Jak włączyć wskaźnik powiadomień lub diodę LED na dowolnym Androidzie Samsung Galaxy J

Jednym z najbardziej zauważalnych elementów jest dioda powiadomień Samsunga, ale w wielu przypadkach jest to funkcja, która jest wyłączona. To naprawdę denerwuje użytkowników, ponieważ myślą, że ich telefon jest zepsuty lub nie ma tej funkcji, ale tutaj powiemy ci, jak to zrobić Aktywuj diodę powiadomień na Samsung Galaxy J.

Świeci się lampka powiadomienia Samsung Galaxy J Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ informuje nas, kiedy otrzymujemy wiadomość, kiedy mamy nieodebrane połączenia, kiedy telefon się pobiera, ładuje, ładuje lub inne ważne wydarzenie na ekranie.

W przypadku poniższych rozwiązań, o których będziemy wspominać, użyjemy Natywny sklep z Androidem o nazwie Sklep Google Play, Dlatego ważne jest, aby zainstalować i zaktualizować go w telefonie. Jeśli nie zaktualizował się automatycznie, możesz ręcznie zaktualizować Sklep Play w telefonie.

Jak włączyć diodę powiadomień w Galaxy J7 Prime?

Jeśli posiadasz Samsung Galaxy J7 Prime a otrzymałeś wiadomość lub masz nieodebrane połączenie i ta kontrolka nie zapala się normalnie, może być wyłączona. Zwykle można go znaleźć z przodu telefonu w pobliżu przedniego aparatu.

Do Aktywuj diodę powiadomień Galaxy J7 Prime W Androidzie 6.0 Marshmallow wszystko, co musisz zrobić, to to, co powiem ci poniżej:

Musisz przejść do menu Ustawienia, a następnie do Ekranu, teraz musisz poszukać opcji dla Wyświetl i włącz. Dzięki temu dioda powiadomień może świecić podczas ładowania urządzenia, nagrywania głosu lub odbierania innych powiadomień.

Jest to funkcja kompatybilna z każdą aplikacją. Więc jeśli masz nieodebrane połączenie, e-mail lub powiadomienie. uzyskać Pokemon idzie Gdzie Królewski szok na przykład ta dioda LED świeci.

Nie mogę aktywować diody powiadomień w Galaxy J7 Prime

Jeśli nie widzisz opcji wyświetlania na ekranie, musisz zainstalować aplikację, która obsługuje pozwala zarządzać i aktywować diodę powiadomień w Galaxy J7 Prime, ponieważ ponieważ nie mamy tej funkcji, musimy użyć alternatywy.

W tym celu musimy pobrać NoLed, całkowicie darmową aplikację opartą na. jest dostępny Graj w Google. Dzięki tej aplikacji jest to możliwe Skonfiguruj różne kolory dla każdej zainstalowanej aplikacjito znaczy jeden kolor, gdy otrzymujesz wiadomość na Facebooku, inny na WhatsApp itp. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych alternatyw, gdy w telefonie nie ma diody powiadomień.

To wszystko czego potrzebujesz Aktywuj diodę LED powiadomień Samsung Galaxy J7 PrimeMam nadzieję, że te informacje okażą się bardzo przydatne. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zostaw komentarz, a my Ci pomożemy.

Jak włączyć lampkę powiadomień w Samsung J7?

Jedną z najbardziej przydatnych rzeczy, które przynoszą ze sobą nowe smartfony z 2016 roku, jest dioda LED, która służy do ostrzegania o niektórych powiadomieniach, takich jak nieodebrane wiadomości lub połączenia.

Ponadto jest bardzo wygodny, ponieważ można go spersonalizować w różnych kolorach w zależności od aplikacji, co pozwala nam zorientować się, jaki to rodzaj powiadomienia, bez konieczności odblokowywania telefonu. Jeśli Twój telefon nie włączył tej opcji, nie martw się, oto jak to zrobić Aktywuj diodę powiadomień Samsung J7.

Coś, co martwi użytkowników nowego Samsung Galaxy J7 najwyraźniej brakuje światła na ich urządzeniach, więc nie mogą dowiedzieć się, jak to zrobić Aktywuj diodę powiadomień na Samsung J7. Właściwie nie jest to bardzo trudne, ale trzeba wziąć pod uwagę, że istnieją dwie wersje tego telefonu.

Pierwsza wersja została wydana w 2015 roku, a druga w 2016 roku. Obie wersje mają system operacyjny Lizak na Androida 5.1 ale można go ulepszyć Android 6.0.1 Zefir bez żadnych problemów, ponieważ Samsung wydał aktualizację dla obu telefonów na całym świecie.

Aktywuj diodę powiadomień Samsung J7

Aby najpierw aktywować diodę LED powiadomień Na Twoim urządzeniu musi być zainstalowany system Android w wersji 6.0.1, od wersji 5.1 Lollipop nie ma możliwości aktywowania diody LED powiadomienia. W rzeczywistości wersja 5.1 ma błędy, które nie pozwalają zobaczyć opcji włączenia diody powiadomień na tych urządzeniach. Jeśli Twój telefon ma wersję 6.0.1, możesz ją aktywować. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

Przejdź do menu Ustawienia -> Wyświetlacz -> Wyświetlacz wyświetlacza i wybierz diodę LED, aby wskazać, kiedy urządzenie się ładuje, nagrywa głos lub odbiera powiadomienia.

teraz wyświetlacz LED na ekranie musi być aktywny, jest to jedyny sposób na aktywację diody LED powiadomień w Samsung J7.

Jeśli ta opcja nie jest dostępna w Twoim Samsung J7, może to być spowodowane zainstalowaną wersją Androida. Aby je sprawdzić, musisz przejść do menu Ustawienia -> O urządzeniu -> Informacje o oprogramowaniu. Pokazana wersja to Android 6.0.1 Marshmallow.

Moja dioda powiadomień nie działa na Samsung J7, co mam zrobić?

Innym możliwym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą aktywować diody LED powiadomień w Samsung J7, jest użycie aplikacji, która Po otrzymaniu powiadomienia dioda LED aparatu miga w ten sposób ostrzeżenie o oczekujących powiadomieniach. Może to być bardzo skuteczna opcja w tych telefonach.

Ta aplikacja służy do powiadomień z dowolnej aplikacji, m.in. B. WhatsApp, wiadomości tekstowe, połączenia, Facebook i inne. Pozwala również Ustaw intensywność i szybkość migania lampy błyskowej Aparat. Możesz go pobrać Stosowanie ostrzeżeń o wyładowaniach atmosferycznych odkąd Graj w Google nie martw się, to jest całkowicie bezpłatne.

Oto dwa sposoby, aby to osiągnąć Aktywuj diodę powiadomień Samsung J7Nie musisz już odblokowywać telefonu, aby wiedzieć, że masz wiadomość lub nieodebrane połączenie. Wystarczy wykonać powyższe kroki i gotowe.

Jak włączyć lampkę powiadomień w Samsung J5 Prime i Samsung J7 Prime?

Galaxy J był najbardziej udanym posunięciem firmy w ostatnich latach, od czasu premiery w 2016 roku zyskał ogromną popularność dzięki każdej z wersji i modeli, które wyszły z każdego Galaxy J. Teraz mamy Prime, które są wciąż ulepszonymi wersjami i dziś musimy o nich porozmawiać Samsung J5 Prime i Samsung J7 Prime.

Jedną z rzeczy, które mogą być mylące, jest problem z diodą powiadomień, która nie jest domyślnie włączona w tych telefonach i jest niezbędna, aby mieć lepszą kontrolę nad tym, co oczywiście dzieje się na urządzeniu mobilnym. W tym artykule chcę dowiedzieć się, jak aktywować diodę powiadomień dla Samsung J5 Prime i Samsung J7 Prime.

Jak włączyć diodę powiadomień w Samsung J7 Prime?

Aby go aktywować, wystarczy przejść do „Ustawienia” i tam poszukać opcji „Ekran”. W tej sekcji zobaczymy wiele funkcji, które oczywiście muszą być widoczne na ekranie, ale ta, której szukamy, to ta, która mówi „WyświetlaczDo".

Musisz go aktywować, aby wskaźnik włączał się, gdy otrzymujemy powiadomienia Dioda powiadomień abyśmy widzieli, że mamy tylko rzeczy czekające na sprawdzenie.

Jak włączyć diodę powiadomień w Samsung J5 Prime?

Bez wątpienia, że Dioda powiadomień Ważne jest, aby wiedzieć, kiedy pojawiają się wiadomości z dowolnej aplikacji, czy to WhatsApp, Facebook, Instagram itp. Aby nie trzeba było ciągle włączać telefonu i sprawdzać z czymś lub bez, prawdopodobnie ogromny strata czasu.

Zwłaszcza gdy robimy coś ważnego lub pracujemy, Aktywacja LED jest niezbędna A skoro już jesteśmy w sprawie, to nie chodzi o to, że zużywa za dużo baterii, tylko o małe światełko, które miga za każdym razem, gdy musimy coś sprawdzić, i nic więcej.

Oto jak włączyć światła powiadomień dla każdego telefonu

Jeśli Twój telefon komórkowy nie ma diody LED powiadomień, zalecamy aplikację "Alarmy świetlne LED: połączenia / SMS„To, co w zasadzie wykorzystuje lampę błyskową telefonu jako diodę LED, jest niezwykle przydatne dla tych, którzy go nie mają, ponieważ istnieje niewiele telefonów, które niestety go nie mają.

Jakiekolwiek masz wątpliwości, jak zwykle zostaw to trochę w komentarzach poniżej.

Indeks
 1. Jak włączyć diodę powiadomień w Galaxy J7 Prime?
  1. Nie mogę aktywować diody powiadomień w Galaxy J7 Prime
 2. Jak włączyć lampkę powiadomień w Samsung J7?
  1. Aktywuj diodę powiadomień Samsung J7
  2. Moja dioda powiadomień nie działa na Samsung J7, co mam zrobić?
 3. Jak włączyć lampkę powiadomień w Samsung J5 Prime i Samsung J7 Prime?
  1. Jak włączyć diodę powiadomień w Samsung J7 Prime?
  2. Jak włączyć diodę powiadomień w Samsung J5 Prime?
 4. Oto jak włączyć światła powiadomień dla każdego telefonu

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up