Jak umieścić super tapety Xiaomi na Androidzie? - Dostosuj swój telefon komórkowy

Indeks
 1. Jakie wymagania musi spełniać Twoje urządzenie z Androidem, aby umieścić na nim dynamiczne tło Xiaomi?
  1. Ile przetwarzania i mocy zużywają te fundusze?
 2. Jak umieścić super tło Xiaomi na dowolnym innym Androidzie?
  1. Gdzie można pobrać tapety Xiaomi na swój telefon komórkowy?
 3. Dlaczego nie możesz wchodzić w interakcje z super tapetą na swoim urządzeniu z Androidem?
 4. Co zrobić, jeśli tapeta nie pojawia się na ekranie blokady telefonu z Androidem?

Zawsze będziesz chciał spersonalizować swoje urządzenie. Jedną z możliwości jest umieszczenie tapety według własnych upodobań. Aby to zrobić, możesz użyć Xiaomi Super Wallpaper, której możesz teraz używać na niektórych urządzeniach z Androidem, które nie są dokładnie Xiaom. Dalej ci powiemy jak umieścić Xiaomi Super Tapety na Androida.

Jakie wymagania musi spełniać Twoje urządzenie z Androidem, aby umieścić na nim dynamiczne tło Xiaomi?

Xiaomi Super Tapety są dynamiczne i ciekawe tapety którego możesz również używać w niektórych wersjach Androida, aby dowiedzieć się, czy możesz pobrać te tapety, musisz najpierw dowiedzieć się o wersji swojego urządzenia. Oto niektóre wymagania, które musisz spełnić, aby móc umieścić te tapety:

 • Poznaj wersję Androida: Pierwszą rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, jest to, że są to tapety dla zaawansowanych technologii, to znaczy, jeśli Twoje urządzenie ma bardzo starego Androida, pobieranie nie zostanie zakończone. Będzie to również zależeć od posiadanego modelu telefonu.
 • miejsce w magazynie: Te tapety będą nową aplikacją, która trochę przytępi pamięć wewnętrzną twojego urządzenia, to nie tak dużo, ale mimo to musisz ją mieć, a jeśli jej nie masz, spróbuj wyczyścić niektóre rzeczy na swoim urządzeniu, aby w moment Nie otrzymuj powiadomienia o braku miejsca po pobraniu, ponieważ będzie to również niedogodnością podczas korzystania z nich.
 • Dostęp do sieci Internet: Tapety Tapety to dynamiczne obrazy, które znajdują się w sieci i można je pobrać tylko po połączeniu z nią, jeśli nie masz sieci internetowej, nie będziesz mógł ich pobrać.

Ile przetwarzania i mocy zużywają te fundusze?

Energia pobierana przez aplikacje będzie zależała od zastosowania, jakie mu nadasz, w przypadku tych tapet będą to obrazy dydaktyczne, których będziesz używać przez cały czas, które zawsze tam będą, energia i przetwarzanie, z których będą korzystać, będą zróżnicowane, będzie to również zależeć na wydajność baterii, podobnie jak jasność ekranu. Nie ma przybliżonego zużycia energii przez te fundusze, więc jeśli z nich korzystasz, powinieneś pamiętać, że zużycie energii zostanie zwiększone.

Jak umieścić super tło Xiaomi na dowolnym innym Androidzie?

Jeśli chcesz umieść te tła super xiaomi na swoim urządzeniu Aby dostosować Androida do wszystkiego, co chcesz, wystarczy wykonać następujące kroki, gdy już je pobierzesz, to bardzo proste, po prostu spróbuj wykonać je idealnie, aby nie mieć żadnych niepowodzeń w swoim działaniu:

 1. Przejdź do ustawień swojego urządzenia, wszystkie Androidy mają taką opcję Nie ma znaczenia, jaki masz telefon, będzie to ta sama procedura.
 2. Teraz przejdź do opcji tapet.
 3. Będąc w tej opcji musisz naciśnij super tapety.
 4. Tutaj zobaczysz różne fundusze, naciśnij ten, który chcesz.
 5. Teraz kliknij Zastosuj. To bardzo proste, jeśli nie podoba ci się ten, który umieściłeś postępuj zgodnie z procedurą ponownie, aż znajdziesz ten, który naprawdę lubisz.

Gdzie można pobrać tapety Xiaomi na swój telefon komórkowy?

Pobieranie tych tapet jest bardzo proste, wystarczy spróbować sprawdzić, czy Twój telefon jest kompatybilny, czy nie, wykonaj poniższe czynności, aby wykonać tę czynność:

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać Tapety ze sklepu Google Playto jest gdzie pozwolą ci wejść do tapet.
 2. Teraz wejdź do APK i pobierz super tapety tła, będziesz mieć kilka opcji, będzie zastosowanie Super Ziemia, Super Mars lub Super Saturnmożesz wybrać dowolny z nich lub pobrać wszystkie 3, jeśli takie jest Twoje życzenie.
 3. Jeśli w którymkolwiek z pobrań wymagane jest zezwolenie na pewne rzeczy, musisz zaakceptować, jeśli chcesz korzystać z Aplikacji.
 4. Następnie musisz wejść wcześniej pobraną aplikację tapet.
 5. Tutaj musisz przejść do końca tej listy i znaleźć tapety na żywo. Naciśnij ten, który Ci się podoba i naciśnij Zastosuj.

Dlaczego nie możesz wchodzić w interakcje z super tapetą na swoim urządzeniu z Androidem?

Jeśli nie możesz wejść w interakcję z super tapetą na swoim urządzeniu z Androidem, może to być problem z używanymi aplikacjami lub z urządzeniem mobilnym. Oto kilka opcji naprawy:

 • Zrestartuj urządzenie: Jeśli aplikacje nie działają dla Ciebie, być może Twoje urządzenie nie odbiera ich w lepszy sposób, spróbuj ponownie uruchomić telefon, ponieważ gdy się wyłączy, możesz rozwiązać problem, który ma.
 • Aplikacja nie działa: Podczas pobierania aplikacji wspomniane pobieranie mogło nie zostać wykonane idealnie, powodując komplikacje podczas korzystania z niej.
 • Pobierz aplikację ponownie: Jedną z możliwości wyeliminowania błędów w nieudanych pobraniach jest powrót do aplikacji od zera.

Jeśli podczas ponownego pobierania aplikacji nie uzyskałeś żadnych rezultatów, a tapety nadal zawodzą, spróbuj zanieść urządzenie do technika, ten problem może to być spowodowane wewnętrzną awarią urządzenia.

Co zrobić, jeśli tapeta nie pojawia się na ekranie blokady telefonu z Androidem?

Jeśli twoja tapeta nie pojawia się jako tapeta na ekranie blokady telefonu z Androidem, nie martw się, To problem, który zawsze się pojawiawystarczy wykonać następujące kroki, aby znaleźć rozwiązanie:

 1. Wejdź do galerii swojego urządzenia.
 2. Kliknij na wideo, które masz tutaj, musi być krótkie.
 3. Teraz przejdź do jego opcji.
 4. Potem po prostu musisz poczekaj, aż tapeta tapety zostanie aktywowanata czynność go aktywuje.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up