Jak uzyskać dostęp do witryny zablokowanej przez serwer proxy z telefonu komórkowego z systemem Android?

Indeks
  1. Jaki typ blokady mobilnej jest najbardziej powszechny i ​​jak działa?
  2. Jak korzystasz z VPN iw jakich przypadkach to działa?
  3. Czy istnieje sposób na ominięcie blokady bez korzystania z VPN?
  4. Jak możesz odblokować określone strony internetowe na swoim routerze?
  5. Jeśli łączysz się z komputera i udostępniasz dane na telefonie komórkowym, czy strony są nadal blokowane?

Dostęp do stron internetowych na Androidzie jest bardzo łatwy za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Jednak przeglądanie może zmienić się w koszmar, jeśli są ograniczenia dostępu. Jeśli zastanawiasz się, jak wejść na stronę internetową zablokowaną przez Proxy z telefonu komórkowego z Androidem? zwróć uwagę na metody, które pokazujemy poniżej.

Jaki typ blokady mobilnej jest najbardziej powszechny i ​​jak działa?

Rodzaj blokada na telefon komórkowy Najpopularniejszym jest ten, który jest generowany przez serwer proxy, który odpowiada za kontrolę dostępu użytkowników do sieci. W ten sposób możesz uniemożliwić otwieranie treści w sieci, filtrować kategorie lub blokować pliki cookie z niektórych witryn.

Zatem, użytkownicy nie mogą przeglądać sieci swobodnie ze względu na ograniczenia w dostępie do niektórych usług oferowanych za pośrednictwem sieci Internet. Często funkcjami proxy jest ochrona anonimowości i ustanowienie warstwy bezpieczeństwa. Jednak pewne ograniczenia mogą być denerwujące iw takich przypadkach należy korzystać z VPN.

Jak korzystasz z VPN iw jakich przypadkach to działa?

VPN lub „Virtual Private Network” to sieć, która ułatwia ustanowienie szyfrowanego połączenia, aby móc bezpieczniej surfować po Internecie. To narzędzie sprawdza się, gdy chcemy ukryć swoje IP, uniknąć śledzenia w sieci lub ominąć ograniczenia dostępu do stron zablokowanych ze względu na nasze położenie geograficzne.

Tworząc i konfigurując sieć VPN, będziesz mógł przeglądać różne witryny bez pozostawiania śladów, a także unikniesz cenzury sieci, którą może zdefiniować usługodawca w celu ograniczenia dostępu do niektórych stron internetowych; tą metodą zapewnia bezpieczniejsze połączenie i/lub zdefiniować granice żeglugi ustanowione w kraju.

Czy istnieje sposób na ominięcie blokady bez korzystania z VPN?

Istnieje możliwość pominięcia A blokować bez użycia VPN. W tym celu możesz skorzystać z niektórych narzędzi, takich jak „Orbot” lub przeglądarka „Orweb”. „Orbot” to aplikacja dostępna w Sklepie Play, która działa jako serwer proxy umożliwiający dostęp do sieci przez „Tor”. To narzędzie zaszyfruje pakiety wysyłane i odbierane podczas przeglądania Internetu.

Ze swojej strony „Orweb” działa jako przeglądarka, której celem jest zapewniają anonimowy dostęp do Internetu poprzez technologię „Tor”. Dlatego wszystkie wyszukiwania przeprowadzane za pomocą tego narzędzia będą od tego czasu bezpieczniejsze chronić prywatność w Internecie. Podobnie będziesz mógł otworzyć dowolną ukrytą stronę internetową bez żadnych ograniczeń.

Jak możesz odblokować określone strony internetowe na swoim routerze?

Dla odblokować określone strony internetowe z routera Będziesz musiał wejść do interfejsu konfiguracyjnego tego urządzenia. W tym celu w pasku adresu przeglądarki wpisz http://192.168.0.1 lub http://192.168.0.1 i naciśnij klawisz „Enter”. Następnie wprowadź nazwę użytkownika i hasło administratora.

Od razu zobaczysz a interfejs konfiguracyjny. Tam znajdź kategorię „Kontrola dostępu” i spójrz na pole zawierające kilka adresów z opisem blokowania. Zaznacz pole domeny, którą chcesz odblokować, i naciśnij „Wyłącz wybrane”. W związku z tym reguła blokowania przypisana do witryny zostanie wyłączona.

Jeśli łączysz się z komputera i udostępniasz dane na telefonie komórkowym, czy strony są nadal blokowane?

Jeśli łączysz się z komputera i udostępniasz dane na telefonie komórkowym, strony internetowe są nadal blokowane, gdy adres IP przypisany do urządzenia zawiera jakieś ograniczenia. Dlatego radzimy zmienić adres IP, skonfigurować odblokowanie z routera lub użyć VPN do ominąć ograniczenia dostępu określony przez dostawcę Internetu.

Możesz nawet skorzystać z niektórych narzędzi, takich jak „CyberGhost”, za pomocą których możesz się zarejestrować, usunąć ograniczenia prędkości i zmienić serwer bez wpływu na wydajność urządzenia z Androidem. CyberGhost jest dostępny w „Google Play Store” i jest płatną aplikacją, która oferuje stałe wsparcie dla użytkowników.

Możesz także użyć systemu DNS TUNLR, aby zmienić serwery DNS w telefonie komórkowym. Uzyskać dostęp do ustawienia Twojego Androida aw „Wi-Fi” wybierz „Bezprzewodowe i sieci”. Naciśnij sieć, z którą łączy się twój komputer i „Zmodyfikuj sieć”. Wybierz „Statyczny” i na koniec przypisz DNS1: 45.33.81.76 i DNS2: 45.33.12.13.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up