Jak zainstalować niekompatybilne aplikacje na urządzeniu z Androidem?

Na co dzień używamy naszych urządzeń mobilnych do pobierania aplikacji, które pomagają nam, a nawet są narzędziami naszej pracy, więc kiedy nie możemy pobrać aplikacji, ponieważ pojawia się komunikat „niekompatybilny”, zwykle się boją i myślą, co to jest awaria naszego telefonu komórkowego.

Zwykle nie jest to awaria telefonu komórkowego, ale normalne jest, że gdy model telefonu nie znajduje się w zasięgu lista dozwolonych aby pobrać aplikację, pojawi się ten komunikat. Może to być spowodowane przechowywaniem, programowaniem lub inną niemożnością. Mimo to dzisiaj przedstawiamy najlepsze sztuczki, dzięki którym Twój telefon komórkowy będzie kompatybilny z dowolną aplikacją.

Co oznacza komunikat „niekompatybilny z tą wersją” na Twoim urządzeniu?

Chociaż ten komunikat nie powinien się pojawić, ponieważ Sklep Play dostosowuje się do twojego urządzenia w taki sposób, że filtruj te aplikacje które nie są zgodne z posiadaną wersją Androida, ale mimo to ten błąd może nadal występować sporadycznie.

Gdy pojawia się ten komunikat, oznacza to, że model twojego telefonu nie jest odpowiedni do posiadania tej aplikacji, zostało to określone przez ten sam deweloper, spowoduje to dodanie Twojego typu telefonu komórkowego do listy wykluczonych z aplikacji. Jest to strategia mająca na celu uniknięcie złych wyników aplikacji z powodu awarii.

Jak sprawić, by Twoje urządzenie z Androidem było kompatybilne z dowolną aplikacją?

Jednym z najlepszych sposobów na większą kontrolę nad urządzeniem, a nawet kontrolowanie tych sytuacji, będzie nauczenie się samodzielnego rootowania telefonu, ponieważ pozwala to modyfikować jego system operacyjny.Jeśli chcesz pobrać dowolną aplikację, Sklep Play pomoże ci rootowanie. Cóż, z uprawnieniami roota będziesz miał dostęp do prawie wszystkiego.

Nie wspominając o tym, że rozszerza pamięć RAM z rootem i poprawia działanie instalowanych aplikacji, ponieważ przełamuje wszelkie ograniczenia narzucone przez sprzęt, a także szybkość Twojego smartfona znacznie się poprawi.

Jakie kroki należy wykonać, aby pobrać aplikacje niezgodne z systemem Android?

Teraz, jeśli chcesz pobrać aplikację, która nie jest kompatybilna z twoim telefonem, możesz to zrobić bardzo łatwo, czy to po zrootowaniu, czy nie. Możesz pobrać aplikacje „APK” lub pobieraj aplikacje ze Sklepu Play, które mogą ułatwić pobieranie innych.

nie będąc rootem

Jedną z najlepszych opcji będzie pobranie i zainstalowanie aplikacji APK, w której wystarczy wyszukać nazwę aplikacji i zainstaluj go. Oczywiście są chwile, kiedy aplikacja tak naprawdę nie będzie działać, nawet jeśli pobierzesz ją w ten sposób, a to dlatego, że Twój telefon nie wspiera Aplikacja

Ze Sklepu Play

Możesz zainstalować określoną aplikację dla zrootowanego Androida, ta aplikacja nazywa się Pomocnik Rynku, po prostu wpisując jego nazwę w wyszukiwaniu w Sklepie Play, możesz go zdobyć, co robi, to fałszowanie tożsamości twojego telefonu komórkowego, na przykład, jeśli masz telefon Xiaomi, można go sfałszować jako Samsunga. Jak tego użyć?

 • Pobierz aplikację.
 • Wybierz operatora i model telefonu Co chcesz sfałszować?
 • Kliknij przycisk, który powie „Aktywuj”

Po wykonaniu tej czynności możesz przejść do Sklepu Play, a następnie pobrać aplikację, która wcześniej wydawała się niezgodna, gdy to zrobisz, aplikacja powinna rozpocząć pobieranie. Oczywiście pamiętaj, że jeśli ponownie uruchomisz urządzenie przed pobraniem żądanej aplikacji, nie zostanie ona pobrana, ponieważ przywróci oryginalny modeldo.

Jakie są kroki, aby pobrać pliki APK, które są niezgodne z telefonem komórkowym z Androidem?

APK to aplikacja, która zawiera pakiet plików niezbędnych do zainstalowania dowolnej aplikacji na naszym telefonie, tak, musisz zezwolić swojemu smartfonowi, aby kontynuować pobieranie. najpierw sam musisz przejść do „Ustawień” następnie wyszukaj „Bezpieczeństwo” i tam możesz zezwolić telefonowi na pobieranie aplikacji, które nie pochodzą ze Sklepu Play, jak to osiągnąć? Aktywuj opcję „Nieznane źródła”.

Musisz wziąć pod uwagę, że aplikacja w tym formacie może prezentować realne zagrożenia dla naszego telefonu, ponieważ narazisz się na wirusy, złośliwe oprogramowanie i dodasz programy, o których aplikacja nie ostrzega Cię w trakcie. Dlatego zalecamy nauczenie się, jak samodzielnie wykrywać zainfekowane formaty „APK”, abyś mógł niezawodnie wybierać pliki do pobrania.

Aby pobrać plik APK, wystarczy wyszukać nazwę pliku lub aplikacji, którą chcesz pobrać, i wybrać witrynę, która wygląda na wiarygodną do pobrania, pobieranie powinno otworzyć się automatycznie, po zakończeniu pobierania musisz kliknąć „Zainstaluj” i wtedy po prostu musisz spróbować podaj plik i to wszystko.

Indeks
 1. Co oznacza komunikat „niekompatybilny z tą wersją” na Twoim urządzeniu?
 2. Jak sprawić, by Twoje urządzenie z Androidem było kompatybilne z dowolną aplikacją?
 3. Jakie kroki należy wykonać, aby pobrać aplikacje niezgodne z systemem Android?
  1. nie będąc rootem
  2. Ze Sklepu Play
 4. Jakie są kroki, aby pobrać pliki APK, które są niezgodne z telefonem komórkowym z Androidem?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up