Ustaw tarczę zegarka Apple Clock jako wygaszacz ekranu na komputerze Mac

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Apple, prawdopodobnie nie chcesz przegapić niczego, co firma z Cupertino wprowadza na rynek. Niezależnie od tego, czy jest to najnowszy iPhone, czy nowo wprowadzony na rynek Apple Watch, z pewnością chcesz je dostać, gdy tylko trafią do sklepów. Kiedy te gadżety zostaną ogłoszone, programiści zaczynają tworzyć narzędzia, które pozwolą Ci poczuć działanie i wygląd tych gadżetów na obecnych komputerach.

Nie tak dawno temu firma Apple ogłosiła Apple Watch, a teraz mamy wygaszacz ekranu przedstawiający tarczę zegara Apple Watch dla komputerów Mac. Wspomniany wygaszacz ekranu działa jak każdy inny wygaszacz ekranu na komputerze Mac i pozwala mieć na komputerze Mac ekran podobny do Apple Watch.

Jeśli to brzmi dobrze i chcesz zobaczyć, jak dobrze wygląda tarcza zegara Apple Watch na komputerze Mac, poniżej opisano, jak zainstalować wygaszacz ekranu Apple Watch na komputerze Mac.

Ustawianie tarczy zegara Apple Watch jako wygaszacza ekranu na komputerze Mac

Rasmus, twórca wygaszacza ekranu, udostępnił go bezpłatnie do pobrania i używania na komputerze Mac.

1. Pobierz Wygaszacz ekranu Apple Watchai zapisz go na komputerze Mac.

2. Kliknij dwukrotnie archiwum wygaszacza ekranu, aby je rozpakować. Kliknij dwukrotnie wyodrębniony plik „.saver”, aby zainstalować wygaszacz ekranu na komputerze Mac.

3. Wybierz, czy chcesz zainstalować wygaszacz ekranu tylko dla siebie, czy dla wszystkich użytkowników na komputerze, a następnie kontynuuj procedurę.

4. Otworzy się okno „Pulpit i wygaszacz ekranu”. Przewiń listę wygaszaczy ekranu do końca, a na dole znajdziesz nowo zainstalowany wygaszacz ekranu Apple Watch.

Jeśli chcesz od razu zobaczyć działanie wygaszacza ekranu, kliknij „Podgląd” pod miniaturą wygaszacza ekranu.

Oto jak to wygląda na moim Macu.

To wszystko, co wystarczy, aby zainstalować na komputerze Mac najnowszy wygaszacz ekranu Apple Watch.

W bieżącej wersji wygaszacza ekranu nie można konfigurować żadnych opcji, w przeciwieństwie do domyślnych wygaszaczy ekranu, które można dostosować, aby wyglądały tak, jak chcesz. Deweloper zapewnił jednak użytkowników, że opracuje kilka ciekawych dodatków do wygaszacza ekranu, jeśli dotrze on do masowego społeczeństwa i będzie wystarczające zapotrzebowanie.

Wniosek

Kiedy jesteś w czymś zakochany, chcesz to widzieć w każdej części swojego życia. Powyższy wygaszacz ekranu pomoże Ci wyrazić swoją miłość do tarczy zegara Apple Watch za pomocą komputera Mac.

Indeks
  1. Ustawianie tarczy zegara Apple Watch jako wygaszacza ekranu na komputerze Mac
  2. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up