Jak pisać kolorowe litery w WhatsApp i łatwo zmieniać czcionkę?

Jak pisać kolorowy tekst na WhatsApp? zmień kolor czcionki z WhatsApp?. Albo jak napisać kolorowy tekst na WhatsApp.

Tym razem dla Ciebie pomożemy rozwiązać To pytanie, ponieważ znaleźliśmy już inne, na przykład kiedy pomagamy usunąć zablokowany kontakt na WhatsApp. Postępuj zgodnie z naszym samouczkiem i możesz łatwo zmienić kolor tekstu

To dziś często zadawane pytanie. Whatsapp to obecnie popularna aplikacja do przesyłania wiadomości. Każdy chce nauczyć się sztuczek WhatsApp.

To wiele Sztuczki WhatsApp, ale zanim to zrobisz, pamiętaj, że musisz zaktualizować WhatsApp, aby było ci łatwiej, ale dzisiaj omówię kolorowy tekst WhatsApp na Androida.

Lub zmień kolor czcionki z WhatsApp. Nie ma kodu koloru WhatsApp do korzystania z tej oficjalnej aplikacji WhatsApp.

Możesz tylko Rozmiar czcionki. Nie ma możliwości zmiany koloru tekstu. Ale możesz wysłać kolorowy tekst w oficjalnej aplikacji WhatsApp. Więc nauczmy się

Jak zmienić kolor czcionki WhatsApp krok po kroku

Musisz zainstalować aplikację zadzwoń do Whatsblue który jest generatorem tekstów kolorowych w sklepie Play.

 • Możesz pobrać dowolną aplikację zmieniacza czcionek dla Androida.
 • Sklep Play na Androida ma wiele aplikacji do druku.
 • Po zainstalowaniu bluetexta ze Sklepu Play
 • Otwórz tekst WhatsBlue (Fantazyjny generator tekstu Pro)
 • Napisz swoją wiadomość [qué mensaje desea colorear para Whatsapp] na Aplikacja tekstowa WhatsBlue.
 • Po wpisaniu zobaczysz niebieską czcionkę w tej aplikacji.
 • Istnieje wiele innych źródeł w tej aplikacji dla WhatsApp lub Facebooka na dowolnej platformie.
 • Dotknij źródeł niebieski tekst wysłać wiadomość niebieską czcionką.
 • Możesz użyć dowolnej czcionki, jeśli chcesz kolorowy tekst dla Whatsapp, po prostu dotknij niebieskich czcionek tekstowych.
 • Masz teraz trzy opcje.
 • Pierwszy tekst, drugi tekst WhatsApp i ostatni udostępniony tekst.
 • Dotknij więc tekstu WhatsApp, aby wysłać kolorową wiadomość na WhatsApp.
 • Po dotknięciu tekstu WhatsApp otworzy się aplikacja WhatsApp i wybierze znajomego, do którego chcesz wysłać wiadomość.
 • Wyślij go do swojego długo oczekiwanego przyjaciela. Możesz także skopiować tekst z tej aplikacji do użytku w innych aplikacjach do obsługi wiadomości.

Zmień czcionkę zamiast standardowej krok po kroku

WhatsApp obsługuje również Czcionka o stałej szerokości. Jednak w WhatsApp nie ma globalnego ustawienia, aby zmienić czcionkę całego tekstu.

Potrzebujesz tego zmień to sam Dla każdej wiadomości Aby zmienić czcionkę, umieść tekst w trzech podwórkach (`` ``). Tak wygląda tekst `` Jak się masz? '' ''

Połącz opcje formatowania w łatwy sposób

Niezależnie od tego, czy skróty, czy konfiguracja natywna, możesz łączyć różne opcje formatowania słowa lub frazy.

Oznacza to, że możesz dodać to samo pogrubiony tekst, kursywa, a nawet przekonwertuj czcionkę na Monospace. Aby to zrobić, umieść tekst w odpowiednich symbolach.

Jedyne, o co musisz zadbać, to Twoje zamówienie. Symbol wprowadzony jako pierwszy zamknie się na końcu. Na przykład w tym słowie * ~ _disney_ ~ * najpierw umieszczamy gwiazdkę. Teraz umieścimy to na końcu.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy można zmienić czcionkę na WhatsApp? W rzeczywistości wiemy, że ta aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych jest jedną z największych ważne z całego świata, dlatego często otrzymujemy zawsze zapytania dotyczące jego działania.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy przestać wspominać o wszystkim, co dotyczyło możliwość zmiany czcionki na WhatsApp, więc pokażemy Ci kilka szczegółów, które należy wziąć pod uwagę.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tym konkretnym samouczku, jest to, że faktycznie zmieniasz czcionkę w WhatsApp to bardzo łatweNawet jeśli używasz dwóch kont WhatsApp w tym samym czasie, możesz użyć tej sztuczki na obu.

Prawda jest taka, że ​​sztuczek jest tylko kilka, będziesz miał możliwość wybrać żądany format czcionki dla WhatsApp, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie.

Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać ten artykuł, a to będzie zamierzamy podjąć wszystkie kroki i szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, aby osiągnąć ostateczne rozwiązanie w tej sprawie.

Jak w prosty sposób zmienić czcionkę WhatsApp na Androida

Cóż, jeśli chcesz zmienić format czcionki w WhatsApp, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jest aplikacja w oficjalnym sklepie Google, całkowicie darmowa aplikacja, która doskonale nadaje się do modyfikowania tekstu i nadawania aplikacji do przesyłania wiadomości z innej perspektywy.

To jest o pobierz aplikację Fontsy: czcionki dla WhatsApp, a dzięki niemu możesz pisać co chcesz i jednym kliknięciem możesz skopiuj do schowka. Następnie możesz wkleić go do dowolnego czatu WhatsApp, używając w ten sposób swojego ulubionego formatu.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jesteśmy pewni, że Fontsy jest jedną z najlepszych aplikacji do zmiany czcionki WhatsApp, a jeśli ją mamy liczenie ocen podaną przez użytkowników wyraźnie widać, że niewiele osób ma tak dobre wyniki w tym segmencie.

Jeśli lubisz Fontsy: pobierz i zainstaluj czcionki dla WhatsApp na Androida, to daje Informacja o. Wszelkie pytania na ten temat, jak zawsze nas zadajesz.

Teraz to, co powiedzieliśmy, dotyczy aplikacji innych firm, z których możemy skorzystać, ale nadal musimy powiedzieć, że dzięki ciągłe aktualizacje A zwłaszcza w ostatnim, WhatsApp daje już możliwość modyfikacji tekstu, więc pokażemy Wam kilka szczegółów.

Na przykład możemy wybrać format czcionki retro, którym jest nazwa czcionki FixedSys. Aby z niego skorzystać, musisz napisać trzy pojedyncze, odwrócone cudzysłowy na początku i na końcu każdej wiadomości („`). Nic poza tym.

To znaczy do pewnego stopnia dodaj te cytaty Przed jakąkolwiek wiadomością, którą napiszesz na WhatsApp, zmienisz format używany domyślnie w tego typu przypadkach i jest to dziwnie prosty sposób na spersonalizowanie wyglądu wiodącego komunikatora na świecie.

Czy udało Ci się zmienić czcionkę w WhatsApp za pomocą tego krok po kroku?

WhatsApp to najpopularniejsza międzynarodowa aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych nigdy nie przestaje nas zadziwiać z nowicjuszem po nowościach. Jednym z najczęstszych wymagań użytkowników jest możliwość zmiany czcionek, co robiliśmy już od zeszłego lata.

WhatsApp od dawna jest krytykowany za brak dynamiki w niektórych aspektach. Podczas gdy inni aplikacje takie jak Google Allo Pozwalają na wprowadzanie zmian w literach, a nawet zmianę ich rozmiaru.

Niewiele zawsze było podawane w WhatsApp na tego rodzaju zmiany, ale teraz możemy ciesz się nową typologią więcej retro w naszej ulubionej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jakie rodzaje liter mogę dodać do czcionki retro w WhatsApp

Zeszłego lata WhatsApp zaskoczył nas ważną powieścią, umożliwiając nam zmianę czcionki w naszych wiadomościach. Tradycyjny list, do którego przywykliśmy od początku działania aplikacji, można teraz zmienić na nieco bardziej w stylu retro ku pamięci starych maszyn do pisania.

Ta czcionka jest czcionką dzwoni Naprawiono Sys i aby z niego skorzystać, wystarczy trzy razy powtórzyć frazę lub słowo, w którym chcemy zmienić format litery z pojedynczym odwróconym cytatem.

Mianowicie, zamiast Witam, musimy powiedzieć `` `Hello '', aby aplikacja natychmiast zmieniła format listu.

W Androidzie, aby uzyskać okropny smak, jaki mamy otwórz klawiaturę numeryczną a naciśnięcie klawisza „=” otwiera klawiaturę symboli, w której możemy szybko znaleźć odwrócony akcent, którego szukaliśmy.

W przypadku iPhone’a klawiatura nie ma tego symbolu, który jest domyślnie dostępny, więc musisz pobierz inną klawiaturę. W App Store można znaleźć wiele opcji klawiatury, a większość z nich jest bezpłatna.

Więcej zmian formatu w WhatsApp, mamy dla Ciebie najlepsze.

Od jakiegoś czasu, gdy korzystamy z WhatsApp, nie ograniczamy się do standardowego formatu. Teraz możemy wyróżnij teksty pogrubioną czcionką, kursywą, a nawet przekreśleniem tego, co jest napisane.

Aby wyróżnić pisany tekst pogrubiony, musisz wpisać frazę lub słowo między gwiazdami. Jeśli chcemy, aby tekst był pisany kursywą, musimy go wpisać pogrubioną czcionką.

Na koniec, jeśli chcemy, aby to, co napisaliśmy, było przekreślone, musimy wpisać tekst małymi literami.

Czcionki Fontsy, bardziej niesamowite dla WhatsApp dla Ciebie

Jeśli czcionka oferowana przez aplikację zmieni się w komunikatorze za mało, W sklepie Google Play możesz pobrać Fontsy. Ta aplikacja umożliwia korzystanie z różnych czcionek w WhatsApp i innych aplikacjach, takich jak Facebook czy Twitter.

To tak proste, jak używanie aplikacji do pisania tekstu, umieszczając go w nasz preferowany format a następnie skopiuj do schowka, aby użyć tekstu w WhatsApp lub innej aplikacji.

Jeśli lubisz komunikatory, nie przegap tej okazji nasza kompilacja najlepszych aplikacji dla WhatsApp.

Indeks
 1. Jak zmienić kolor czcionki WhatsApp krok po kroku
 2. Zmień czcionkę zamiast standardowej krok po kroku
  1. Połącz opcje formatowania w łatwy sposób
 3. Jak w prosty sposób zmienić czcionkę WhatsApp na Androida
 4. Jakie rodzaje liter mogę dodać do czcionki retro w WhatsApp
 5. Więcej zmian formatu w WhatsApp, mamy dla Ciebie najlepsze.
 6. Czcionki Fontsy, bardziej niesamowite dla WhatsApp dla Ciebie

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up