Jak włączyć ekran mojego Androida bez użycia przycisków? - Różne metody

Indeks
  1. Jak włączyć ekran Androida za pomocą przycisku głośności?
  2. Jak wyłączyć ekran Androida bez użycia przycisku zasilania?
  3. Jakie są inne alternatywy włączania i wyłączania telefonu z Androidem?
    1. Odblokowanie głośności
    2. Przycisk zasilania do przycisku głośności

Terminale z systemem Android udostępniają bieżącą funkcję, co zmniejsza kłopot z używaniem przycisków, w celu uzyskania dostępu do „Ustawień” z rysunkiem „Nakrętki” poprzez dotknięcie wyboru. Poszukaj sekcji w „Ekranie”, o „Ustawienia ekranu”, kliknij liczbę porządkową „Dotknij, aby włączyć”, potwierdź, wyłączając ekran. Teraz wykonaj dwa kolejne naciśnięcia na ekranie, co spowoduje włączenie. Być może Twój sprzęt to Samsung i jeśli masz z nim problemy, uzyskaj dostęp do „Wsparcia Samsung”.

Jak włączyć ekran Androida za pomocą przycisku głośności?

Przejmij kontrolę na „Ekranie Androida”, w tym momencie przewijaj palcami, aż dojdziesz do „Google Play”. Tam skorzystaj z „Szuflady wyszukiwania”. W tym miejscu należy wpisać frazę „Volume UnLock”, z klawiatury wykonać a dotknąć, aby wybrać przycisk cyfrowy „Enter”. W bieżących wynikach „Aplikacja” będzie znajdować się na górze listy, kliknij „Zainstaluj”, poczekaj kilka chwil.

Natychmiast będziesz mógł cieszyć się głównym widokiem „Aplikacji”, poszukaj liczby porządkowej lub selektora wskazującego „Włącz moc głośności”. Zaznaczając to, możesz aktywować wybór, wyjść z interfejsu „Aplikacji”, wyłączyć ekran za pomocą fizycznego przycisku „Głośność”, wypróbuj oba, ponieważ konkretny przycisk do tego nie jest znany. Potwierdź przy wyłączonym ekranie. Aby go włączyć, naciśnij fizyczny przycisk regulacji głośności. Uzupełnij akcję, robiąc „Selfie” bez dotykania telefonu.

Jak wyłączyć ekran Androida bez użycia przycisku zasilania?

Zacznij od wejścia do swojego telefonu, kliknijcie razem cyfrową ikonę „Ustawienia”, może ona znajdować się na „Ekranie głównym” lub w miejscu, w którym znajdują się wszystkie „Aplikacje”. Wewnątrz sekcji przeciągnij jednym palcem dopóki nie pojawi się „Ustawienia ekranu” lub selektora „Wyświetl”, funkcja porządkowa „Dotknij, aby wyłączyć” musi być włączona. Jeżeli tak nie jest, naciśnij opcję „Dotknij, aby włączyć lub wyłączyć ekran”.

Wróć do poprzedniego widoku komputera lub jeśli wolisz, wszystkie okna znikną, Kliknij dwukrotnie ekran, gdy jest włączony. Szybko ekran zamknie sesję i zmieni kolor na czarny, nie oznacza to, że telefon komórkowy się wyłączy. Powtarzaj powyższe, aż potwierdzisz, że wszystko jest idealne, „Face ID” będzie w stanie pomóc Ci w dostępności „Androida”, a tym samym określić, czy ekran uruchamia się lub wyłącza, jak chcesz.

Jakie są inne alternatywy włączania i wyłączania telefonu z Androidem?

Alternatyw jest niezliczona ilość, jedna z nich polega na wykorzystaniu własnych opcji systemu. Można jednak skorzystać z określonych narzędzi cyfrowych, tak jak w przypadku „Volume UnLock”, który umożliwia pewne funkcje, których system nie oferuje z nim. Ten brak opcji w większości przypadków wynika z ochrony systemu lub ze względów wyłączności.

Inne opcje mogą obejmować niektóre „aplikacje”, takie jak „Przycisk zasilania do przycisku głośności”, co zapewnia pewien dostęp cyfrowy, np dodać funkcje sterujące. Może myślisz, że musisz wykonać pewne „rootowanie” (nie jest to konieczne), w momencie instalacji będziesz musiał zezwolić na pewne dostępy, zdecydujesz, czy ci odpowiadają, czy nie. Z drugiej strony zwiększa poziom naładowania baterii, aby nie obciążać sprzętu przez cały czas.

Odblokowanie głośności

Zainstaluj usługi oferowane przez to narzędzie cyfrowe lub „aplikację”, zrób to z „Google Play” lub w formie „APK” z przeglądarki, aby to osiągnąć, będziesz musiał włączyć źródła zewnętrzne albo nieznany. Gdy uzyskasz dostęp do aplikacji, zobaczysz sekcję z napisem „Włącz głośność zasilania”, będzie jej towarzyszyć cyfrowy znacznik, dotknij go i uruchomi się.

Będziesz musiał wykonać akcję „Menu Start”, aby się stamtąd wydostać, ustawić czarny ekran po jego wyłączeniu lub pozwolić mu się wyłączyć. Idealny moment, nadejdzie moment dwukrotnie dotknij ekranu, tam będziesz mógł zobaczyć efekty „Aplikacji”, ponieważ włączy się ona za kilka sekund, jeśli nie będzie działać, wejdź do wszystkich aplikacji w „Ustawieniach”, usuń dane i powtórz poprzednią czynność.

Przycisk zasilania do przycisku głośności

Ponownie przewiń lub przeciągnij po ekranie, w sekcji „Aplikacje” dodane do urządzenia znajdź i dotknij „Google Play”. Wpisz w polu „Wyszukaj” frazę „Przycisk zasilania do przycisku głośności” i kliknij „Zainstaluj”. Po zakończeniu uzyskaj dostęp do nowego narzędzia i poszukaj opcji „Włącz/Wyłącz zasilanie głośności”, a następnie dotknij opcji tak, że liczba porządkowa jest aktywowana. Nadszedł czas, aby potwierdzić, w tym celu wyłącz ekran i naciśnij przycisk „Głośność”, aby go włączyć, lub wykonaj czynność w odwrotnej kolejności.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up