Programy do usuwania dźwięku z filmów

10 darmowych programów do dzielenia, przycinania i usuwania dźwięku z wideo, dzięki czemu jest wyciszany i wyciszany

Usuń dźwięk z filmów Jest to jedna z najprostszych i najłatwiejszych operacji edycji wideo, którą praktycznie każdy, kto choć raz pracował z wideo, może wykonać bez zbyt wielu kroków. W tym celu możemy skorzystać z jednego z wielu programów do edycji wideo, ale także automatycznych serwisów i aplikacji online na smartfony lub tablety, które zostały opracowane z myślą o edycji wideo.

Korzystając z jednego z tych narzędzi, jest to możliwe Usuń mowę z nagranego wideo wycisz i wyłącz wyciszenie lub wyodrębnij utwór z teledysku, aby następnie dodać żądany dźwięk lub po prostu zachować dźwięk, jeśli go potrzebujesz.

W poniższym przewodniku pokażemy Ci najlepsze darmowe programy do pobrania i używania Usuń dźwięk z wideo na Windows PC, Mac i Linux. Oprócz tradycyjnych programów pokażemy również niektóre usługi internetowe, które mogą wykonać to samo proste zadanie edycji wideo, które jest dostępne dla wszystkich użytkowników.

CZYTAJ TAKŻE -> Usuń wokale z utworu, aby usunąć wokale z muzyki

Indeks
 1. Programy do usuwania audio z wideo na PC
 2. Strony internetowe do usuwania dźwięku z filmów online
  1. ukończenie szkoły

Programy do usuwania audio z wideo na PC

Pierwszym programem, którego możemy użyć na PC do usunięcia dźwięku z wideo, jest Edytor wideo, zintegrowany z Windows 10 i uruchamiany bezpośrednio z menu Start.

Za pomocą tego programu możemy szybko usunąć dźwięk z dowolnego filmu, rozpoczynając nowy projekt wideo, naciskając Dodać, wybierz film, z którego chcesz usunąć dźwięk, przeciągnij dźwięk na dół okna, kliknij prawym przyciskiem myszy załadowany film na dole i na koniec otwórz menu Tomwięc możesz dotknąć ikony głośności i zmniejszyć ją do zera. Po wprowadzeniu tej zmiany naciśnij w prawym górnym rogu Zakończ wideo i nagrajmy to, aby uzyskać niemy film. Z tego samego programu można dodać muzykę w tle lub spersonalizowaną muzykę, naciskając odpowiednie przyciski. Muzyka w tle oraz Niestandardowy dźwięk.

Innym ważnym programem do usuwania dźwięku z filmów jest HitFilm Express, już w instrukcji dla. wzmiankowany Programy poprawy jakości wideo.

HitFilm Express jest oferowany za darmo i zawiera wiele profesjonalnych funkcji edycji wideo, efektów wizualnych i narzędzi do tworzenia filmów tak jak w telewizji. Aby usunąć dźwięk z wideo za pomocą HitFilm Express, musisz najpierw zaimportować wideo do nowego projektu programu, dodać wideo do osi czasu i zauważyć, że ścieżka dźwiękowa jest już oddzielona od ścieżki wideo. W tym momencie wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy wideo i wybrać opcję „Rozgrupuj”, aby przerwać połączenie między wideo a ścieżką dźwiękową. Ścieżkę dźwiękową można następnie usunąć, aby zapisać wideo bez dźwięku lub można ją zachować i wyodrębnić z wideo.

Możemy również znaleźć wśród najlepszych programów do edycji wideo DaVinci Rozwiąż, jeden z najlepsze alternatywy dla Adobe Premiere.

DaVinci Resolve jest podobny do Hitfilm Express i oferuje różne zaawansowane opcje edycji wideo w profesjonalnej jakości. Aby użyć DaVinci Resolve do usunięcia dźwięku z wideo, musisz utworzyć nowy projekt, kliknąć menu Plik, aby otworzyć wideo do edycji, przeciągnąć go na oś czasu, a następnie ponownie oddzielić dźwięk od wideo. Następnie możesz kliknąć plik wideo prawym przyciskiem myszy, aby oddzielić go od ścieżki dźwiękowej, którą można następnie całkowicie usunąć.

Inne ważne programy do usuwania dźwięku z wideo na PC to:

 • Edytor wideo OpenShot, świetny program do edycji wideo na komputery PC, oferuje opcję dzielenia i usuwania dźwięku z wideo. Z menu Plik programu otwórz wideo (AVI, WMV, MP4 itp.) i dodaj je do osi czasu. Kliknij film prawym przyciskiem myszy, aby znaleźć opcję Głośność i opcję zaznaczenia całego filmu. Dlatego wystarczy ustawić głośność na 0, aby wyciszyć i wyciszyć cały film.
 • strzał, inny z Najlepsze darmowe programy do edycji wideo, jest to również potężny edytor wideo, który pozwala usunąć dowolną ścieżkę dźwiękową z wideo. Otwórz plik z Shotcut, dodaj go do osi czasu, a następnie znajdź sekcję Audio na karcie Właściwości u góry. W menu możesz wybrać opcję dla utworu, aby móc go usunąć.
 • Edytor wideo VSDC pozwala na użycie "Podziel audio i wideo”, za pomocą którego możesz łatwo usunąć dźwięk z filmów. Tę opcję można znaleźć w oknie właściwości po prawej stronie interfejsu programu. Rozdzielając dźwięk i wideo, możesz usunąć ścieżkę dźwiękową lub zapisać ją w osobnym pliku.
 • Prosty ekspres wideo to kolejny program do edycji wideo z możliwością usuwania dźwięków i dźwięku.
  Opcję wyciszenia dźwięku można znaleźć, klikając prawym przyciskiem myszy oś czasu dodanego wideo i do. chodzić audio.
 • VirtualDub, historyczny program open source na komputery PC, umożliwia usunięcie dźwięku z wideo za pomocą opcji w menu Audio.
 • Vlc media player, program do oglądania wideo na PC pozwala nagrywać wideo bez dźwięku lub dźwięku, przechodząc do menu średni a następnie kontynuuj Zapisz i przekonwertuj. Dodajemy wideo do edycji, naciskamy przycisk Konwertuj i oszczędzaj, kliknij przycisk, aby zmienić profil audiochodźmy na mapę Kodek audio i odznacz pole audio; potem wciskamy zapisać aby nagrać nieme wideo.

Używamy najprostszego programu spośród obecnych i przystępujemy do usuwania dźwięku, abyśmy mogli wstawić twoją ulubioną muzykę lub podkład muzyczny, być może z niechronionymi prawami autorskimi utworami wymienionymi w instrukcjach dla Strony internetowe do pobierania darmowej muzyki, do bezpłatnego słuchania nawet w klubach i na imprezach.

Strony internetowe do usuwania dźwięku z filmów online

Oprócz korzystania z programów z poprzedniego rozdziału, możemy skorzystać z darmowej aplikacji internetowej, aby automatycznie usunąć dźwięk z wideo. Konwertuj wideo online.

Konwertuj wideo online umożliwia konwersję formatu wideo na inne formaty (np. MP4) i naciśnięcie przycisku ustawienia na środku strony, aby zapisać go bez dźwięku, po prostu podświetlając element Brak dźwięku. Na koniec klikniemy Konwertuj, aby przekonwertować wideo i zapisać je w pamięci komputera bez dźwięku.

Inną witryną, której możemy użyć do usunięcia dźwięku z filmów online, jest Konwertowaćdziała tak samo jak na poprzedniej stronie.

Po przesłaniu pliku wideo na stronę upewnij się, że wybrałeś MP4 jako format konwersji, dotknij ikony koła zębatego i przejdź do pola audio i w terenie Kodek, wybieramy artykuł Brak (usuń ścieżkę dźwiękową)dzięki czemu możesz natychmiast przekonwertować wideo na stronie internetowej i pobrać nowy plik multimedialny bez ścieżki dźwiękowej.

Inną dobrą stroną do usuwania dźwięku z filmów online jest Konwersja online, wszechstronny i gotowy do użycia konwerter online.

Po otwarciu strony kliknij na górze Wybierz folder, załaduj wideo, aby usunąć dźwięk i przewiń okno, aż znajdziesz sekcję Ustawienia dźwięku (opcjonalnie)więc możesz nacisnąć Kanał audio i wybierz artykuł Wyłącz ścieżkę dźwiękową. Aby rozpocząć proces, wystarczy kliknąć Rozpocznij konwersję poniżej i cierpliwie czekać na pobranie nowego cichego pliku wideo.

ukończenie szkoły

Na szczęście nie brakuje plików do programów do usuwania audio z wideo, które są dostępne za darmo, a dla tych, którzy mają komputer firmowy lub nie mogą zainstalować nowych programów, zawsze mogą się do nich odnieść. aby mogli usunąć dźwięk ze wszystkich filmów bez instalowania czegokolwiek.

Możemy również przeczytać nasz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej Synchroniczne zastępowanie audio na wideo lub dodawanie muzyki w tle.
Z drugiej strony, jeśli chcielibyśmy usunąć dźwięk bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, możemy przeczytać nasze artykuły. Najlepsze aplikacje do konwersji audio i wideo na Androida oraz Najlepsze aplikacje do konwersji audio i wideo na iPhone'a i iPada.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up