10 aplikacji Powrót do szkoły dla komputerów Mac

Początek roku szkolnego może być dość pracowity, jednak zasoby dostępne online dla uczniów mogą znacznie ułatwić ten rok. Mac App Store może być świetnym punktem wyjścia dla studentów. Sklep umożliwia pobranie aplikacji na system, z którego korzystasz na co dzień, jakim jest Twój komputer. Oto kilka polecanych aplikacji, z których mogą skorzystać uczniowie w każdym wieku.

1. Evernote

Evernote to najlepsza aplikacja do wielozadaniowości, która umożliwia tworzenie notatek, zapisywanie stron internetowych i nie tylko. Możesz także udostępniać utworzone notatki innym osobom. Po udostępnieniu odbiorcy mogą edytować notatkę, jeśli włączysz tę funkcję. To sprawia, że ​​Evernote jest idealną aplikacją do współpracy przy szkolnych projektach i zadaniach. Evernote ma fantastyczną funkcję chmury, która wysyła wszystkie notatki na iPhone'a i iPada. Evernote jest dostępny bezpłatnie w Mac App Store.

2. Inteligentny

Fiszki to popularny sposób nauki do testów i egzaminów, ale mogą być okropne dla środowiska. Po semestrze te fiszki zwykle są wyrzucane. Smartr to świetna alternatywa dla fiszek, która pozwala tworzyć wirtualne fiszki z tekstem i zdjęciami. Smartr pozwala nawet podzielić każdą grupę fiszek na kategorie, co ułatwia ich odkrywanie. Potrzebujesz partnera do nauki? Smartr udostępnia testy oparte na fiszkach oraz wskazówki dotyczące ulepszeń. Smartr jest dostępny za 2,99 USD, dostępna jest również opcja bezpłatna.

3. Rzeczy

Rzeczy to dość droga aplikacja, jednak warta jest każdej wydanej złotówki. Aplikacja jest prosta, a jednocześnie pozwala na wykonanie zadania. Oprócz notatek szkolnych aplikacja Things umożliwia tworzenie szczegółowych zadań do wykonania, list i nie tylko. Będziesz mógł natychmiast zobaczyć, które zadania wymagają uwagi. Aplikacja Things pozwala na dodawanie pomysłów w dowolnym momencie dzięki funkcji Szybkie wprowadzanie. Atrakcyjny wygląd, niesamowita organizacja i możliwość tworzenia zadań w drodze sprawiają, że Things to wszystko w jednej aplikacji zwiększającej produktywność dla każdego.

4. iStudiezPro

W ciągu roku szkolnego stres związany z obciążeniem pracą może skutkować opuszczeniem zadań i spotkań. Za 9,99 USD w App Store iStudiez Pro pomoże Ci zapamiętać ważne rzeczy w tygodniu. Aplikacja umożliwia śledzenie zajęć, zadań, ocen i nie tylko. iStudiez Pro pozwala również dowiedzieć się, jak skontaktować się z instruktorami, możliwość dodania informacji kontaktowych dla każdego kursu. Dzięki powiadomieniom i synchronizacji z iCloud iStudiez Pro nie stanowi wymówki, aby przegapić następny test lub zadanie.

5. Przemówienie przewodnie

Niektórzy uczniowie uważają, że tworzenie pokazów slajdów jest trudnym zadaniem. Musisz zadbać o to, aby były piękne i interesujące, a jednocześnie miały charakter informacyjny. Keynote sprawia, że ​​tworzenie atrakcyjnych dla oka pokazów slajdów jest dziecinnie proste i pozwala Ci bardziej skoncentrować się na. Keynote umożliwia korzystanie z niesamowitych motywów, szybki dostęp do innych aplikacji iLife i generowanie niesamowitych animacji. Możliwość nagrywania narracji i kontrolowania pokazu slajdów za pomocą zdalnej aplikacji sprawia, że ​​Keynote jest najlepszym towarzyszem pokazu slajdów, a wszystko to za 20 USD!

6. Dropbox

Dropbox to najlepsza alternatywa USB. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać plik na swoje internetowe konto Dropbox, a plik stanie się dostępny po kilku kliknięciach i przesłaniu. Nie masz możliwości pobrania pliku za każdym razem? Nie martw się, Dropbox jest również dostępny jako aplikacja na komputerze Mac. Dzięki temu możesz przeciągać pliki do dedykowanego folderu, plik automatycznie aktualizuje Twoje konto online za każdym razem, gdy zostanie przeciągnięty nowy plik. Dropbox oferuje Ci dwa i pół gigabajta pamięci za darmo, więcej pamięci jest dostępne za dodatkową opłatą.

7. Budynek szkoły

Schoolhouse to darmowy menedżer zadań dla komputerów Mac. Deweloper, będąc studentem, wie, czego uczniowie oczekują od aplikacji szkolnej. Schoolhouse pozwala organizować zajęcia dzięki rozbudowanej funkcji kategorii. Ponadto możesz wiedzieć, które zajęcia wymagają szczególnej uwagi, dzięki znajomości swojej średniej ocen. Schoolhouse jest świetny, jednak jeśli nie będzie regularnie aktualizowany, nie znajdziesz w nim żadnego pożytku. Podsumowując, Schoolhouse jest najlepszym organizatorem szkół za 5 dolarów.

8. iZadanie domowe

W miarę upływu roku terminy na zadania domowe, zadania i egzaminy wydają się być coraz krótsze. Jednak iHomework ma na celu ułatwienie przyswajania tych terminów. Masz możliwość szybkiego wprowadzenia zadań domowych i innych zadań wraz z ich terminami. Funkcje, w tym możliwość dodania informacji o partnerze, sprawiają, że jest to także niesamowity menedżer zadań i projektów. iHomework jest dostępny za 2,99 USD wraz z bezpłatnym dodatkiem do iPhone'a.

9. Notatka dźwiękowa

Słuchanie poprzedniego wykładu staje się łatwym zadaniem dzięki AudioNote. Jednakże łatwo zapomnieć, że nie wszystkie lekcje można realizować wyłącznie za pomocą głosu, zdarzają się odstępstwa i przerwy. Nie ma jednak powodu się martwić, że w czterdziestominutowym nagraniu znajdzie się tylko dziesięć minut ważnych informacji. AudioNote umożliwia pisanie, pisanie lub rysowanie notatek wraz z nagranym dźwiękiem. AudioNote jest dostępny za 5 USD, dostępna jest również opcja bezpłatna.

10. Swacketta

Swackett może na pierwszy rzut oka nie wydawać się aplikacją szkolną, ale jest ważniejszy, niż myślisz. W miesiącach zimowych zaostrzają się komunikaty dotyczące śniegu i lodu, co skutkuje niebezpiecznymi warunkami i odwołaniem zajęć. Dodatkowo możesz zapobiec niewygodnemu oczekiwaniu na autobus lub rodziców, wiedząc, kiedy potrzebujesz płaszcza lub parasola. Swackett to bezpłatna, przydatna aplikacja, nawet poza szkołą. Swackett X to kuzyn firmy Swackett za 3 dolary, oferujący możliwość uzyskiwania historycznych informacji o pogodzie, powiadomień i nie tylko.

Dzięki tym wszystkim niesamowitym aplikacjom dotyczącym powrotu do szkoły w tym roku będziesz na szczycie swoich zajęć. Jeśli istnieje specjalna aplikacja, która okaże się przydatna w roku szkolnym, daj nam znać w komentarzach.

Indeks
  1. 1. Evernote
  2. 2. Inteligentny
  3. 3. Rzeczy
  4. 4. iStudiezPro
  5. 5. Przemówienie przewodnie
  6. 6. Dropbox
  7. 7. Budynek szkoły
  8. 8. iZadanie domowe
  9. 9. Notatka dźwiękowa
  10. 10. Swacketta

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up