10 nowych gier na telefony z systemem iOS i Android do grania w tym miesiącu

Teraz to dziwny czas, żeby żyć. Podczas gdy wielu z nas pozostaje zamkniętych w naszych domach, możemy przynajmniej nadrobić zaległości w najnowszych grach na iOS i Androida. Nawet gdy świat stoi w miejscu, pocieszające jest to, że wciąż pojawiają się nowe gry mobilne.

W tym miesiącu pojawiły się dwa bardzo popularne adresy IP na platformach mobilnych, a także kilka nowych niespodzianek. Więc przewiń w dół i ciesz się!

Indeks
  1. 1. Dead by Daylight Mobile
  2. 2. Crash Bandicoot Mobile
  3. 3. Ciemny miecz
  4. 4. Piłka nożna towarzyska
  5. 5. Zbuntowani gliniarze
  6. 6. Castlevania: Symfonia nocy
  7. 7. Zakład Pascala
  8. 8. Harvest Moon: Szalony Dash
  9. 9. Stellaris: Galaktyczny Komandos
  10. 10. Towarzystwo Bohaterów

1. Dead by Daylight Mobile

Platformy: ios, Android

Dead by Daylight to asymetryczny horror dla wielu graczy 4 na 1, w którym czwórka źle wyposażonych nastolatków próbuje uciec przed okrutnym zabójcą kontrolowanym przez innego gracza. Teraz pojawił się w telefonie komórkowym w skondensowanej, ale bardzo udanej formie.

Im więcej grasz, tym większy masz wybór profitów i umiejętności dla swoich postaci, podczas gdy zabójcze postacie są inspirowane wszelkiego rodzaju bajkami i filmami. Są zabójczy klauni, duchowe pielęgniarki i licencjonowani zabójcy, tacy jak Freddy Krueger, Michael Myers i Stranger Things Demogorgon.

2. Crash Bandicoot Mobile

Platformy: Android

Na swój sposób oryginalne gry Crash Bandicoot były niekończącymi się biegaczami, którzy zabrali cię do wąskiego korytarza, w którym można było biegać tylko przez żywe poziomy pełne przeszkód.

Zobacz, dokąd z tym zmierzamy. Crash Bandicoot Mobile to nieskończony biegacz w stylu Temple Run i Crash Bandicoot. Nie możesz przestać biec, ale możesz przeskakiwać przez wrogów i obok skrzynek z nitro i obracać się, jedząc te koczownicze jabłka.

To prostota i uzależnienie klasycznej gry mobilnej w popularnym stylu artystycznym Crasha.

3. Ciemny miecz

Platformy: ios

A teraz coś mniej konwencjonalnego. Bleak Sword, wydana przez awangardowy niezależny dom Devolver, to mroczna, monochromatyczna gra akcji osadzona na pustkowiach w stylu Dark Souls.

Spodziewaj się potężnych bossów, twardych rękawic i trudnego tła, walcząc z demonami i potworami, aby je rozerwać. Wrażliwi gracze z łatwością znajdą sposób na uniknięcie nadchodzących i wychodzących ataków, ale nie jest to dla nikogo łatwa droga.

4. Piłka nożna towarzyska

Platformy: ios

Od jakiegoś czasu jest we wczesnym dostępie, ale dopiero niedawno Sociable Soccer, zaprojektowany przez dewelopera Sensible Soccer, Jona Hare'a, zaczął wprowadzać kilka istotnych ulepszeń.

Zainspirowana oczywiście Sensible Soccer, Sociable Soccer oferuje szybką i łatwą formułę piłki nożnej, która koncentruje się na grach online, ligach i grach o szybkim tempie. Jest wyjątkowo przystępny cenowo i bardziej przyjazny dla urządzeń mobilnych niż nieco niezgrabne oferty EA Sports i FIFA.

5. Zbuntowani gliniarze

Platformy: ios, Android

Od twórców wciągającego ćwiczenia policyjnego This Is The Police, Rebel Cops podchodzi do odważnego zespołu szmacianych, którzy chcą pozbyć się przestępczości z miasta.

Bardziej przypomina grę XCOM niż jej poprzedniczka, jest to turowa gra taktyczna, która rozgrywa się w różnych środowiskach w mieście przestępczym. Chowaj się za osłonami, flankuj wrogów i wyposaż swoją drużynę w ekwipunek, aby utrzymać ich przy życiu.

Pojedyncza, dobrze wymierzona piłka może zrobić wielką różnicę dla ciebie i wroga, czyniąc z tej gry grę pełną emocji i odwagi.

6. Castlevania: Symfonia nocy

Platformy: ios, Android

Jedna z najbardziej przełomowych gier wszech czasów (szczególnie biorąc pod uwagę odrodzenie Metroidvanii w ostatniej dekadzie), Symphony of the Night to bogata gra, która obozuje w zamku Drakuli. Jako wampirzy bohater, Alucard, eksplorujesz rozległą strukturę w nieliniowy sposób w poszukiwaniu obiektów i umiejętności, które ostatecznie ujawniają jej głębokie głębie i sekrety.

To gra Castlevania, której "Metroidvania" ma połowę nazwy i do dziś jest arcydziełem prezentacji, projektowania poziomów i satysfakcjonującego postępu. Najlepiej grać za pomocą kontrolera, ponieważ elementy sterujące na ekranie dotykowym mogą być nieco kłopotliwe ze względu na wymaganą tutaj staromodną dokładność.

7. Zakład Pascala

Platformy: ios, Android (data do ustalenia)

Niecierpliwie wyczekiwana gra RPG akcji, najlepiej opisana jako „Dark Souls Mobile”, w końcu pojawi się na początku 2020 roku. Długi cykl rozwoju opłacił się, ponieważ udało mu się wycisnąć wyczerpującą walkę i opór opartą na czasie. na małym ekranie.

Gra wygląda absolutnie pięknie i rzuca Cię w umierający świat fantasy, pełen poległych wojowników, zrujnowanych miast i środowisk, w których nawet niebo wydaje się gnić. Należy pamiętać, że zgodnie z oczekiwaniami jest to bardzo trudna gra i jest skierowana do graczy szukających wysokich wyzwań i wysokich nagród, a nie czegoś bardziej swobodnego.

8. Harvest Moon: Szalony Dash

Platformy: ios, Android

Bez Harvest Moon, Stardew Valley prawie na pewno by nie istniała. Ciekawa gra rolnicza, w której uprawiasz rośliny i bydło, budujesz dom, a nawet bierzesz ślub, ma długą tradycję, sięgającą lat 90., a ta gra mobilna łączy typową wolną grę w szybszą.

W rzeczywistości jest to zupełnie inna gra niż główna seria, która rozgrywa się w niezliczonych fazach, w których siejesz i rozmnażasz w hipernapędzie z limitem czasowym. Uruchom symulator rolnictwa w formacie puzzli i działa dobrze. Uważaj, aby warzywa nie były zbyt wysokie, bo zniszczysz je i stracisz poziom!

9. Stellaris: Galaktyczny Komandos

Platformy: iOS (data do potwierdzenia), Android

Ten pierwotnie ukazał się w zeszłym roku, ale po serii usterek został wycofany ze sklepów cyfrowych w celu przeróbki. Po ponownym uruchomieniu (w ramach wczesnego dostępu) Stellaris: Galaxy Command pokazuje obiecujące spostrzeżenia, które są godne jego wspaniałych strategicznych korzeni.

Wycięto różne elementy i głębie, które sprawiają, że oryginalna Stellaris jest mięsistą grą, ale duch wspaniałej strategii kosmicznej wciąż istnieje, gdy budujesz stację kosmiczną, zawierasz międzygalaktyczne sojusze dla zasobów i działań wojennych oraz aspirujesz do bycia świetnym graczem. polityka kosmosu.

Gra jest jeszcze kilka lat świetlnych od pełnego rozwoju, ale potencjał jest już widoczny.

10. Towarzystwo Bohaterów

Platformy: ios

Nie robią ich tak, jak kiedyś, a już na pewno nie lubią doskonałej Company of Heroes, starej zespołowej gry strategicznej, której akcja toczy się w chaosie II wojny światowej. Prawdopodobnie dlatego ta gra na iPada jest jedną z najlepszych gier RTS, jakie kiedykolwiek wydano na platformy mobilne: wymagająca, inteligentna, z taktycznym myśleniem i żelazną wolą przejścia przez niektóre ze scenariuszy, w których możesz się zanurzyć. .

Sterowanie dotykowe działa świetnie i oferuje szereg opcji sterowania, w tym kierownicę zaprojektowaną dla oryginalnego ekranu dotykowego lub panelu sterowania. Współpracuje również z Apple Pencil i zapewnia nieco większą precyzję prowadzenia żołnierzy przez różne misje w rozdartej wojną Europie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up