Jak naprawić problem z niskim poziomem głośności na moim telefonie z Androidem?

Jeśli miałeś problemy z głośnością w telefonie komórkowym i czujesz się sfrustrowany, pokażę ci prosty sposób rozwiązania tych częstych problemów. To ustawienie jest naprawy bezpośrednio przez nasze urządzenie lub za pośrednictwem aplikacji zewnętrznych w przypadku domyślnego występowania tej awarii w niektórych określonych smartfonach.

Dlaczego mój telefon automatycznie zmniejsza głośność?

Ten problem często występuje podczas korzystania ze słuchawek bezprzewodowych, podczas odbierania połączeń telefonicznych w trakcie rozmowy przez Internet, taki jak WhatsApp i inne platformy. Istnieją również aplikacje takie jak „Waze”, które mają tendencję do generowania poważnych awarii i tak jest najlepiej dezaktywować jego funkcję lub usunąć aby uniknąć kontynuacji tych błędów.

Określenie dokładnego momentu, w którym nasze urządzenie przedstawiło tę usterkę, pomoże nam upewnić się co do problemu, ponieważ ma na niego wpływ aplikacje zewnętrzne. W niektórych przypadkach ten problem występował kiepski stan naszych głośników i brak kontroli na przycisku głośności. Może to być również spowodowane zewnętrzną głośnością naszych słuchawek z funkcją bluetooth.

Z powodu Wilgoć lub cząsteczki, które uniemożliwiają jego działanie To oni są główną przyczyną tej porażki. Możliwość wykrycia problemu pomaga zidentyfikować, że nie wynika on z typowych konfiguracji wewnętrznych, a tym samym uniknąć całkowitego usunięcia naszych cennych informacji. Możemy przejść do ustawień i sprawdzić, czy głośniki są na przemyślanym poziomie rozszerzania dźwięku.

Jak naprawić problem z niskim poziomem głośności na Androidzie?

Z pomocą trybu programisty i dostępnych opcji, nasz wolumen można znacznie poprawić. Zaleca się poruszanie się po naszym sklepie mobilnym Play Store lub App Store i pobieranie aplikacje zewnętrzne w celu wzmocnienia dźwięku. Ustawienia naszego telefonu komórkowego pomogą nam określić, czy nasze urządzenie jest w trybie cichym, czy nie ma kontroli nad dźwiękiem.

Zresetuj ustawienia dźwięku telefonu

Jeśli skonfigurowałeś ustawienia audio dostępne w ustawieniach naszego telefonu komórkowego, zaleca się odwrócenie procesu. Podczas regulacji głośności możemy mieć przypadkowo wciśnięty tryb cichy i dlatego słyszymy niewiele lub nic. Aby odwrócić ten proces, wystarczy wprowadzić ustawienia naszego preferowanego telefonu komórkowego.

Aby wejść, musimy przejść do „ustawień” naszego telefonu komórkowego w ikonie koła zębatego. Dlatego poszukaj sekcji „dźwięk lub głośność” i wyłącz tryb cichy lub przejdź do zwiększenia dźwięku naszych głośników. W tej sekcji możemy skonfigurować zarówno tę opcję, jak i inne, od tonu po stopień głośności wiadomości i połączeń.

Zainstaluj narzędzie do zwiększania głośności

Istnieją różne aplikacje, które służą jako uzupełnienie usprawniające te funkcje i możesz cieszyć się nimi niezależnie od marki urządzenia. Te aplikacje są dostępne dla naszego Androida, iOS i różne rodzaje urządzeń. tylko napisz wzmacniacz głośności W naszym domyślnym sklepie znajdziesz szeroką gamę narzędzi.

Wyłącz opcję automatycznego zmniejszania głośności

W wielu przypadkach doświadczamy, że gdy nadejdzie wiadomość i słuchamy muzyki, następuje niewielka zmiana głośności. Może to wynikać z ustawień, które domyślnie wprowadzają niektóre aplikacje zewnętrzne, a także niektóre wewnętrzne. The aplikacjami, które poważnie wpływają, jest połączenie Wazeaby go dezaktywować należy ponownie przejść do ustawień.

W ustawieniach naszego urządzenia szukamy opcji „Aplikacje i powiadomienia”, aw środku opcji „Aplikacje”. Dotykamy karty „wszystkie aplikacje”, aż znajdziemy połączenie Waze i Kontynuujemy dezaktywację lub odinstalowanie. Jeśli nie pozwala na odinstalowanie, możemy dotknąć opcji „Wymuś zatrzymanie”.

Należy wziąć pod uwagę, że nie wszystkie urządzenia mają tę aplikację który domyślnie przynosi nasz telefon komórkowy. W przypadku innych aplikacji, takich jak WhatsApp, zaleca się wyłączenie określonej funkcji. W tym celu przechodzimy do WhatsApp iw prawej górnej części w trzech punktach dotykamy i szukamy opcji ustawień, aw „powiadomieniach” odznaczamy pole „Dźwięki rozmowy”.

Jak uzyskać dostęp do opcji programisty na moim telefonie z Androidem?

Wszystkie urządzenia mobilne w wersjach takich jak Android mają tryb programisty, w tym użytkownika przyznaj określone uprawnienia każdej aplikacji i funkcji. Znajdują się w nim opcje regulacji głośności i aby aktywować ten tryb, musimy wejść w ustawienia mobilne. W ustawieniach schodzimy do „systemu” iw sekcji „o telefonie” szukamy okienka o nazwie „kompilacja” i naciskamy więcej niż 5 razy.

Kilkakrotne naciśnięcie pozwala skutecznie aktywować tę funkcję na naszym urządzeniu mobilnym. Ta opcja po uruchomieniu nazywa się „opcjami programisty” i można ją znaleźć w sekcji systemów w menu głównym. Aby skutecznie wejść, wystarczy znać każdą funkcję, aby uniknąć możliwego ryzyka błędnej konfiguracji.

Aby kontrolować głośność w normalnym tempie, szukamy pola o nazwie „Wyłącz głośność bezwzględną”. Ta opcja jest dozwolona w przypadku awarii ze względu na aplikacje, które działają jednocześnie i mają tendencję do generowania konfliktów. Ta funkcja ma tendencję do tworzenia niskich i wysokich poziomów głośności dla pełnego ogólnego skupienia, a nie częściowego.

Indeks
  1. Dlaczego mój telefon automatycznie zmniejsza głośność?
  2. Jak naprawić problem z niskim poziomem głośności na Androidzie?
    1. Zresetuj ustawienia dźwięku telefonu
    2. Zainstaluj narzędzie do zwiększania głośności
    3. Wyłącz opcję automatycznego zmniejszania głośności
  3. Jak uzyskać dostęp do opcji programisty na moim telefonie z Androidem?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up