Jak pobrać i zainstalować WhatsApp BEZ Sklepu Play?

WhatsApp to niezwykle ważna aplikacja, ponieważ jest używana przez wszystkich i oczywiście pomaga nam utrzymywać kontakt z naszymi bliskimi, a także w celach zawodowych. Dlatego konieczne jest zainstalowanie go w naszych telefonach. Ale w wielu przypadkach możesz lub nie chcesz zainstalować Sklep Play na swoim telefonie.Jak pobrać WhatsApp bez Sklepu Play?? Uczę cię poniżej.

Sklepy z aplikacjami na Androida, iOS i Windows Phone są pełne aplikacji, a czasami ich wybór nie jest łatwy. Jednak w przypadku aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych najlepszym wyborem jest WhatsApp. Małej, niezorientowanej osobie z tą technologią wyjaśnimy jak zainstalować WhatsApp.

Kiedy przestajemy myśleć o tych aplikacjach, których może nie brakować w naszych inteligentnych urządzeniach mobilnych, musimy być świadomi natychmiastowej komunikacji, WhatsApp jest niezbędny. W rzeczywistości niewiele osób może sobie pozwolić na szybkość, prostotę i liczbę użytkowników dostępnych jako ta platforma, których nie powinno zabraknąć w smartfonie.

Teraz w ten sam sposób wiemy, że nie każdy ma taką zdolność Pobierz i zainstaluj WhatsApp na iOS lub pobierz i zainstaluj WhatsApp na Androida, bez przechodzenia przez pewne niedogodności w środku. Z tego powodu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do ich indywidualnych czatów grupowych, wysyłać lub odbierać tekst, zdjęcia, audio lub wideo, zachęcamy do dalszego czytania tego artykułu.

Oczywiście, zanim nauczysz się pobierać WhatsApp, chcemy powiedzieć, że jest to aplikacja, która pozwoli ci pozostać w kontakcie z całym światem i od jakiegoś czasu jest bezpłatna. Potrzebujemy tylko numeru telefonu, który nie był wcześniej powiązany z aplikacją, a także plan transmisji danych lub połączenie z siecią Wi-Fi, aby kontynuować nasze rozmowy.

WhatsApp, bezbronny król

WhatsApp Przyszliśmy do naszego świata kilka lat temu, kiedy smartfony stały się popularne. Ale bardzo dzisiaj niewiele osób mogłoby żyć bez tej aplikacji. Co więcej, główną odpowiedzialność za to można uznać za aplikacje do obsługi wiadomości błyskawicznych tego typu za każdym razem, gdy dzwonimy mniej przez telefon I zawsze wygodniej nam jest wysłać wiadomość. W ten sposób nie zawracamy sobie głowy odbiornikiem i wiemy, że jak najszybciej go przeczyta.

Na rynku pojawia się wiele aplikacji, takich jak WhatsApp, które próbują usunąć tę aplikację z tronu, dobrym przykładem jest Facebook Messenger. Ale, żadnemu z nich nie udało się ukraść przywództwa WhatsApp.

Przyzwyczailiśmy się do tej aplikacji, z jej wadami i awariami, a nawet z awariami, które stają się popularnym tematem na Twitterze i prowadzą do zwiększonej liczby pobrań innych podobnych aplikacji, na przykład Telegram. Wydaje się, że w tej chwili nie pojawiła się żadna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która mogłaby przyciągnąć uwagę wielu użytkowników, którzy odłożyli na bok WhatsApp.

Pobierz WhatsApp bez Sklepu Play

Oczywiście, aby mieć Sklep Play, musisz mieć połączone konto Gmail, większość ludzi nie ma problemu z połączeniem się z kontem, na wypadek, gdybyś nie chciał lub nie miał konta teraz i chcesz teraz pobrać WhatsApp, można to zrobić bez posiadania konta Play Store lub Gmail.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to iść do Ustawienia> Bezpieczeństwo, kiedy tam jesteś, masz "Pochodzenie nieznane„Ponieważ to, co zrobimy, to pobierz plik APK, kiedy nie pobierasz ze Sklepu Play, musisz włączyć nieznane źródła, aby zainstalować pliki APK innych firm.

Więc teraz musisz iść do www.whatsapp.com/android Tak. po prostu pobierz APK WhatsApp pchanie tam, gdzie jest napisane "Pobierz teraz”, Rozpocznie się pobieranie danego pliku, a po jego zakończeniu będziemy musieli uruchomić APK, aby go zainstalować.

Po zainstalowaniu aplikacji po prostu otwórz WhatsApp tak jak zwykle, a zobaczysz bez żadnego problemu, że możesz z niej korzystać, musisz aktywować aplikację jak zwykle, za pomocą numeru telefonu, poczekaj z kodem weryfikacyjnym i po że można to już zrobić. normalnie używany.

Pobierz APK WhatsApp

Jak widać to wcale nie jest skomplikowane pobierz WhatsApp bez Sklepu PlayTo tylko kwestia wejścia na oficjalną stronę aplikacji i to wszystko. Na tej stronie znajdujemy jeszcze bardziej aktualną wersję niż ta, którą widzisz w Sklepie Play. Dzieje się tak dlatego, że jest to wersja beta, która czasami przynosi nowe rzeczy, których nie ma jeszcze w stabilnej wersji Sklepu Play, nie martw się, mimo że jest to beta, działa płynnie i bez żadnego problemu, możesz możesz korzystać z najnowszej wersji WhatsApp w taki sam sposób, w jaki używasz wersji pobranej ze Sklepu Play, bez żadnych problemów.

Pobierz WhatsApp na iOS i Androida

Chociaż prawdą jest, że iOS i Android to dwa ekosystemy, które bardzo się od siebie różnią, W przypadku instalacji WhatsApp na telefonie komórkowym procedura jest zasadniczo taka sama, więc wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe czynności.

 • Przede wszystkim sprawdzimy, czy oficjalny sklep z aplikacjami jest zainstalowany na naszym urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android, zwanym odpowiednio App Store i Google Play Store. Ogólnie rzecz biorąc, App Store jest dostępny na wszystkich urządzeniach z systemem iOS, chociaż niektóre urządzenia z systemem Android nie mają sklepu Google Play, w takim przypadku zalecamy pobranie go z tego linku.
 • Następnie szukamy w odpowiednim sklepie z aplikacjami naszego inteligentnego urządzenia mobilnego, aplikacji WhatsApp, którą będzie można odróżnić od zielonej okrągłej ikony z białym telefonem pośrodku, jak na obrazku dołączonym do artykułu. Jeśli nie możesz go znaleźć, wystarczy go wprowadzić ten link na iOS i od ten link dla wszystkich terminali z systemem operacyjnym Android.
 • W każdym razie mamy już aplikację w naszym repozytorium, gdzie możemy zobaczyć wszystkie informacje z nią związane, od podstawowych danych, po wersję systemu operacyjnego, która powinna być zainstalowana na Twoim terminalu, abyśmy mogli to zrobić za pomocą bez problemów, choć generalnie w tym momencie nie ma wad
 • Kliknij przycisk Instaluj i poczekamy chwilę
 • Pojawi się nowy ekran pokazujący części naszego urządzenia, do których WhatsApp musi mieć dostęp, między innymi Mapy Google, GPS, notatki głosowe, kalendarz.
 • Klikamy OK, a za kilka sekund w naszym panelu aplikacji zostanie utworzony skrót
 • Dodaliśmy nasz numer telefonu, gdy tylko WhatsApp zostanie otwarty i to wszystko! możemy teraz komunikować się ze wszystkimi za darmo

Jak zainstalować WhatsApp na iOS

Jeśli masz urządzenie z systemem operacyjnym iOS i chcesz zainstalować tę aplikację, wykonaj następujące czynności:

 • Wejdź do App Store i wyszukaj aplikację
 • Pobierz aplikację
 • Po zakończeniu pobierania otwórz go i wprowadź swój numer telefonu
 • Po zarejestrowaniu numeru telefonu otrzymasz wiadomość tekstową z kodem weryfikacyjnym
 • Wprowadź kod weryfikacyjny w miejscu udostępnionym przez aplikację (wystarczy to zrobić tylko raz)
 • Aplikacja przetwarza wszystkie informacje i jest gotowa do użycia

Jak zainstalować WhatsApp na Androidzie

System instalacji tej aplikacji na Androida jest taki sam jak iOS, w tym przypadku musimy pobrać ze sklepu Google Play. Pamiętaj, że jest dużo imitacji, to jest to, co musimy zrobić pobierz komunikator WhatsApp.

Objaśnienia dotyczące instalacji

Pamiętaj, że w niektórych przypadkach WhatsApp jest aktywowany automatycznie. Oznacza to, że po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji jest ona konfigurowana bez wykonywania kroków, które już wyjaśniliśmy.

Jeśli chodzi o cenę, należy zauważyć, że WhatsApp jest to całkowicie darmowa aplikacja. Wcześniej trzeba było uiścić niewielką opłatę po pierwszym roku subskrypcji, ale teraz ta opłata została zniesiona, więc możemy cieszyć się tą aplikacją za darmo na zawsze.

Indeks
 1. WhatsApp, bezbronny król
 2. Pobierz WhatsApp bez Sklepu Play
 3. Pobierz APK WhatsApp
 4. Pobierz WhatsApp na iOS i Androida
 5. Jak zainstalować WhatsApp na iOS
 6. Jak zainstalować WhatsApp na Androidzie
 7. Objaśnienia dotyczące instalacji

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up