Jak edytować lub umieścić zdjęcie profilowe na WhatsApp bez przycinania na Androidzie i iOS

To pytanie obejmuje prawie wszystko Osoba korzystająca z WhatsApp zrobiono to raz. Wszyscy chcemy umieścić na naszym profilu obraz, który nas reprezentuje. Ale czasami mamy problem, że z powodu problemów z rozmiarem jesteśmy zmuszeni wykadrować te zdjęcia, tracąc w ten sposób oryginalność niektórych zdjęć, albo dlatego, że jest piękny krajobraz, albo dlatego, że kogoś wycięłeś ze zdjęcia.

Ale podsumowując, to trochę irytujące, że czasami nie możemy umieść zdjęcie Profil na WhatsApp bez przycinania.

Więc kiedy pójdziemy? Zmień zdjęcie profilowe na WhatsApp, okazuje się, że jakość naszego obrazu jest zbyt słaba. Ponieważ nie możemy umieścić całego zdjęcia, mamy możliwość przycięcia zdjęcia. Ale wraz z tym traci się rozdzielczość i jakość naszej fotografii.

Dlatego nie zaleca się tego w ogóle. Istnieje jednak inny i łatwy sposób na uniknięcie przycinania zdjęcia profilowego WhatsApp. Aby uzyskać jakość i rozmiar, którego potrzebujemy.

Indeks
 1. Co możesz zrobić, aby ustawić zdjęcie profilowe na WhatsApp?
 2. Wstaw zdjęcie WhatsApp bez konieczności przycinania
 3. Duży problem z WhatsApp podczas umieszczania zdjęć profilowych
 4. Alternatywne aplikacje do umieszczania zdjęcia profilowego na WhatsApp
  1. WhatsCrop
  2. InstaPic Scuare
  3. Bez przycinania dla WhatsApp
 5. Kroki, aby edytować zdjęcie profilowe na WhatsApp

Co możesz zrobić, aby ustawić zdjęcie profilowe na WhatsApp?

Możemy zrobić coś bardzo prostego, chociaż w wielu przypadkach jest to wysoce zalecane. Chodzi o to, aby dodać tło do obrazu i nieco je zmniejszyć, co może być najlepszą opcją, aby nie trzeba było przycinać zdjęcia. Zazwyczaj zdjęcia nie są kwadratowe. I to jest problem, który wymusza WhatsApp ustaw zdjęcie profilowe Spraw, aby był kwadratowy, a nie prostokątny, jak zwykle robią to wszystkie zdjęcia.

Aby dodać tło do zdjęcia, które musimy zamieścić na naszym profilu, istnieje kilka opcji. Niektóre telefony komórkowe mają edytor zdjęć, który pozwala na ich edycję bez konieczności korzystania z dodatkowej aplikacji. Ale nie wszystkie telefony mają ten wbudowany edytor. Dlatego istnieje aplikacja, która pozwala to zrobić bardzo szybko i łatwo.

Wstaw zdjęcie WhatsApp bez konieczności przycinania

Jest to niezwykle przydatna aplikacja do tego, co chcemy zrobić, ponieważ nie tylko pozwala nam dodawać ramki, ale także dodawać wiele innych filtrów, które mogą pomóc nam ulepszyć nasze zdjęcie. Należy zauważyć, że ma również możliwość wprowadzenia przezroczystych ramek z wykorzystaniem tła tego samego zdjęcia, a nawet wtedy pomaga nam umieścić je na naszym profilu WhatsApp.

InstaSize to narzędzie, które działa idealnie i szybko. Cóż, jest to jedna z najczęściej używanych i najwyżej ocenianych opcji w playstore. Chodzi o możliwość dodania tła do tła kwadratowy obraz do umieszczenia na WhatsApp what bez konieczności przycinania. Jest całkowicie darmowy i łatwy w użyciu.

Możesz więc przetestować tę aplikację, zmieniając obraz, dodając tło w dowolnym preferowanym kolorze i voila. Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją, możesz przejść do poniższego linku na Pobierz z oficjalnego sklepu Playstore.

Bez wątpienia jeden z najlepszych na rynku i jeden z ostatnich używanych przez użytkowników. To najlepsza rekomendacja, jaką mamy dla wszystkich tych miłośników zdjęcia na WhatsApp i dlatego może bez problemu korzystać z naszego profilu.

Następnie otwarcie zalecamy pobranie tej aplikacji. Więc możesz wstaw zdjęcie profilowe na WhatsApp bez przycinania szybkie i łatwe dla Ciebie.

Duży problem z WhatsApp podczas umieszczania zdjęć profilowych

Trzeba powiedzieć, że ten problem z kadrowaniem wynika z wysokiej rozdzielczości niektórych zdjęć, ponieważ dziś mamy potężne telefony z dużymi aparatami, które robią fantastyczne zdjęcia, które często trudno jest umieścić na profilu WhatsApp. Z drugiej strony, ale nie tylko, jeśli masz problemy z przechowywaniem WhatsApp, powinieneś wiedzieć, że możesz przenieść aplikację na kartę micro SD.

Pamiętaj, że WhatsApp ma maksymalną rozdzielczość dla profili, więc często nie pozwala nam na umieszczenie całego zdjęcia, zmuszając nas do przycięcia. Zdarza się nam to szczególnie, gdy robimy zdjęcia tylnym aparatem, co zwykle się zdarza zwykle jest to ta o najwyższej rozdzielczości. Z drugiej strony podczas robienia zdjęć przednim aparatem zwykle niewiele się dzieje, bo zdjęcia są mniejsze.

Choć bez wątpienia jest to trochę irytujące, jest to rozwiązanie problemu, tutaj mówimy, które programy mogą to zrobićwięc Służy do dodawania ramek do zdjęć, z których niektóre są używane na Instagramie, ale które doskonale sprawdzają się również w WhatsApp, ponieważ Instagram i WhatsApp przetwarzają mniej więcej te same rozmiary, które są dozwolone w przypadku publikowania zdjęć.

Alternatywne aplikacje do umieszczania zdjęcia profilowego na WhatsApp

WhatsCrop

Cóż, aplikacja, o której będziemy mówić, jest łatwa do zdobycia i użytkowania. Nazywa się WhatsCrop. Następnie pokażemy Ci niektóre z jego wspaniałych zalet. pomiędzy vs.Główne funkcje WhatsCrop to:

 • Pozwala wybrać dowolne zdjęcie do profilu WhatsApp bez konieczności jego wycinania
 • Automatycznie zmieniaj rozmiar każdego zdjęcia, nawet jeśli jest duże
 • Pozwala dostosować wybrany obraz, wybierając określone tło

Ta aplikacja jest również bardzo łatwa w użyciu, ponieważ musisz ją najpierw zainstalować. Następnie wybierz interesujące Cię zdjęcie do swojego profilu bezpośrednio z Galeria, w której wszystkie zdjęcia znajdują się na Twoim smartfonie.

Gdy już go wybierzesz, nadszedł czas, aby dostosować rozmiar do tego, który chcesz. Jest to kluczowy punkt, w którym możesz natychmiast dostosować dowolne zdjęcie, aby pasowało do Twojego profilu konta WhatsApp.

W poprzednim momencie możesz również dostosować obraz, dodając czarne tło, białe tło lub inne zmiany.

Z tych powodów uważamy, że jest to jedna z najlepszych aplikacji do rozważenia w tej przestrzeni. Ponadto istnieją inne, takie jak:

InstaPic Scuare

To kolejna aplikacja, której można również używać do wszystkiego, co chcemy. Jest bardzo podobny do InstaSize, a także pozwala nam dodawać ramki potrzebne do zrobienia zdjęć w naszym Profil na WhatsApp Daje nam też wiele innych rzeczy do dostosowywania naszych zdjęć, działa również w przypadku zdjęć na Instagramie. Tutaj zostawiamy link dla Ciebie, jeśli chcesz go wypróbować.

Bez przycinania dla WhatsApp

Aby korzystać z tej aplikacji, musisz ją pobrać i zainstalować. Możesz go dostać za darmo w Playstore.

Teraz prześlij zdjęcie do danej aplikacji, ponieważ aplikacja doda tła na podstawie kwadratowych zdjęć, które będą wyglądać bardziej jak ciemne obramowania, ale z bardzo ładną stylizacją, aby pozostawić odpowiedni rozmiar dla którego można używać w WhatsApp bez konieczności cięcia.

Z WhatsApp musisz Wybierz edytowane zdjęcie że właśnie zapisaliśmy z innej aplikacji i dodaliśmy je z tymi obramowaniami, które mają ładny styl, ale bez potrzeby przycinania danego zdjęcia.

Niestety inna metoda, aby móc Używaj zdjęć bez przycinania W rzeczywistości nie istnieje, bo taka jest aplikacja i nie da się jej zmienić, przynajmniej u nas. Jest to więc jedna z najlepszych opcji, a co najważniejsze, zbyt łatwe pobieranie żądanych zdjęć bez przechodzenia przez nudne cięcie, które rujnuje nasze ukochane zdjęcia.

Kiedy mówimy o WhatsApp, nie mówimy już o prostej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Mówimy o kompletnej aplikacji. Mając to na uwadze, można stopniowo powiedzieć, że powoli zbliża się do statusu sieci społecznościowej, nie tracąc przy tym swojej istoty.

Dlatego tak ważne są zdjęcia profilowe. I musisz to wiedzieć Jak zmienić zdjęcie profilowe WhatsApp.

Zdjęcie profilowe WhatsApp służy nie tylko do umieszczenia czegoś pięknego i to wszystko. Pomaga to innym łatwiej i szybciej zidentyfikować rozmowę, której szukają na liście rozmów. Ponadto, gdy spotykasz ludzi, dobrym pomysłem jest posiadanie ładnego zdjęcia profilowego.

Kroki, aby edytować zdjęcie profilowe na WhatsApp

 • Najpierw musisz otworzyć daną aplikację.
 • Gdy go otworzysz, zobaczysz wszystkie rozmowy, które prowadzisz.
 • Musisz przejść do prawej górnej części ekranu, gdzie znajdują się trzy poziome kropki, a następnie kliknąć Ustawienia.
 • Powyżej możesz zobaczyć, że masz swoje zdjęcie profilowe, jeśli je klikniesz, zostanie ono powiększone i zobaczysz różne szczegóły.
 • Teraz musisz wciśnij zdjęcie profilowe w sprawie dalszego przedłużenia.
 • Jeśli spojrzysz na swoje aktualne zdjęcie profilowe i klikniesz ołówek pokazany powyżej, zobaczysz kilka opcji.
 • Pierwszy to aparat, który w tym momencie zrobi zdjęcie i użyje go z profilu. Druga to galeria, w której można znaleźć zdjęcie w galerii Androida, które można umieścić w profilu, a ostatnia to usunięcie zdjęcia, aby nie mieć zdjęcia profilowego.

Jest to również świetny sposób na zmianę statusu i innych informacji, które pojawiają się w tej sekcji, ale w zasadzie to właśnie powinieneś zrobić Zmień zdjęcie profilowe WhatsApp dość łatwe i przede wszystkim szybkie.

Zastanów się nad wybraniem zdjęcia, które Cię reprezentuje lub na którym wyraźnie się prezentujesz, aby wszystkie osoby z Twoich kontaktów mogły Cię znacznie łatwiej zidentyfikować, niż gdybyś dodawał kolejne zdjęcie profilowe.

Ciekawym faktem na ten temat, który skomentowaliśmy, jest to, że masz możliwość dodawania naklejek, emotikonów i liter do swoich zdjęć, które chcesz umieścić na WhatsApp. Wystarczy wejść w ten link i dowiedzieć się, jak to zrobić.

Kiedy masz wątpliwość Jak zmienić moje zdjęcie profilowe WhatsApp lub Jak pobrać moje zdjęcie profilowe WhatsApp? Możesz to zostawić w sekcji pod komentarzami.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up