Pokemon Platinum kody do DraStic

Trudno nie czuć nostalgii, gdy mówimy o świetnych tytułach gier wideo, a tym bardziej, gdy były to tytuły, w które graliśmy w młodości lub gdy zaczynaliśmy w świecie gier wideo, dziś porozmawiamy o tytule z Nintendo firmy , chodzi o "Pokemon Platinum" (po hiszpańsku) i więcej niż o tym tytule, o którym nie musimy robić o nim opisu, ponieważ jeśli to czytasz, to dlatego, że wiesz o czym mówimy . Porozmawiamy o kodach Pokemon Platinum, które możemy wykorzystać, aby gra była trochę ciekawsza niż jest.po prostu po to, by dobrze się bawić, grając w to bez konieczności przechodzenia przez tak duży stres, przez który przeszliśmy w pewnym momencie w przeszłości.

Chociaż będziemy rozmawiać Kody do Pokemon Platinum Musisz wziąć pod uwagę, że to krótkie pisanie, chociaż będziemy rozmawiać o grze i kodach, że tak powiem, ale korzystając z gry z Androida. Tak to jest, granie w Pokemon Platinum na naszym telefonie lub tableciei jest tak, że z biegiem czasu wszystkie te gry, które wcześniej były wyłącznie na konsole, zdołały dotrzeć do naszych rąk, ale w inny sposób, ponieważ dziś istnieją tysiące emulatorów opracowanych albo przez dobre firmy programistyczne, albo przez zaawansowanych użytkowników . Musisz więc wziąć to pod uwagę i dlatego zostawimy minimalną listę kroków, które musisz wykonać, aby korzystać z kodów.

Indeks
  1. DraStyczne platynowe kody Pokemonów
  2. Kody Pokemon Platinum na Androida
  3. Pliki do pobrania:

DraStyczne platynowe kody Pokemonów

Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę to, czego potrzebujemy, aby móc mieć Pokemon Patino na naszym smartfonie:

1.- Oczywiście nie może zabraknąć naszego smartfona z systemem Android w wersji minimum 2.3.6.

2.- Czy jaZainstalowany na naszym urządzeniu emulator o nazwie DraStic, który jest jednym z najlepszych emulatorów Nintendo DS dla urządzeń z systemem Android.

3.- Pobierz ROM „Pokemon Platinum” i zapisz go na naszym urządzeniu.

Chociaż ten artykuł koncentruje się głównie na Kody do Pokemon Platinum czytaj dalej, ponieważ musisz zrozumieć, jak emulator jest zainstalowany i jak możemy go zdobyć. Przede wszystkim należy pamiętać, że emulator można wyszukiwać i pobierać z dowolnego miejsca, ale tutaj zostawimy link poniżej, abyś mógł łatwo do niego dotrzeć. Musimy mieć na naszym smartfonie, w sekcji ustawień w sekcji bezpieczeństwa, aktywowaną opcję nieznanych źródeł i można ją osiągnąć w następujący sposób „Ustawienia>Zabezpieczenia>Nieznane źródła” Po aktywowaniu tej opcji przystępujemy do pobrania emulatora i za pomocą eksploratora plików naszego telefonu lub takiego jak „ES File Explorer” zlokalizuj folder pobierania i rozpocznij instalację.

Kody Pokemon Platinum na Androida

Po zainstalowaniu emulatora i pobraniu pamięci ROM gry, przystępujemy do otwarcia emulatora i wewnątrz niego, w sekcji u góry, kliknij go i przejdź do Załaduj ROM, który powinien znajdować się ogólnie w folderze pobierania, ale poszukaj go na swoim urządzeniu w sekcji, w której go zapisałeś.

Teraz zwróć uwagę i czytaj dalej, aby móc aktywować Kody do Pokemon Platinum musisz po prostu podążać za tą małą listą co do joty.

1.- Na dole naciśnij, aby otworzyć menu DraStic

2.- Tuż obok przycisku „Resetuj grę” znajdziesz kolejny przycisk z liczbami binarnymi „11001” nie dotykając wcześniej żadnej innej opcji, musisz ją nacisnąć. Zobaczysz tam listę różnych kodów, które możesz aktywować.

Stąd zalecamy wypróbowanie ich wszystkich, niektóre są bardzo zabawne i ułatwiają nam pracę. Poniżej zostawiamy sekcję pobierania, w której możesz znaleźć to, czego potrzebujesz, aby przeprowadzić ten mały eksperyment.

Pliki do pobrania:

Drastyczny

ROM Pokemon Platinum

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up