Jak umieścić widżet na urządzeniu z systemem Android Go Mobile? - Dla pogody i zegara

Jeśli kupiłeś urządzenie mobilne z systemem danych Android Go, zauważyłeś, że jego ekran główny jest dość prosty w porównaniu do innych wersji Google. Zapewne już zdałeś sobie sprawę, że nie możesz umieścić widżetu pokazującego jednocześnie zegar i pogodę. Wreszcie ten problem można rozwiązać. Tutaj opowiemy Ci o tym w prosty sposób i bez wielu komplikacji.

Jakie są ograniczenia Androida Go na Twój telefon komórkowy?

W porównaniu do innych wersji Androida, wersja Go ogranicz liczbę widżetów które możesz umieścić na ekranie głównym swojego urządzenia. Wśród ograniczeń możemy wymienić te związane z widżetem zegara i pogody, w zależności od posiadanego urządzenia, ponieważ nie znajdują się one na liście dostępnych widżetów.

Jeśli jesteś jednym z użytkowników cierpiących na ten problem, możesz go rozwiązać bez komplikacji, pobierając i instalując program uruchamiający. Kolejną trudnością związaną z tą wersją jest to, że zapewnia ona ograniczone możliwości połączenia w zakresie widoku ostatnich aplikacji z listą maksymalnie czterech aplikacji. Co zmniejsza zużycie pamięci RAM systemu danych.

Korzystanie z tego typu telefonów komórkowych wzrasta na rynkach krajów rozwijających się, gdzie są one często sprzedawane ze względu na bardziej przystępne ceny i ich System danych Android Gosprawia, że ​​pomimo ograniczeń urządzenia te działają w sposób płynny.

Udostępnianie obrazów lub zdjęć w stanach WhatsApp to bardzo powszechny sposób interakcji z kontaktami, ale jeśli chcesz opublikować obraz z tłem muzycznym na swoim koncie WhatsApp, aby uczynić go bardziej interesującym, możesz to osiągnąć dzięki istnieniu z dużej liczby aplikacji, które pozwalają na przeprowadzenie tego typu procedur, jest to również dość proste zadanie do wykonania.

Z Internetu możesz pobrać różne gadżety i zainstalować je na pulpicie systemu Windows. Znajdziemy je już zorganizowane w kategorie, tak jest między innymi w przypadku widżetów zegara, kalendarza, pogody, muzyki, gier, Internetu, narzędzi i narzędzi. Wszystkie są kompatybilne z Windows 11 i 10. Możemy je pobrać pojedynczo zamiast całego pakietu. Możesz wybrać dowolny z tych widżetów, a następnie uruchomić go i używać.

Najpierw przejdź do strony głównej i wybierz widżet, którego chcesz użyć, w tym przypadku będzie to widżet zegara. Wybierając widżet z bezpłatnej aplikacji gadżetowej, możesz dostosować niektóre elementy aspektu, włączając wygląd, odcień tła i obramowania, a także kolor akcentu, kolor czcionki i przezroczystość. Po ustawieniu tych elementów dotknij ikony Uruchom widżet, aby móc z nich korzystać podczas korzystania z widżetu. Możesz pobrać i cieszyć się darmowymi widżetami na komputer z GadgetsKit.com, odwiedzając ich stronę internetową.

Dzięki widżetom pogodowym jesteśmy informowani o pogodzie w mieście, w którym się znajdujemy, a nawet o temperaturze, opadach deszczu, a także pogodzie w innych miastach. powiemy ci tutaj najłatwiejszy sposób instalacji widgetu pogodę na urządzeniu z Androidem Go. Wykonaj następujące kroki:

Najpierw należy przesunąć z lewej strony ekran główny, na którym znajdują się wszystkie aplikacje. Następnie zejdź na dół i kliknij „Edytuj”. Następnie znajdź widżet „Pogoda” i kliknij cyfrę +, aby dodać go do listy. Natychmiast przeniesie Cię do sekcji pogody w Google. Gotowe, zrobiłeś to.

Wiemy, że obecnie w niektórych przypadkach trudno jest wizualizować różnice między prawdziwym obrazem a obrazem po edycji, dzieje się tak dlatego, że dziś każdy posiadacz smartfona może bez większych trudności tworzyć całkiem realistyczne Deepfakes. Dzięki twórcom aplikacji możesz to osiągnąć i podzielić się nim z rodziną lub znajomymi.

Które aplikacje Launchera są najpopularniejsze na Twój telefon komórkowy?

W sklepach takich jak Sklep Play znajdziesz ogromną różnorodność Launcherów, ale my polecimy 2 z najpopularniejszych:

Nowy Launcher

Jedną z najczęściej używanych aplikacji w systemach Android jest Nowy Launcherponieważ doskonale łączy się z 3 głównymi komponentami: ekranami do lokalizacji widżetów, paskiem na dole, na którym możesz dodać aplikacje, których regularnie używasz, oraz pudełkiem ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami.

krzesło ogrodowe

Popularnym darmowym Launcherem jest aplikacja Lawnchair, która zapewnia szeroką gamę elementów indywidualności i doskonałe, całkiem przyjemne doświadczenie, spodobało się nawet tak bardzo, że użytkownicy uważają go za wybitnego potomka Nova Launchera.

Jeśli chcesz zainstalować widżet w swoim systemie Android Go, musisz wykonać na swoim telefonie komórkowym poniższą procedurę:

 1. Otworzysz Sklep Play na swoim Androidzie.
 2. Następnie w Sklepie Play musisz wpisać w wyszukiwarkę termin Launcher.
 3. Następnie kliknij pierwszy wynik wyświetlony po zakończeniu wyszukiwania.
 4. Następnie kliknij Zainstaluj, aby pobrać program uruchamiający i zainstalować go automatycznie.
 5. Po zainstalowaniu programu uruchamiającego musisz to zrobić dodać widżet do ekranu głównego swojego Androida. Musisz go naciskać, aż wyświetli się ikona Widżety, a następnie kliknąć na niego.
 6. Na koniec wybierasz widżet, który chcesz wyświetlić na ekranie głównym i gotowe, zrobiłeś to z łatwością.

Jeśli posiadasz samochód i jesteś użytkownikiem Androida, powinieneś skorzystać z unikalnego mechanizmu Android Auto, ponieważ posiada on dużą liczbę aplikacji, które pozwalają na korzystanie z Androida w samochodzie. Wśród ogromnej różnorodności oferowanych elementów możesz zmienić język swojego Androida Auto i posiadanych aplikacji, takich jak między innymi WhatsApp, Messenger.

Indeks
 1. Jakie są ograniczenia Androida Go na Twój telefon komórkowy?
 2. Które aplikacje Launchera są najpopularniejsze na Twój telefon komórkowy?
  1. Nowy Launcher
  2. krzesło ogrodowe

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up