Przeglądarka internetowa w najlepszym wydaniu [Mac]

Dla większości osób dodanie nowej przeglądarki internetowej do swoich systemów jest procesem, który wolą zignorować. Większość z nas ma silny związek ze swoimi przeglądarkami internetowymi, ponieważ spędziliśmy mnóstwo czasu na dostosowywaniu ich do naszych potrzeb. Co zatem wyróżnia Sleipnira 3? Piękny interfejs przeglądarki internetowej, duża wydajność i możliwości dostosowywania sprawiają, że Sleipnir 3 jest przeglądarką, którą wiele osób może rozważyć. Dzisiaj wybierzemy się na miłą wycieczkę Sleipnir 3 żeby zobaczyć co ma do zaoferowania.

Sleipnir ma wygląd

Interfejs pasuje idealnie do systemu i ogólnego interfejsu Mac, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Twoje karty, zakładki i inne elementy sterujące znajdują się na górze, a centrum jest ograniczone do przeglądarki. W lewym górnym rogu znajduje się gwiazdka, która umożliwia tworzenie zakładek. Obok znajdują się zakładki, które są znacznie bardziej wizualne niż to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. W prawym górnym rogu wyświetlana jest witryna, na której aktualnie się znajdujesz. Interfejs jako całość sprawia, że ​​oglądanie jest czystsze niż kiedykolwiek wcześniej, co oznacza, że ​​nie ma paska adresu, który by przeszkadzał. Jeśli wpadniesz w panikę, po prostu naciśnij „Command + L”, aby wyświetlić pasek.

Sleipnir ma świetne tabsy

Jak wiadomo, sekcja zakładek jest największą częścią Sleipnira. To właśnie przyciąga wiele osób do pójścia ze Sleipnirem. Zakładki, jak wspomniano wcześniej, mają charakter bardziej wizualny, a nie tylko tekst znajdujący się pod paskiem adresu. Skupienie się Sleipnira na tworzeniu wizualnych zakładek jest właściwie dobrą rzeczą. Kiedy się nad tym zastanowić, częściej korzystasz z zakładek, ulubionych i kafelków, niż musisz wpisywać dane w pasku adresu. Zamiast mieć pasek, który nie zawsze jest używany, skupiono się na zakładkach, ponieważ są one używane znacznie częściej.

Jednak widok jest zbyt mały, aby można go było traktować jako identyfikator, którą kartę kliknąć. Sleipnir o tym wie i dlatego tekst jest dostępny po najechaniu kursorem na kartę. Oczywiście przełączanie między kartami jest łatwiejsze. Jeśli chcesz korzystać z gestów, po prostu przesuń dwa palce w prawo lub w lewo, w ten sam sposób, w jaki przechodzisz do poprzedniej strony w przeglądarce Safari.

Sleipnir jest uniwersalny

Podczas mojej recenzji wiedziałem, że Sleipnir jest dostępny na innych systemach. Jednak dopóki nie zagłębiłem się w aplikację i nie przetestowałem jej na iPhonie, zauważyłem, jak uniwersalny i zintegrowany jest Sleipnir z urządzeniami iOS, a nawet Windows i Android. Na przykład sterowanie na urządzeniu Sleipnir po połączeniu z telefonem iPhone umożliwia sterowanie na telefonie iPhone. Może to mieć formę wykonywania połączeń telefonicznych w celu otrzymywania powiadomień. Testowałem integrację map, gdy wyjeżdżałem za miasto na weekend. Potrzebowałem wskazówek, ale wolałem przygotować je wcześniej na swoim iPhonie. Jedyne, co musiałem zrobić, to poprosić Sleipnira o przesłanie wskazówek na mój telefon i gotowe.

Sleipnir jest pełen funkcji

Po pierwsze, kończąc moje pochwały dla funkcji zakładek Sleipnira, przeglądarka posiada TiledTab. Dzięki temu wszystkie otwarte karty będą widoczne w jednym obszarze. Możesz także kategoryzować otwarte karty, co pozwala na oddzielenie kart dotyczących podróży, badań i nie tylko. W pewnym sensie działają jak zakładki. Oprócz zakładek zintegrowane są sieci społecznościowe. Umożliwia to udostępnianie w witrynach sieci społecznościowych, a nawet zapisywanie w iCloud. Inne obsługiwane systemy to Twitter, Facebook, Instapaper, Dropbox, Evernote, Google+, Flickr i wiele innych.

Mocne i słabe strony Sleipnira

Sleipnir to świetna przeglądarka. Mój głos wygrywają karty, uczciwie i prosto, to karty sprawiają, że aplikacja jest warta pobrania. Możliwość większego skupienia się na kartach, pozwalająca na podzielenie ich na kategorie, naprawdę zwraca moją uwagę. Nawet teraz mam otwarte cztery karty w Safari, ponieważ muszę mieć otwarty WordPress, otwartą stronę internetową, aby sformatować ten artykuł, otwartą pocztę e-mail i otwartą kartę, do której można wracać w celu śledzenia faktów.

Jednak, jak właśnie przeczytałeś, obecnie używam Safari, przeglądarki, której używam odkąd otworzyłem pudełko z moim pierwszym komputerem Mac. To pokazuje, że wady Sleipnira, w tym niewygodny w nauce interfejs, były dla mnie zbyt duże, aby chcieć się uczyć przy moim napiętym harmonogramie. Jednak to tylko ja. Dla zwykłego użytkownika możesz naprawdę pokochać Sleipnira.

Karty, rozbudowana integracja z systemami iOS, Windows Phone i Android oraz wspaniały wygląd mogą sprawić, że przestaniesz korzystać z bieżącej przeglądarki. Z tego powodu będę trzymał Sleipnira w mojej stacji dokującej, pozwalając moim gościom Maca mieć wybór między Firefoksem a Sleipnirem, gdy korzystają z mojego laptopa. Być może nawet kilka razy wpadnę do Sleipnira, okazjonalnie. Ogólnie rzecz biorąc, Sleipnir ma mój głos. Co sądzisz o tabletkach Sleipnir? Daj mi znać w komentarzach pod spodem.

Indeks
  1. Sleipnir ma wygląd
  2. Sleipnir ma świetne tabsy
    1. Sleipnir jest uniwersalny
  3. Sleipnir jest pełen funkcji
  4. Mocne i słabe strony Sleipnira

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up