować się ze sprzedawcą, aby dowiedzieć się, które z nich zostały przywiezione z fabryki.

Jak zainstalować Kodi na LG Smart TV

webOs lub Samsung Smart TV

Cóż, następnie nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na telewizorze LG Smart TV lub Samsung Smart TV. Przede wszystkim musimy powiedzieć, że omawiane firmy koreańskie należą obecnie do liderów w tym segmencie. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to Jeśli wiesz, jak zainstalować Kodi na telewizorze LG WebO Smart TV, prawdopodobnie możesz cieszyć się nim jak nigdy dotąd.

Jeśli wykonasz kilka następnych kroków, będziesz mógł zainstalować XBMC - wcześniej nazywał się Kodi na LG Smart TVchoć jednocześnie musimy pamiętać, że jest to procedura w pełni kompatybilna również z Samsung Smart TV:

 1. Włącz telewizor Smart TV
 2. Wejdź do App Store
 3. Wyszukaj „Kodi”
 4. Kliknij Zainstaluj

Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł przesyłać strumieniowo utwory, filmy i inne treści z Kodi do LG Smart TV w ciągu kilku sekund. To niezwykle prosty proces. Prawdopodobnie teraz Wielu może się zastanawiać, co się stanie, jeśli nie mamy tego systemu operacyjnego w zestawie.

Dzieje się tak, ponieważ jedynym wymaganiem, aby Kodi działał na inteligentnym telewizorze, jest posiadanie systemu Android. Jednak niektórzy czytelnicy chcą wiedzieć, co się dzieje, gdy nie mają systemu operacyjnego. Jeśli nie masz Sklepu Google Play na Smart TV, oto kroki, które musisz wykonać: i chociaż jest to trochę bardziej skomplikowane, oczywiście uzyskasz takie same wyniki::

 1. Pobierz Kodi z tego łącza
 2. Prześlij plik do telewizora
 3. Użyj przeglądarki plików
 4. Uruchom pakiet Kodi APK
 5. Poczekaj, aż się uspokoi
 6. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziesz mieć Kodi na swoim telewizorze LG WebOs Smart TV

Niektóre z powiązanych pytań, które próbujemy rozwiązać krok po kroku, odnoszą się do następnych: zainstaluj kodi na smart tv lg webos, zainstaluj kodi na smart tv samsung 2017, zainstaluj kodi smart tv samsung 2016, zainstaluj kodi na usb, kodi xbian samsung smart tv, xbmc można zainstalować na samsung smart tv lub kodi na smart tv samsung 2018 instalacja Jeśli masz dodatkowe pytania, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Czy udało Ci się zainstalować Kodi na Smart TV krok po kroku?

Indeks
 1. Jak zainstalować Kodi na Smart TV
  1. Pobierz Kodi, jeśli nie masz sklepu Google Play lub Androida
  2. Kup Android TV BOX
 2. Jak zainstalować Kodi na LG Smart TV
  1. webOs lub Samsung Smart TV

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up