Jak naprawić błąd „android.process.acore” na moim telefonie komórkowym?

System operacyjny Android jest najczęściej używany w większości urządzeń mobilnych na światowym rynku, od czasu do czasu są one uruchamiane nowe wersje zgodnie z postępem technologicznym chwili.

Choć jego popularność jest wysoka, nie jest wolny od usterek wpływających na niektóre funkcjetaki jak błąd, który pojawia się podczas próby zainstalowania aplikacji, ten, który uniemożliwia wprowadzenie kontaktów lub próbę nawiązania połączenia itp. Jeśli chodzi o ten ostatni, tutaj powiemy Ci, co musisz zrobić, aby go rozwiązać raz i dla wszystkich.

Dlaczego ten błąd występuje na telefonie z Androidem?

Pomimo ciągłych aktualizacji wydawanych przez programistów, z tego czy innego powodu jest to możliwe obecne niedogodności W aplikacji lub ustawień systemowychwięc musisz nauczyć się identyfikować te problemy, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, które negatywnie wpłyną na zespół.

To nie jest powszechne że błędy pojawiają się nagleale kryje się za tym powód, który mógł lub nie mógł być celowo spowodowany przez użytkownika, zgodnie z doświadczeniem specjalistów i innych osób, najczęstszymi przyczynami pojawienia się komunikatu android.process.acore na ekranie są:

 • Nieprawidłowe wykonanie procesu aktualizacji oprogramowania układowego lub systemu operacyjnego.
 • Instalacja ROM-u nie powiodła się.
 • Awaria systemu.
 • Za mało miejsca w pamięci komputera.
 • Uszkodzenia spowodowane złośliwym wirusem itp.

Co powinienem zrobić przed rozwiązaniem błędu android.process.acore na moim telefonie komórkowym?

Im bardziej wyrafinowany telefon, tym mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia błędów w realizacji jego funkcji, producenci starają się wypróbować lub „przetestować” każdy aspekt sprzętu i oprogramowania dokładnie przed wprowadzeniem ich na rynekodłożyli nawet elementy obecne w starych modelach na rzecz znacznie nowszych i atrakcyjniejszych.

Po zidentyfikowaniu tego lub jakiegokolwiek problemu w telefonie komórkowym zdecydowanie zaleca się natychmiastowe wykonanie pełna kopia zapasowa wszystkich danych Niezależnie od tego, czy są przechowywane na urządzeniu z Androidem, w sklepie z aplikacjami Play Store, czy na zaufanych stronach internetowych, dostępne są narzędzia do pobrania, które znacznie ułatwiają ten proces.

Dobrą opcją do tego jest oprogramowanie o nazwie Odzyskiwanie danych aplikacji, Dostępny na komputery z systemem Windows i MacOS, można go bezpłatnie pobrać z oficjalnej strony, po zainstalowaniu należy podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB, otworzyć program i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W ten sposób możesz spróbować naprawić typowe błędy, takie jak ten, który zatrzymuje usługę Google Play.

Jak rozwiązać błąd „android.process.acore” w telefonie komórkowym?

Sytuacja nie jest nowa, wiele osób doświadczyło tej niedogodności, w konsekwencji powstał szereg metod pozwalających na rozwiązanie w dużym lub mniejszym stopniu powiedział błąd. Te, które dały najwięcej wyników to:

 • Zaktualizuj system operacyjny.
 • Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Kontakty.
 • Wyczyść pamięć podręczną partycji systemowej.
 • Wyłącz synchronizację aplikacji.
 • Zresetuj preferencje aplikacji.
 • Ponownie zainstaluj aplikację.
 • Przywróć urządzenie do ustawień fabrycznych.

Ogólnie rzecz biorąc, błąd android.process.acore jest bardzo irytujący, ponieważ wpływa nawet na użycie niektóre aplikacje, jak Facebook czy Chrome. Gdy tak się stanie, na ekranie pojawi się okienko ostrzegawcze informujące o tym użytkownika i pomimo jego zamknięcia będzie się pojawiać co 5 sekund. Z drugiej strony upewnij się, że połączenie z serwerem działa dobrze.

Wyłącz synchronizację

Zatrzymaj automatyczną synchronizację, którą wykonują niektóre programy, uzyskując dostęp do określonych informacji w telefonie komórkowym, na ekranie głównym przejdź do Ustawień, wybierz opcję Konta, po wejściu do środka zlokalizuj pobrane aplikacje które się pojawią, stuknij jeden, aby wyświetlić jego menu i usuń zaznaczenie pola wyboru pod Synchronizacją kontaktów.

Następny, Wyczyść pamięć podręczną z aplikacji Contacts i Contacts Storage, kiedy skończysz, zamknij wszystko, uruchom ponownie urządzenie i sprawdź, czy błąd nie pojawia się w tych aplikacjach.

Wiele razy będzie to również spowodowane brak aktualizacji w oprogramowaniu systemowym starsze wersje nie są już obsługiwane przez nowe polecenia i funkcje. Sprawdź to wchodząc w Ustawienia, następnie przejdź do O, wejdź w opcję Aktualizacja oprogramowania, naciśnij Sprawdź aktualizacje, jeśli są, zaakceptuj, aby rozpocząć ładowanie, a na koniec poczekaj na ponowne uruchomienie sprzętu.

Wykonaj kopię zapasową moich kontaktów

Jak wspomniano wcześniej, ważne jest, aby wykonać kopię zapasową danych związanych z aplikacją, która pokazuje błąd, lub w przypadku jej braku, aby wykonać kopię zapasową informacji o całym telefonie komórkowym, aby nie ryzykuj utraty ważnych dla użytkownika danych (kontakty, zdjęcia, muzyka itp.).

Inna alternatywa składa się z wyczyść pamięć podręczną partycji system, po prostu wykonaj poniższe czynności, wyłącz telefon, naciśnij jednocześnie przycisk zwiększania głośności + przycisk zasilania + przycisk strony głównej. W ten sposób uruchomi tryb odzyskiwania systemu, nawiguje między opcjami za pomocą przycisków głośności, przechodzi do partycji pamięci podręcznej i potwierdza, naciskając przycisk zasilania.

Jeśli problem jest spowodowany przez aplikację zewnętrzną, najlepiej to zrobić usuń go całkowicie i zainstaluj ponownie i z wykonaną wcześniej kopią zapasową przywrócić dane. Z drugiej strony, jako skrajny środek możesz również przywrócić telefon do ustawień fabrycznych, gdy jesteś całkowicie pewien, przejdź do Ustawień, naciśnij Kopia zapasowa i zresetuj, kliknij Resetuj telefon i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć proces.

Co zrobić, jeśli ten problem wciąż pojawia się na Twoim Androidzie?

Jeśli pomimo zastosowania wszystkich metod opisanych powyżej, a Twój telefon nadal wyświetla ten błąd w nieskończoność, jest bardziej niż prawdopodobne, że wystąpił poważny problem wewnętrzny, więc powinieneś zabrać go z pewnym specjalista obsługi technicznej urządzeń, aby dokonali wewnętrznej oceny sprzętu i oprogramowania.

Indeks
 1. Dlaczego ten błąd występuje na telefonie z Androidem?
 2. Co powinienem zrobić przed rozwiązaniem błędu android.process.acore na moim telefonie komórkowym?
 3. Jak rozwiązać błąd „android.process.acore” w telefonie komórkowym?
  1. Wyłącz synchronizację
  2. Wykonaj kopię zapasową moich kontaktów
 4. Co zrobić, jeśli ten problem wciąż pojawia się na Twoim Androidzie?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up