Jakie telefony są kompatybilne z Samsung Gear VR, okulary do wirtualnej rzeczywistości?

Dziś chcemy porozmawiać o telefonach komórkowych obsługujących VR, czyli urządzeniach, które są w pełni kompatybilne z terminalami i grami w wirtualnej rzeczywistości, które stopniowo zaczynają być narzucane światu. Prawda jest taka, że ​​kiedy otrzymamy pewien model okularów wirtualnej rzeczywistości, mamy upewnij się, że jest kompatybilny z naszym terminalem. Dlatego w tym artykule pokażemy, które telefony są kompatybilne z okularami Samsung Gear VR.

Dzisiaj pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które powinieneś podać, kiedy wyszukaj telefony komórkowe kompatybilne z VR, bo nie wszystkie. Chociaż nie pokażemy Ci listy w tym względzie, ponieważ szybko wygaśnie, prawda jest taka, że ​​zaoferujemy Ci zestaw atrybutów, które Twój terminal musi mieć w takich sytuacjach.

Indeks
  1. Dlaczego okulary VR są tak popularne?
  2. Wirtualne telefony zgodne z rzeczywistością
  3. Okulary wirtualnej rzeczywistości
  4. Telefony kompatybilne z okularami Samsung VR
    1. Czy masz telefon komórkowy zgodny z VR?
  5. Telefony kompatybilne z Samsung Gear
  6. Telefony Samsung kompatybilne z Samsung Gear
  7. Telefony innych marek, które są kompatybilne z Samsung Gear
  8. Smartfon zgodny z Samsung Gear

Dlaczego okulary VR są tak popularne?

Okulary te przyciągają wielu użytkowników, ponieważ pozwalają spojrzeć na obrazy w inny sposób, co sprawia, że ​​są doceniane. trójwymiarowy, do filmów i filmów, a nawet gier wideo. Posiada unikalną innowacyjną technologię, która pozwoli nam na wyjątkowe wrażenia.

Okulary VR są zdecydowanie bardzo czułe, dlatego najpierw musimy uważać na nie przed uderzeniami i upadkami. Musimy również dbać o okulary VR, aby je chronić i zapobiegać zabrudzeniu lub zarysowaniu, dzięki czemu mają długą żywotność.

Wirtualne telefony zgodne z rzeczywistością

Zasadniczo pytanie brzmi: „Czy te okulary są kompatybilne z moim modelem mobilnym?” Pierwszą powinni zrobić wszyscy zainteresowani różnymi urządzeniami wirtualnej rzeczywistości. Pierwszą rzeczą, którą musisz o tym wiedzieć, jest to, że jeśli masz smartfon, który jest zbyt stary lub zbyt duży, może nie być kompatybilny, a to jest musisz sprawdzić cale, które obsługuje Twój zestaw do rzeczywistości wirtualnej, aby dowiedzieć się, czy Twój telefon komórkowy jest kompatybilny.

Ale jest więcej szczegółów, które musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, ponieważ będziesz musiał sprawdzić w taki sam sposób, jak smartfon dodaj czujnik żyroskopu, a nie precyzję w tych przypadkach. Dzieje się tak, że ten czujnik mierzy zmiany położenia telefonu, dlatego tak ważne jest, abyś jak najlepiej wykorzystał te aplikacje i sprzęt.

W skrócie i aby nie było błędów pamiętaj, że Twój smartfon musi mieć żyroskopoptymalna rozdzielczość i rozmiar ekranu powinny wynosić od 4,5 do 5,7 cala, podobnie jak w przypadku większości obecnych terminali. Jeśli spełnisz wszystkie powyższe wymagania, Twój smartfon będzie kompatybilny z VR.

które telefony komórkowe są kompatybilne z urządzeniem Samsung VR

Okulary wirtualnej rzeczywistości

Okulary wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR można kupić na oficjalnej stronie internetowej. Są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i używanych dzięki kompatybilności z telefonami komórkowymi Samsung. Możemy z nimi robić wiele rzeczy, od oglądania filmów czy seriali w rzeczywistości wirtualnej, aby zobaczyć obrazy w trzech wymiarach, możemy nawet bawić się nimi.

Krótko mówiąc, możemy mieć wspaniałe wrażenia z wirtualnej rzeczywistości, być może nie tak zbliżone do gier wideo, jak PlayStation VR lub innych nieco bardziej złożonych opcji, ale niewątpliwie jest to alternatywa dla uwzględnienia i poza niczym innym bardzo znaczącym.

Telefony kompatybilne z okularami Samsung VR

Zasadniczo potrzebujemy Androida i Bluetooh, chociaż nie wszystkie z nich są kompatybilne, oba są niezbędne. Oczywiście te z wyższej półki nie będą miały problemów, mówimy o modelu Samsung S7 z którego możemy bez problemu pobrać i zainstalować VR, wszystkie jego wersje, a także Note 4 i 5.

Jak widać, lista jest naprawdę obszerna, tak jak mówiłem wcześniej, jeśli pójdziesz dalej w bok taśmy wideo to produkty rzeczywistości wirtualnej, które są opracowywane wyłącznie i wyłącznie za to mogą być nieco droższe, ale bez wątpienia istnieje ogromna różnorodność bardzo dobrych, interesujących i zabawnych tytułów do wypróbowania.

Musimy też pamiętać, że jesteśmy w stosunkowo zielonej erze tej technologii i trzeba było sprawdzić, czy to samo dzieje się z 3D, co w końcu jest niesamowitym obciążeniem, czy też się kończy staje się całkowicie modne i są szanse, że w przyszłości zobaczymy lepszą technologię a przede wszystkim lepsze treści rozrywkowe.

Czy masz telefon komórkowy zgodny z VR?

SmartWatch czy Smart Watches to świetna nowość, zwłaszcza że mają system operacyjny Android. Prawda jest taka, że ​​te urządzenia są bardzo pomocne, zwłaszcza jeśli nie możemy odebrać telefonu, na przykład podczas jazdy, aktywności fizycznej lub ważnego spotkania. Samsung ma kilka dostępnych modeli, więc tutaj dowiesz się, które telefony są kompatybilne z Samsung Gear więc możesz pomyśleć o zakupie.

Artefakty kompatybilne z Samsung Gear VR

Telefony kompatybilne z Samsung Gear

Samsung Gear S2 to smartwatch kompatybilny z większością telefonów komórkowych Samsung¸ Jedynym wymaganiem jest to, aby Twój telefon komórkowy miał wersję Androida 4.3 lub nowszą i co najmniej 1,5 GB pamięci RAM.

Tańsza wersja niż Samsung Fit, Należy zauważyć, że ekonomiczna rzecz nie polega na tym, aby powiedzieć, że jest zła, ale ma bardziej sportowy, mały i delikatny wygląd. W rzeczywistości jest to urządzenie spełniające oczekiwania i utrzymujące stałą aktywność fizyczną.

Z drugiej strony Samsung Gear S3 jest najnowszym modelem i ma wiele wbudowanych narzędzi i opcji, dzięki którym jest lepiej użyteczny. Najlepsze jest to, że jest wodoodporny, a jednocześnie ma smukły i sportowy wygląd.

Telefony Samsung kompatybilne z Samsung Gear

Modele Samsung Galaxy są zgodne z opaską Samsung Gear Fit, Gear S2 i Gear S3 mamy: Samsung Galaxy S7, S7 Edge, S6, S6 Edge, S6 Edge +, S5, S5 Neo, S4, S4 Mini, S3, Note Edge, Note 3, Note 3 Neo, A3 , A5, A7, J3, J5 i J7.

Jak widać, większość modeli Samsunga jest kompatybilna z Samsung Gear, więc wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twój telefon komórkowy ma wersję wyższą niż Android 4.3.

Telefony innych marek, które są kompatybilne z Samsung Gear

Z drugiej strony Samsung Gear to też urządzenie w stanie doskonale pracować na modelach innych marekWśród nich możemy wskazać m.in .: HTC One, Huawei Honor 5X, P8, P9 Plus, Ascend Mate 7, Mate 8, Nexus 70, Lenovo X2 Pro, LG G Flex, G Pros 2, Optimus G2, Optimus G3, G4 , G5, G Vista, Nexus 5, V10, Motorola Droid Turbo, Motorola Droid Mini, Motorola Moto Maxx, Motorola Moto X, Nexus 6, Asus Zenfone 2, Xiaomi Mi4, Sony Xperia Z2 i Z3, Motorola G4 Play.

Jak zobaczysz, jeśli Twój telefon komórkowy znajduje się na liście telefonów komórkowych kompatybilnych z Samsung Gear, możesz być absolutnie pewien, że kupując Samsung Gear nie będziesz marnować pieniędzy i będziesz potrzebować telefonu komórkowego lub zmienić SmartWatch.

telefony kompatybilne z urządzeniem Samsung VR

Smartfon zgodny z Samsung Gear

Co jest potrzebne, aby móc używać smartfona z urządzeniem Samsung Gear? Jeden musisz mieć smartfon z systemem operacyjnym Android 4.3 lub więcej i ma co najmniej 1,5 GB pamięci RAM, zalecamy 2 GB.

W przypadku urządzeń tej samej firmy, które są kompatybilne z tym urządzeniem, zdecydowana większość faktycznie wchodzi, porozmawiajmy z nią, więc upewnij się, że masz któreś z najnowszych urządzeń, które Samsung wprowadził na rynek będziesz mógł cieszyć się swoim inteligentnym zegarkiem bez żadnego problemu. Zostawiamy Ci listę kompatybilnych telefonów komórkowych.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up