Jak wyłączyć dźwięki powiadomień w Androidzie Auto? - Mniej zakłóceń

Indeks
  1. Co należy sprawdzić, aby wyłączyć dźwięk alertu w Android Auto?
    1. Mieć najnowszą wersję Androida Auto
  2. Jak wyłączyć dźwięki powiadomień w Android Auto?
    1. Wejście w ustawienia powiadomień
    2. Korzystanie z trybu „Nie przeszkadzać”.
  3. Dlaczego powiadomienia wciąż pojawiają się w Android Auto?

Uzyskaj dostęp do „Ustawień” „Android Auto” z samego urządzenia lub z aplikacji, stamtąd skonsultuj się i naciśnij selektor o nazwie „Powiadomienia bez dźwięku”. Z obecnych stwierdzeń aktywuj a pole wyboru „Nie przeszkadzać”. Jednak w różnych wersjach aktualnej usługi lub sprzętu pojazdu opcja funkcji nazywa się tylko „Dźwięki bez powiadomień” lub odwrotnie. Aby potwierdzić, upewnij się, żeAdministracja w Ustawieniach lokalizacji' działać, ale najpierw potwierdź, że występują problemy.

Co należy sprawdzić, aby wyłączyć dźwięk alertu w Android Auto?

Niektóre wersje sprzętu „Android Auto” w pojeździe nie mają opcji wyciszania powiadomień. Może to ulec zmianie, jeśli masz najnowszą wersję „Android Auto” lub w inny znany Ci sposób. Masz jednak możliwość korzystania z „Aplikacji” na telefony komórkowe, w tym przypadku możesz to zmienić licznik opcji zerowych w powiadomieniach.

Aby to osiągnąć, możesz pobrać najnowszą wersję dla systemów „Android” swojego urządzenia mobilnego, czy to telefonu, czy tabletu, jeśli już ją masz, wystarczy zaktualizować najnowszą dostępną wersję usługi. Pomoże to, ponieważ jest więcej niż oczywiste, że plik nowe wersje będą miały selektor aby aktywować tryb „Nie przeszkadzać”, w tym opcję dostosowania tapety „Android Auto”.

Mieć najnowszą wersję Androida Auto

Jeśli masz aplikację zainstalowaną w systemie Android, musisz upewnić się, że jest to najnowsza wersja, najlepiej jest wyjść z bieżącej usługi i zlokalizować „Aplikacje”, aby wejść do „Sklepu Play”. Zdobądź szkło powiększające z widoku głównego i tam wpisz frazę „Android Auto”, naciśnij „Enter”, jeśli pojawi się cyfrowy przycisk „Aktualizuj”, oznacza to, że nie masz najnowszej wersji i będziesz musiał ją zainstalować.

Jeśli masz sprzęt „Android Auto”, potwierdź, że sprzęt jest najbardziej aktualny, przejdź do ikony „Ustawienia” i przewijaj, aż dojdziesz do ostatniej części, chodzi o to, że „Android” nie jest tak stary, zaleca się używać wersje od 8.0 wzwyż. Ułatwi to instalację i obsługę funkcji lub „aplikacji”, pamiętaj, że przestają one świadczyć usługi dla bardzo starych „systemów Android”.

Jak wyłączyć dźwięki powiadomień w Android Auto?

Dostępnych jest kilka opcji do wykonania, jedna z nich dotyczy wprowadzenia ustawień powiadomień, aby je wyciszyć lub wyłączyć je na stałe, Nie martw się, te modalności nie są trwałe. Dostępna jest również funkcja „Bez zakłóceń”, którą można aktywować, aby bardziej się skoncentrować, gdy jesteś w drodze.

Wejście w ustawienia powiadomień

Wejdź do ustawień „System Android”, w głównych selektorach zobaczysz wiersz „Powiadomienia”, jeśli się nie pojawi, użyj narzędzia „Lupa” i wpisz tam odpowiednią frazę. Z sekcji „Powiadomienia”. ślizgać się między liczbami porządkowymi, wybierz sekcję z napisem „Ostatnio wysłane”, poniżej kliknij „Zobacz wszystko”.

W ciągu kilku sekund zobaczysz wszystkie aplikacje, które generują powiadomienia, a co za tym idzie dźwięki, zostaną one oznaczone przyciskami obok nich. Odznacz aplikację „Android Auto”, to, aby wyłączyć dźwięk i powiadomienia na głównym pasku systemowym, unikając w ten sposób rozpraszania uwagi.

Korzystanie z trybu „Nie przeszkadzać”.

Ponownie przejmij kontrolę nad obecną usługą „Android Auto”, z opcji, które przynosi ona wstępnie załadowana, kliknij pseudonim „Ustawienia”. Przeczytaj opisy jeden po drugim i uzyskaj ten, który mówi „Powiadomienia bez dźwięku”, aktywuj go lub wejdź do tego obszaru zrezygnować z dźwięków, chociaż niektóre powiadomienia mogą być wyświetlane podczas wchodzenia do aplikacji, która je generuje.

Jeśli podczas wchodzenia w „Powiadomienia bez dźwięku” wyświetlane są inne linie, zwłaszcza „Nie przeszkadzać” lub „Nie przeszkadzać”, znajdź sposób, aby je aktywować. Możesz to zrobić, aktywując pole lub nacisnąć cyfrowy przycisk „Aktywuj”. lub „Włącz”, wszystko zależy od wersji „Android Auto”. Podczas tego procesu komputer może stać się powolny, dlatego należy uniemożliwić systemowi Android instalowanie tylko aplikacji.

Dlaczego powiadomienia wciąż pojawiają się w Android Auto?

Jeśli tak się stanie, dzieje się tak dlatego, że zdecydowanie robisz coś złego, powszechną rzeczą jest to, że niektóre pola nie zostały dobrze oznaczone, zwłaszcza to, które ma związek z trybem „Nie przeszkadzać” w „Android Auto”. W innych wersjach linia znana jest pod nazwą pseudonim „Powiadomienia bez dźwięku”, z drugiej strony mogą być dobrze niepełnosprawni.

Jeśli problem będzie się powtarzał, najbardziej niezawodną opcją jest powrót do sekcji „Powiadomienia” (w ustawieniach), a następnie wybranie dalej „Zobacz wszystkie aplikacje”. Przesuwaj, aż znajdziesz „Android Auto” i potwierdź, że selektor jest dezaktywowany, zanim wszystko może być konieczne, aby telefon dokonał pewnych zmian, zwłaszcza jeśli połączysz telefon komórkowy z „Android Auto”.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up