Jak uzyskać dostęp do zdjęć Photo Booth na komputerze Mac

Photo Booth to aplikacja do robienia zdjęć, która jest fabrycznie zainstalowana na wszystkich komputerach Mac i nie jest zwykłą aplikacją do robienia zdjęć. Aplikacja umożliwia robienie śmiesznych zdjęć z załadowanymi efektami, takimi jak zamiana twarzy w wiewiórkę.

Chociaż mogłeś zrobić wiele zdjęć za pomocą aplikacji Photo Booth, być może zauważyłeś, że nie umieszcza ona przechwyconych zdjęć w wygodnym miejscu do przechowywania, takim jak pulpit. Zdjęcia są zapisywane w tajnym miejscu na komputerze Mac i można je przeglądać tylko za pomocą samej aplikacji.

Jednak stosując metodę opisaną poniżej, powinieneś mieć dostęp do zdjęć zrobionych za pomocą aplikacji Photo Booth, tak jak do innych normalnych plików na komputerze Mac.

Dostęp do zdjęć Photo Booth na komputerze Mac

Aby oglądać zdjęcia z Photo Booth, potrzebujesz jedynie Findera.

1. Uruchom Findera, przejdź do katalogu użytkownika i otwórz folder o nazwie „Pictures”.

2. Po otwarciu folderu Obrazy powinieneś zobaczyć plik biblioteki o nazwie „Biblioteka Photo Booth”. Kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Pokaż zawartość pakietu”, aby uzyskać dostęp do zawartości tego pliku.

3. Po wyświetleniu zawartości pakietu zobaczysz folder o nazwie „Obrazy”. Kliknij go dwukrotnie, aby go otworzyć. Jest to folder zawierający obrazy z Photo Booth.

4. Teraz powinno być możliwe zobaczenie wszystkich zdjęć zrobionych za pomocą aplikacji Photo Booth na komputerze Mac. Obrazy te przypominają zwykłe pliki, więc można na nich wykonywać operacje plikowe, takie jak kopiowanie lub usuwanie.

5. Dostęp do tych zdjęć można uzyskać w prosty sposób, wykorzystując funkcję „Przejdź do folderu”.

Otwórz okno Findera i wybierz opcję „Idź”, a następnie „Idź do folderu…”, aby uruchomić panel Przejdź do folderu.

6. Po uruchomieniu wpisz następującą ścieżkę i kliknij „Idź”, aby przejść do tego katalogu na komputerze Mac.

Pamiętaj, aby zastąpić „Mahesh” nazwą użytkownika, której używasz na komputerze Mac.

/Users/Mahesh/Pictures/Biblioteka Photo Booth/Obrazy

7. Powinieneś teraz znaleźć się w folderze, w którym znajdują się zdjęcia Photo Booth. Jest to ten sam folder, do którego uzyskałeś dostęp w kroku 4 tego przewodnika.

Wniosek

W ten sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do zdjęć zrobionych za pomocą aplikacji Photo Booth. Zadanie, które kiedyś wydawało się trudne, jest teraz znacznie łatwiejsze do wykonania, a wszystko to dzięki Finderowi i jego niesamowitym funkcjom.

Daj nam znać, jeśli Ci to pomogło!

Indeks
  1. Dostęp do zdjęć Photo Booth na komputerze Mac
  2. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up