Co to jest Plex, do czego służy i jak działa? - Jak pobrać i zainstalować Plex na Kodi

Chcesz się nauczyć zainstalować dodatek Plex na Kodi? Dotarłeś do właściwego artykułu, biorąc pod uwagę, że w kilku następnych wierszach pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę w związku z tym bardzo pożądanym samouczkiem.

Chociaż prawdą jest, że istnieją istotne różnice między tymi dwiema platformami, jeśli nie chcesz instalować każdej z nich samodzielnie, zawsze jest to możliwość instalacji jedno w drugim, jak wam to pokażemy. Dowiedz się, jakie dodatki są najlepsze do pobrania i zainstalowania w odtwarzaczu multimedialnym Kodi.

 

Zainstaluj Plex na Kodi

Cóż, zacznijmy od bazy, którą już masz zainstalowany Kodi, więc nauczymy Cię, jak zainstalować na nim Plex.

Pierwszą rzeczą będzie wtedy otwarcie aplikacji Kodi, uruchamianie jej jak zwykle. Ciekawą rzeczą jest to, że dodatek plex Jest wśród treści, które możemy w nim zainstalować, dzięki czemu kompatybilność między środowiskami nie będzie musiała być wymuszana.

Oczywiście konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się w Pleks oraz że zainstalowałeś jego aplikację na swoim komputerze, który jest urządzeniem, które od tego momentu będzie działać jako serwer.

Po wykonaniu egzekucji Kody, musisz przejść do kolumny, którą masz po lewej stronie aplikacji i wpisać Dodatkiaby zobaczyć wszystkie dostępne, przechodząc do opcji Zainstaluj z repozytorium w prawym górnym rogu ekranu.

Zobaczysz tam ekran z różnymi folderami z repozytoriami, chociaż jesteśmy szczególnie zainteresowani dodatki wideo, w którym musisz wejść szukając Plex, który jest bohaterem tego samouczka.

Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o instalacji i konfiguracji Kodi na Androida, jesteśmy przekonani, że jest to jeden z najlepszych aplikacje, które możemy rozważyć. Dlatego dzisiaj pokażemy Wam niektóre z jej najistotniejszych akcesoriów.

Pobierz Plex na Kodi

Zobaczysz, że informacje o Pleksie są dość ograniczone, ale w każdym razie ważne jest to, że jeden ma wsparcie dla drugiego, więc tutaj musisz ograniczyć się do Kliknij na to do przycisku Instaluj, który się tam pojawi.

Kodi automatycznie przystąpi do instalacji dodatku Plex, co powinno zająć kilka sekund. Kiedy to zrobisz, musisz wrócić do głównego ekranu Kodi, gdzie zauważysz, że aplikacje plex już się pojawia.

tak proste, jak to jest zainstaluj Plex na Kodi, coś, co nie zajęło ci więcej niż kilka sekund. Musisz tylko zidentyfikować się w Plex za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła lub zarejestrować się, a będziesz mógł korzystać z tej usługi w ramach drugiej.

W pewnym momencie prawdopodobnie słyszałeś o Pleksiejako platforma dostępu do treści multimedialnych i zarządzania nimi, która zyskuje popularność wśród użytkowników na całym świecie.

Cóż, jeśli masz wątpliwości o co chodzi w plexie? lub jak to działa, po prostu musisz czytać dalej, bo wtedy pokażemy Ci kilka szczegółów na temat tej usługi, co pozwoli Ci poznać ją bardziej szczegółowo, a tym samym wiedzieć, czy chcesz tego w swoim życiu, czy nie.

Co to jest Pleks?

Cóż, przede wszystkim musimy powiedzieć, że Plex to aplikacja opracowana po to, abyś mógł zmienić swój komputer w centrum medialne w celu jak najlepszego wykorzystania wszystkich treści na nim hostowanych. Niektórzy lubią nawet mówić, że dzięki temu systemowi możesz stworzyć swój własny Netflix, zarządzając swoimi serialami, filmami itp.

Jeden z Zalety Plex jest to, że jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi formatami audio i wideo, a ponadto pozwala nam łączyć się z określonymi kanałami, takimi jak TED, Comedy Central czy SoundCloud. Nie ma również limitu pojemności pamięci innego niż dysk twardy.

A gdyby tego było mało, pamiętaj, że po skonfigurowaniu tego narzędzia będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich plików z jakiekolwiek inne urządzeniechociaż wtedy będziesz potrzebować aplikacji Plex Media Server na komputerze,

Oprócz tego istnieje tzw. Klient Plex, dzięki któremu mamy dostęp do treść i zarządzanie zdalnie z niemal każdego środowiska lub urządzenia, takiego jak Android, iOS, Windows, GNU/Linux, macOS, SmartTV, Chromecast oraz konsole PlayStation i Xbox. Splot na Kodi to dodatek do najlepszych i najpopularniejszych programów Kodi

Jak działa Plex

Cóż, jeśli chcesz skorzystać z Plex, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację Plex Media Server z jego oficjalnej strony internetowej. Po zainstalowaniu musisz go uruchomić i zalogować się do systemu, wpisując jak zwykle nazwę użytkownika i hasło.

Po wykonaniu powyższych czynności przejdziesz do głównego panelu sterowania, dzięki czemu będziesz mógł w pełni zarządzać biblioteka multimediów, edytując lub zarządzając nim według własnego uznania. Zobaczysz tam zdjęcia, muzykę, seriale, filmy, co tylko chcesz. Możesz nawet nazwać to, co chcesz.

Poza tym ważne jest, abyś zawsze pamiętał zarówno swoją nazwę użytkownika, jak i hasło, ponieważ są to informacje, które później pozwolą Ci wprowadzić wszystkie zawartość twojego plexu z dowolnego innego inteligentnego urządzenia, podstawowe pytanie.

Co jeszcze chciałbyś wiedzieć o Plex lub jak to działa? Czy udało Ci się zainstalować dodatek Plex na Kodi za pomocą tego samouczka? Wszelkie pytania na ten temat, jak zawsze, wystarczy zadać nam. Czy wiesz również, że możesz skonfigurować Kodi na Smart TV?

Indeks
  1. Zainstaluj Plex na Kodi
  2. Pobierz Plex na Kodi
  3. Co to jest Pleks?
  4. Jak działa Plex

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up