Pobierz i zainstaluj Siri na Androida: inne alternatywy wirtualnego asystenta

Indeks
 1. Czy można zainstalować Siri na urządzeniu z Androidem?
 2. Jaki wirtualny asystent jest używany w telefonach z Androidem?
  1. Hej, Asystencie Google
  2. aleksa
  3. Użyj Siri Challengera
  4. Pobierz wirtualnych asystentów ze sklepu Google Play

Z każdym rokiem następuje coraz większy postęp w telefonii komórkowej, aplikacjach i platformach internetowych. Dziś mamy narzędzia i aplikacje ułatwiające życie. Jedną z nich są wirtualni asystenci. Najprawdopodobniej najbardziej znanym jest Siri dla Androida i Apple. Oczywiście jest ich o wiele więcej i są one kompatybilne z telefonami komórkowymi i urządzeniami z Androidem.

W każdym razie dzisiaj chcemy pokazać, jak pobrać, aktywować i gdzie znaleźć Siri Android na telefon lub tablet. W ten sam sposób wyjaśnimy jak zdobyć innych asystentów bez względu na to, jaki masz telefon komórkowy.

Czy można zainstalować Siri na urządzeniu z Androidem?

The narzędzie siri została przejęta przez Apple w 2010 roku. Siri przyciągnęła uwagę marki i stała się jednym z najbardziej uderzających narzędzi firmy. Będąc potężnym wirtualnym asystentem, możesz wykonywać połączenia i uzyskiwać dostęp do Internetu, aby wyszukiwać aplikacje, uzyskiwać dostęp do poczty e-mail i nie tylko.

Ale Siri jest również odpowiedzialna za wykonywanie prac biurowych, takich jak lokalizowanie dokumentów lub plików. Jeśli zdecydujesz się aktywować GPS, podczas podróży służbowych zaoferuje Ci najlepsze adresy. Powie Ci, jaki jest ruch uliczny i wskaże najlepsze miejsca parkingowe bez potrzeby posiadania wydajnego sprzętu.

Jeśli nie wiesz, Apple ma wyłączność na swoje akcesoria i aplikacje, więc nie możesz pobrać, zainstalować i aktywować Siri na telefonie z Androidem. Istnieje jednak wersja Siri dla Androida, która została wydana w 2018 roku i ma podobne funkcje do tego, co oferuje Apple. Warto wspomnieć, że zalecamy pobieranie tej aplikacji z jej oficjalnego źródła i nie wybieranie stron takich jak Softonic.

Oznacza to, że nawet jeśli nie możesz zainstaluj oryginalny siri, masz tę opcję, którą możesz znaleźć w dowolnej wyszukiwarce internetowej. Pobieranie jest bezpłatne, a głos Siri Android jest bardzo podobny do tego, który można usłyszeć w telefonach Apple.

Jaki wirtualny asystent jest używany w telefonach z Androidem?

Jest wielu czarodziejów, dla których pracuje ułatwić sobie życie osobiste. Wspomnimy jednak tylko o Tobie najbardziej polecany, czyli Robin. Reklama pokazuje, że sprawi, że poczujesz się jak tajny agent. Prawda jest taka, że ​​udało mu się uzyskać bardzo podobny interfejs do Siri.

Dzieje się tak, że kiedy zdecydujesz się zainstalować Siri i spróbujesz zainstalować Robina z softonic lub innych platform, zauważysz dużą różnicę w zakresie użytkowania i doświadczenia. Dlatego ślepo polecamy tę aplikację na smartfona.

Wyciągnie cię z kłopotów na spotkaniach z przyjaciółmi i powie ci jakie żarty pasują do twojej sytuacji. Ponadto możesz ustawić taką konfigurację, aby przypominała o określonych czynnościach, dostosowując czas, kiedy tego potrzebujesz.

To tak, jakbyś miał osobistego asystenta w kieszeni, ale zainstalowanego na smartfonie, nie zapominając, że Twoja poczta e-mail będzie zarządzana, gdy zdecydujesz się pobrać i zainstalować aplikację

Z jakiegoś powodu ta aplikacja nazywa się Wyzwanie Siri, lub pretendent Siri. Jednak ta aplikacja ma problem, a mianowicie nie została jeszcze dostosowana do języka hiszpańskiego. Więc zamówienia muszą być w języku angielskim i musisz doskonale opanować ten język.

Hej, Asystencie Google

Jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć dobrego wirtualnego asystenta, ta sama firma Google oferuje Ci takiego, którego funkcje są bardzo dobre i mówią same za siebie. Aby dać ci wyobrażenie o tym, co możesz osiągnąć po zakończeniu pobierania Ok Google, spójrz na następujące elementy:

 1. Możliwość kontrolowania dużej liczby urządzeń, które łączą się z Internetem
 2. Łatwość wykonywania połączeń i procedury komunikatów
 3. Dzięki funkcjom asystenta zawsze znajdzie się nowy dowcip do usłyszenia, a ponadto daje pewne korzyści podczas słuchania podcastów, wybierania filmu lub serialu itp.
 4. możliwość zarządzać wszelkiego rodzaju zadaniami rutyna administracyjna i codzienna.

aleksa

Jest to jedna z tych usług wirtualnego asystenta, która ma doskonałą kompatybilność z wieloma urządzeniami na rynku. Wielu użytkowników używa tego narzędzia do sterowania kamerami monitorującymi. Poza tym to świetny sposób wzmocnić bezpieczeństwo w domunagrywaj za każdym razem, gdy znajdziesz podejrzaną aktywność.

Użyj Siri Challengera

Jest to jedna z tych wersji, które mają być alternatywą dla Siri Android. Po pobraniu tej aplikacji zauważysz podobieństwo do jej odpowiednika Apple. Ma jednak bardzo dobry interfejs, niezrównane funkcje i wykorzystuje urządzenie nadrzędne do kontrolowania wszystkich Twoich potrzeb i sprzętu.

Pobierz wirtualnych asystentów ze sklepu Google Play

Jeśli po przeczytaniu wszystkich informacji nadal jesteś zainteresowany, gdzie znaleźć i pobrać i aktywować Siri Android, To dlatego, że bardzo dobrze opanowałeś język angielski i dlatego, że potrzebujesz osobistego asystenta, którego możesz zabrać gdziekolwiek chcesz.

Przed wyjściem na ulicę możesz sprawdzić u swojego wirtualnego asystenta, może to być Robin lub Siri Android, jakie są zajęcia w ciągu dnia, a on poprowadzi Cię w ruchu drogowym dla Twojej wygody. Wskazuje również, jaka jest pogoda na ulicy lub w miejscu, do którego się wybierasz, otrzymując informacje o pogodzie czego potrzebujesz Dane te można otrzymać za pośrednictwem powiadomienia lub wiadomości e-mail.

Możesz zapytać, która jest najbliższa lodziarnia lub kawiarnia sąsiadująca z miejscem, w którym się znajdujesz. W każdym razie, ułatwia życie a najlepsze jest to, że jest to bezpieczna aplikacja i bardzo łatwa do pobrania i ustawienia jako ulubiona. Musisz tylko upewnić się, że sprzęt twojego urządzenia jest kompatybilny.

Jedyne, co musisz zrobić, jeśli nie wiesz, gdzie znaleźć i umieścić Robina jako asystenta głosowego, to wykonać następujące kroki:

 • Wejdź do Sklepu Play na swoim smartfonie. Pamiętaj, aby wejść do sklepu z osobistym adresem e-mail.
 • Przejdź do wyszukiwarki Play Store i wpisz Robin, kliknij ikonę szkła powiększającego, a rozpocznie się wyszukiwanie.
 • Zobaczysz kilka opcji, musisz wybrać „Robin – Asystent głosowy Al”. Logo ma białą literę „R” zamkniętą w niebieskim kółku na białym tle. Sprawdź, czy sprzęt Twojego urządzenia spełnia wymagania.
 • Wybierz opcję „Zainstaluj”.
 • Poczekaj na pobranie i to wszystko, możesz cieszyć się Siri Challenger.

Jeśli nadal nie wiesz, gdzie znaleźć takie aplikacje w Google Store, zalecamy przeszukanie internetu, w Softonic lub dowolnej stronie internetowej. Zawsze możesz zainstalować Siri i aktywować wszystkie jego funkcje, jeśli ten asystent nie działa dla Ciebie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up