Jak wyświetlić dwie aplikacje jednocześnie w Android Auto — podzielony ekran

Wykonaj akcję, która wyświetla otwarte okna na twoim komputerze, przede wszystkim musisz wejść do dwóch żądanych aplikacji i pozostawić je otwarte. Z okien zlokalizować górna ikona pudełka aplikacji i wykonaj „długi dotyk”, wybierz numer porządkowy „Otwórz na podzielonym ekranie”, na ekranie możesz dotknąć „Aplikacji”, której chcesz użyć. Obie zostaną pokazane ze swojej roli w każdej połowie, odkryj sposób użyj „Waze” w „Android Auto”może możesz użyć ich w trybie podzielonego ekranu lub okna wyskakującego.

Jakie aplikacje są obsługiwane na podzielonym ekranie Android Auto?

Ta opcja nie jest określona dla każdej „Aplikacji”, ponieważ na pierwszy rzut oka trudno jest stwierdzić, czy działają one w trybie „Wspólny ekran”, czy w trybie podzielonym, w tym celu trzeba będzie wykonać testy. Pobierz żądaną aplikację udostępnij razem z „Android Auto” (które musisz otworzyć), przejdź do instalacji, zatop sekcję, w której znajduje się cyfrowy przycisk bieżącego lub otwartego okna.

W obecnych oknach zlokalizuj „Android Auto”, lekko naciśnij ikonę i trzymaj ją do momentu wyświetlenia opcji, interesującą Cię funkcją jest tzw. „Otwórz w widoku podzielonego ekranu”. To kluczowy moment, ponieważ może pojawić się powiadomienie informujące, że „Aplikacja” nie obsługuje udostępniania ekranu, jednak wypróbuj nowy interfejs „Android Auto”, dopóki nie znajdziesz aplikacji Obsługa podzielonego ekranu.

Czego potrzebujesz, aby widzieć aplikacje w tym samym czasie w Android Auto?

Przede wszystkim musisz mieć urządzenie z „Systemem Android” w wersji 7.0, a jeśli jest wyższy, znacznie lepszy i oczywiście najnowszą aktualizację „Android Auto”, kolejną cechą, którą należy wziąć pod uwagę, jest pojemność procesora . Twój komputer może mieć wymagania systemowe, ale w królestwie sprzęt nie, w takich przypadkach nic nie możesz zrobić, chyba że zmienisz urządzenie.

Ekran komputera jest niezbędny, musi być szeroki, małe cale w komputerach z „Androidem” nie zapewniają wsparcia dla podziału ekranu między „aplikacje”. I znacznie mniej, jeśli system jest wcześniejsza wersja do numeru 7inna sytuacja oznacza, że ​​„Aplikacja” nie jest kompatybilna z tego typu funkcjami, z drugiej strony można bawić się większą liczbą ustawień „Aplikacji”, w tym możliwością modyfikacji języka w „Android Auto”.

Sprawdź, czy masz najnowszą wersję Androida Auto

Najlepszym sposobem na to jest użycie narzędzia „Aplikacje” lub sklepu znanego jako „Sklep Play”, więc kliknij jego ikonę w menu „Aplikacje”. Gdy jesteś w głównym widoku usługi, spróbuj zlokalizować lupę. Kiedy go otrzymasz, zanurz lekko w nim palec, gdy pojawi się klawiatura, wpisz „Android Auto” i dotknij przycisk „Wprowadź z klawiatury”, poczekaj na pojawienie się wyników, prędkość będzie zależała od połączenia.

Aplikacja, o której mowa, pojawi się w pierwszym wyniku, obok niej pojawi się zielona cyfrowa linia, co da dwa rodzaje wyników: „Otwórz” lub „Aktualizuj”. Jeśli pojawi się druga opcja, oznacza to, że nie masz aktualnej wersji aplikacji, naciśnięcie wspomnianego przycisku zakończy problem, z drugiej strony, jeśli obecna opcja jest pierwsza, oznacza to, że masz zainstalowaną najnowszą wersję.

Ekran samochodu musi być panoramiczny

Jeśli Twój sprzęt to sprzęt instalowany bezpośrednio w pojeździe, wystarczy spojrzeć na jego wygląd, aby określić, czy ekran ma właściwości panoramiczne, jeśli jest wydłużony (w swoim poziomym aspekcie), możliwe, że nie będziesz miał problemów. Ponadto liczą się cale, dlatego zaleca się, aby komputer miał ekran większy niż 7 cali.

Jeśli Twoim sprzętem jest telefon z 'Androidem', obowiązuje ta sama zasada, ekran musi być wydłużony i mieć co najmniej 6 cali. Spełniając te specyfikacje, nie możesz mieć żadnego problemu, w każdym razie wykonaj poprzednie kroki aby potwierdzić obsługę „Udostępniania ekranu”. lub „Podziel ekran”.

Jak możesz widzieć 2 aplikacje jednocześnie w Android Auto?

Kontynuuj, aby otworzyć aplikację „Android Auto”, a następnie naciśnij cyfrowy przycisk „Home” lub gest skonfigurowany w telefonie dla tej funkcji, otwórz ponownie aplikację, której chcesz udostępnić ekran. Kontynuuj kroki, naciskając przycisk „Otwórz okna”, poruszaj się między nimi, aby długo dotknąć ikony „Android Auto”, natychmiast zauważysz kilka stwierdzeń, między innymi „Otwórz w widoku podzielonego ekranu”.

Android Auto zostanie umieszczony na środku ekranu, z opcją poruszania się po systemie, wykonuj tę czynność, aż znajdziesz żądaną aplikację, kiedy zdecydujesz, z której będziesz korzystać, najedź kursorem na swoją ikonę. Szybko wybrana aplikacja zostanie umieszczona po drugiej stronie ekranu, a stamtąd będziesz mógł jednocześnie nawigować po nich.

Co zrobić, jeśli nie możesz jednocześnie zainstalować dwóch aplikacji na Android Auto?

Istnieją inne sposoby, które możesz wypróbować, wiele razy opcja „Otwórz w widoku podzielonego ekranu” nie działa, ale inne działają, w tym tak zwany „Otwórz w widoku wyskakującego ekranu”. Ta opcja ustawia aplikację w trybie okienkowym i możesz slajd Do dowolne miejsce w ekran, jest główną alternatywą, inną możliwością jest użycie gestów między oknami.

Te gesty mogą przełączać widok aplikacji, co oznacza, że ​​będziesz musiał wykonać żądane zadania w jednej aplikacji, a następnie otworzyć okna i przejść do drugiej aplikacji. Wykonaj te kroki raz i jeszcze razdo czasu zakończenia działań w obu aplikacjach, wykorzystaj okoliczności, aby odkryć telefony „Android” kompatybilne z usługą „Android Auto”, na wypadek gdybyś chciał przełączać się między urządzeniami.

Indeks
  1. Jakie aplikacje są obsługiwane na podzielonym ekranie Android Auto?
  2. Czego potrzebujesz, aby widzieć aplikacje w tym samym czasie w Android Auto?
    1. Sprawdź, czy masz najnowszą wersję Androida Auto
    2. Ekran samochodu musi być panoramiczny
  3. Jak możesz widzieć 2 aplikacje jednocześnie w Android Auto?
  4. Co zrobić, jeśli nie możesz jednocześnie zainstalować dwóch aplikacji na Android Auto?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up