Jak włączyć telefon komórkowy, jeśli przycisk jest zepsuty? - Sztuczki i skróty

Indeks
  1. Co należy zrobić, jeśli przycisk zasilania jest uszkodzony, a telefon jest włączony?
  2. Jak włączyć telefon komórkowy, jeśli przycisk nie działa?
    1. Wejdź w tryb odzyskiwania
    2. Użyj poleceń ADB
  3. Jaka jest procedura włączania i wyłączania telefonu komórkowego, jeśli przycisk jest zepsuty?
  4. Jak skonfigurować funkcję przycisku głośności w telefonie komórkowym z Androidem?

Telefon komórkowy jest podstawowym narzędziem w dzisiejszym społeczeństwie. Jego optymalne działanie ułatwia pracę wielu użytkownikom. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak włączyć telefon komórkowy, jeśli przycisk jest zepsuty, ponieważ reprezentuje to połączenie ze światem zewnętrznym.

Co należy zrobić, jeśli przycisk zasilania jest uszkodzony, a telefon jest włączony?

Zalecamy udać się do najbliższego Autoryzowanego Agenta i zlecić sprawdzenie przez kompetentne osoby, które mogą szybko i profesjonalnie naprawić Twój telefon komórkowy.

Mając na uwadze, że nasz telefon to w większości przypadków znacznie więcej niż środek komunikacji, bo to także narzędzie pracy, musisz bardzo uważać na przycisk zasilaniaprofilaktyka jest najlepszą istniejącą radą.

Jak włączyć telefon komórkowy, jeśli przycisk nie działa?

Jedna z opcji najczęściej używanych przez użytkowników włącz telefon komórkowy, jeśli przycisk nie działa polega na podłączeniu go do ładowarki. Wiele telefonów komórkowych włącza się mechanicznie zaraz po podłączeniu do źródła zasilania, bez wątpienia jest to bardzo prosta opcja.

Oprócz powyższego możesz użyć trybu odzyskiwania bez przycisków, kiedy przycisk zasilania jest uszkodzony, a telefon działa. Możesz także użyć poleceń ADB, aby uzyskać dostęp do informacji o telefonie komórkowym w alternatywny sposób, gdy napotkasz ten problem.

Wejdź w tryb odzyskiwania

Aby mieć dostęp do telefonu komórkowego, gdy przycisk zasilania nie działa, dobrą opcją jest wejdź w tryb odzyskiwania. Chociaż ten tryb nie zawsze rozwiązuje trudności, ważne jest, aby wiedzieć, czym jest tryb odzyskiwania systemu Android i do czego służy, ponieważ może być bardzo przydatny w wielu różnych przypadkach. W każdym razie może być konieczne wykonanie innych czynności, aby uzyskać dostęp do tego trybu bez przycisku strony głównej.

Użyj poleceń ADB

Gdy przycisk zasilania jest uszkodzony, możesz również użyj poleceń adb. Android Debug Bridge to wiersze poleceń umożliwiające dostęp do urządzenia mobilnego. Uzyskując dostęp do poleceń ADB, będziesz mógł włączyć telefon komórkowy i użyć go ponownie bez konieczności używania przycisku zasilania.

polecenia adb Mogą wydawać się nieco skomplikowane w użyciu, ale dzięki kompletnemu przewodnikowi, jak zainstalować i używać ADB na telefonie komórkowym, możesz z niego wiele skorzystać. Mogą stać się niezbędne, ponieważ oprócz umożliwienia dostępu do telefonu komórkowego, gdy ma uszkodzony przycisk zasilania, jest również przydatny do innych funkcji.

Jaka jest procedura włączania i wyłączania telefonu komórkowego, jeśli przycisk jest zepsuty?

Już ci wyjaśniliśmy Jaka jest procedura włączania i wyłączania telefonu komórkowego jeśli przycisk jest zepsuty, ale mamy inną rekomendację, abyś mógł rozwiązać tę trudną sytuację, która często się pojawia. Rozumiejąc znaczenie przycisku zasilania, zalecamy zwrócenie szczególnej uwagi na następujące kwestie.

Możesz ustawić przycisk głośności aby włączyć i wyłączyć telefon komórkowy, bez wątpienia ułatwi proces włączania telefonu komórkowego bez przycisku zasilania. Istnieje kilka procedur, które można zastosować w praktyce, aby wykonać tę operację, na przykład użycie kodów ADB, zainstalowanie innej pamięci ROM lub użycie do tego celu pliku APK (jak pokazujemy poniżej).

Jak skonfigurować funkcję przycisku głośności w telefonie komórkowym z Androidem?

Skonfiguruj funkcję przycisku głośności na telefonie z Androidem To jest bardzo proste. Bez wątpienia będzie to coś bardzo przydatnego, gdy naszym głównym celem jest dalsze korzystanie z telefonu komórkowego, nawet jeśli występują problemy z uruchomieniem za pomocą przycisku zasilania.

Polecamy przede wszystkim to Pobierz aplikację Power Button to Volume Button z Google Playco ci pozwoli ustaw funkcję przycisku głośności do wykonywania funkcji włączania i wyłączania telefonu komórkowego. Ta aplikacja pozwoli ci łatwo wykonać tę operację.

Po pobraniu tej aplikacji oprogramowanie stopniowo poprowadzi Cię do osiągnięcia ustaw funkcję przycisku głośności i może działać w taki sposób, że klawisze zwiększania i zmniejszania głośności umożliwiają dostęp do informacji w telefonie komórkowym podczas rozwiązywania jego awarii technicznej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up