Jakie telefony są kompatybilne z Samsung Gear VR, okulary do wirtualnej rzeczywistości?

Telefony kompatybilne z Samsung Gear VR to urządzenia, które umożliwiają korzystanie z wirtualnej rzeczywistości. Współpracują one z goglami Gear VR, które są wykonane z ciemnogranatowego plastiku z czarnymi akcentami. Wyściółka gogli jest zrobiona z miękkiej gąbki, co zapewnia wygodę i dobrą przyleganie do twarzy. Gogle Gear VR są kompatybilne z różnymi modelami smartfonów Samsung Galaxy. Na uwagę zasługuje dedykowany kontroler, który poprawia komfort użytkowania. Dzięki niemu nawigacja staje się bardziej komfortowa i może być skalibrowana pod kątem użytkownika prawo- lub leworęcznego.


Ogólne wrażenia z użytkowania nowej generacji Gear VR są pozytywne. Jednak dopasowanie urządzenia do wielkości smartfona może być trudne, a czasami gogle nie rozpoznają, że są podłączone do smartfona. Warto również zauważyć, że telefon musi być odblokowany, aby korzystać z gogli. Ponadto, po około 40 minutach użytkowania, gogle mogą generować wysoką temperaturę telefonu.

Najnowsza generacja gogli Gear VR nie różni się znacząco od poprzednich. Dedykowany kontroler poprawia komfort użytkowania, ale wartość inwestycji zależy od indywidualnej oceny.

Lista telefonów kompatybilnych z Gear VR obejmuje modele Galaxy Note9, S9, S9+, Note8, Note FE, S8, S8+, S7, S7 edge, Note5, S6 edge+, S6, S6 edge, A8(2018), A8+(2018) oraz A8 Star. Te smartfony mają akcelerometr, żyroskop i czujnik zbliżeniowy. Wymiary gogli Gear VR z kontrolerem to 98,6 x 207,1 x 120,7 mm, a waga wynosi 345 g.

Podsumowując, Gear VR to gogle do wirtualnej rzeczywistości, które są kompatybilne z różnymi modelami smartfonów Samsung Galaxy. Dedykowany kontroler poprawia komfort użytkowania, a lista kompatybilnych telefonów obejmuje wiele popularnych modeli. Należy jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach, takich jak trudności w dopasowaniu gogli do smartfona i możliwość generowania wysokiej temperatury telefonu po dłuższym użytkowaniu.

Indeks

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up