Pochodzenie i historia najczęściej używanych i znanych memów w Internecie

Jakie są najlepsze i najczęściej używane memy w Internecie i we Włoszech w sieciach społecznościowych, pochodzenie i historia najśmieszniejszych zdjęć

Memy to jedna z najzabawniejszych mody, jakie możemy znaleźć na czatach i mediach społecznościowych, i często są sposobem na przekazanie swoich myśli za pomocą jednego obrazu, często w celu zapewnienia rozrywki widzowi. Mem jest rzeczowy kadr ze słynnej sceny z filmu, serial telewizyjny, kreskówka lub inne treści wideo w Internecie, które służą jako podstawa do pisania śmieszne zwroty dostosowane do kontekstu.

Chociaż znamy Internet i dzielimy się memami, bardzo interesujące jest wiedzieć, skąd pochodzą niektórzy bogowie. najsłynniejsze memy w sieciktóry jest najczęściej używany zarówno na Twitterze, jak i Facebooku, Instagramie, ale zwłaszcza w TikTok, aplikacji randkowej dla młodych i starszych (zawsze świetne nowe generatory memów).

Indeks
 1. Gesty kobiety
 2. Pan Calvin Candie się śmieje
 3. Pierwsza reakcja: SZOK
 4. Rozkojarzony przyjaciel
 5. jestem bystry
 6. Szczęście i rozczarowanie
 7. Córka katastrofy
 8. Kobieta krzyczy na kota
 9. Nie jest łatwo wejść do Mordoru
 10. Muppet wstrzymany
 11. Szalony wyścig
 12. akcja
 13. Bądź spokojny i weź moje pieniądze!
 14. Ukryj ból Harold
  1. ukończenie szkoły

Gesty kobiety

Jednym z najnowszych memów, które trafiły do ​​mediów społecznościowych, jest The Gesturing Woman. Kobieta na zdjęciu to Emanuela Fanelli, rzymska aktorka komiksowa, a mem jest generowany z jednej z zapowiedzi programu Rai 2 „Una pezza di Lundini”. Mem reprezentuje tłumaczenie gestów „mrugnięcie, cii, aum aum, później, powoli”, które są używane razem i tylko ekstrapolują niektóre z gestów obecnych w ramach: ten mem wskazuje na zrozumienie, ale także na coś, co jest ukryte, po cichu nie jest pośpiech.

Pan Calvin Candie się śmieje

W tym memie widzimy pana Calvina Candie, czyli Leonardo Di Caprio, który śmieje się chytrze i kpiąco w filmie. Django Unchained. Temu memowi zawsze towarzyszy szydercze i lekceważące pismo (takie jak „Ale czy naprawdę wiesz, jak to zrobić?” lub „Czy mówisz mi, że jesteś bezrobotny?”).

Pierwsza reakcja: SZOK

Matteo Renzi również znalazł się w huraganie Memy, z ramką ze swojego wideo w języku angielskim, w której wypowiada frazę „Pierwsza reakcja: szok”. Jak łatwo się domyślić, ten mem jest używany, gdy coś (sytuacja, wiadomość lub wydarzenie) zaskakuje nas bez słowa.

Rozkojarzony przyjaciel

Kolejny bardzo popularny mem, oparty na dostępnym w Internecie obrazie przyjaciela przechodzącego obok innej dziewczyny, z ewidentnie negatywną reakcją jego dziewczyny. Ten mem został pod każdym względem zmodyfikowany i można go znaleźć zarówno w pismach, jak i we wszelkiego rodzaju przedmiotach jako substytut twarzy bohaterów. Znaczenie jest proste: coś już mamy, ale na ulicy łatwo rozpraszało nas coś innego, niekoniecznie związanego ze sferą sentymentalną (tak naprawdę znajdziemy wszystko zamiast twarzy bohaterów: od konsol, po piłkę nożną drużyny, imprezy sportowe itp.).

jestem bystry

Ten mem zawsze przedstawiał przebiegłość, ponieważ przedstawia mężczyznę przykładającego palec do czoła, aby powiedzieć: „Używam głowy, jestem mądry”. W towarzystwie dowolnej możliwej pisowni jest to idealny mem, aby pokazać innym sztuczkę lub „sam znalazłem rozwiązanie”.

Szczęście i rozczarowanie

Kolejny uroczy mem, w którym widać uśmiech chłopca w pierwszym pudełku, ale zaraz po tym, jak został oszołomiony rozczarowaniem. Towarzyszą mu zawsze dwa komunikaty: pozytywny (gdzie chłopiec się śmieje) i negatywny (gdzie chłopiec jest zaskoczony), często związany z tym samym kontekstem lub tematem (np. „we Włoszech zwiększa się zasięg światłowodu” -> „ale mi to jeszcze nie przyszło do głowy”).

Córka katastrofy

Kolejny słynny mem, w którym w tle widać płonący dom, a na pierwszym planie małą dziewczynkę z bardzo przebiegłym uśmiechem. To kwintesencja podstępnego mema, prawie jak powiedzenie: „Kto wie, kto spalił cały dom?” Prezentuj w sieci wiele postów i różnych sytuacji, które podkreślają podstępną sytuację.

Kobieta krzyczy na kota

W tym niedawno wydanym i słynnym memie znajdujemy kobietę desperacko krzyczącą na kota, którego nie obchodzi. Szeroko stosowany przez młodych ludzi i modyfikowany wszelkiego rodzaju wiadomościami, nawet jeśli kota czasami zastępuje się innymi przedmiotami lub ludźmi.

Nie jest łatwo wejść do Mordoru

Kolejny mem historyczny, w którym Boromir, jeden z bohaterów filmu Władca Pierścieni, ostrzega społeczeństwo, że wejście do Mordoru nie jest łatwe. Stań się jednym z najsłynniejszych memów i często są modyfikowane, aby zorientować się, że jest coś trudnego, ponieważ „nie jest łatwo… wyjaśnić, jak korzystać z iPhone’a”.

Muppet wstrzymany

W tym memie znajdujemy muppet na różnych ujęciach, na których pokazuje całą swoją samotność, czekając na coś. Jest oczywiście wzbogacony różnymi komunikatami na temat oczekiwania czy niecierpliwie wyczekiwanego przedmiotu. Mem, którego możemy użyć, gdy rozpaczliwie na coś czekamy, ale nadal nie dociera (np. paczka Amazon).

Szalony wyścig

W tym memie widzimy zamaskowanego mężczyznę na szkolnej imprezie, który zamiast bawić się, drży tak bardzo, że uczeń postanawia uciec, zamiast zajmować się tym facetem. Można go łatwo spersonalizować za pomocą wiadomości o zabawnych wydarzeniach, w których ktoś desperacko dąży do osoby lub celu.

akcja

Jeden z nowych memów przedstawiał stylizowanego mężczyznę przed wykresem giełdowym z krzywym uśmiechem i słowem Stonks. Obraz jest używany jako obraz reakcji online w dowolnym czacie lub poście, w którym podejmujesz złe lub „mądre” decyzje finansowe, kpiąco myśląc, że możesz łatwo zarabiać pieniądze (jak na giełdzie).

Bądź spokojny i weź moje pieniądze!

W tym memie znajdujemy Philipa J. Fry'a, bohatera kreskówki Futurama, który faktycznie rzuca pieniędzmi na coś, za czym tęskni, bez względu na to, ile to kosztuje. Jeden z najstarszych, ale wciąż używanych memów, który pojawia się przy każdym wydaniu nowego iPhone'a lub nowego urządzenia elektronicznego, które musimy mieć za wszelką cenę.

Ukryj ból Harold

Kolejny słynny mem, w którym widzisz starszego mężczyznę pracującego na swoim komputerze i uśmiechającego się. Uśmiech jest kpiąco interpretowany w memie, często towarzyszą mu napisy odnoszące się do początkujących z komputerem, takie jak „W końcu włączyłem komputer, teraz mogę go używać”, „Wyłączyłem. Antywirus i wszystko” zamarło” lub „Założyłem konto na Instagramie i zostałem już zbanowany.

ukończenie szkoły

To tylko niektóre z zabawnych i super fajnych memów, które można znaleźć w mediach społecznościowych i na czatach: w rzeczywistości nowe i zabawne memy pojawiają się każdego dnia, więc mądrze jest zawsze być na bieżąco z pięknymi memami w dłoni lub reprezentują nas w tym zakresie.

Strona główna i referencyjna do znajdowania pochodzenia memów, zarówno stare jak i nowsze i nowsze, na pewno jest poznajmemme.comgdzie możesz przeglądać najpopularniejsze, a także znaleźć ich historię.

Jeśli nam się podoba Dostosuj memy lub stwórz nowe znikąd zapraszamy do lektury naszych poradników Strony do pisania zdań na zdjęciach memów oraz Twórz animowane obrazy GIF ze zdjęć, filmów lub za pośrednictwem kamery internetowej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up