Jak zrootować dowolne urządzenie z Androidem - różne metody

Indeks
 1. Jakie są zalety rootowania urządzenia mobilnego?
 2. Jak zrootować telefon komórkowy bez zajmowania komputera?
 3. Jak można aktywować uprawnienia roota na Androidzie?
 4. Jakich programów można użyć, aby rootowanie telefonu komórkowego było bezpieczne?
  1. Android nie pojawia się na liście
 5. Jak zrootować telefon komórkowy z komputera?
 6. Jak długo może mi zająć zrootowanie mojego telefonu komórkowego?

Jeśli ostatnio odwiedziłeś witryna z AndroidemZ pewnością byłeś w stanie zobaczyć powód, dla którego jest to system, który prowadzi w większości zespołów. W rzeczywistości istnieje sposób, w jaki możesz wprowadzić zmiany do takiego poziomu, że przekracza to możliwości zwykłego użytkownika, aby to osiągnąć, wystarczy zrootować urządzenie z Androidem, z tą możliwością możesz modyfikować uprawnienia oryginały i zmodyfikuj system według własnych upodobań.

tylko nam zostało jedną rzecz, którą powinieneś rozważyć Zanim powiemy Ci, jak to zrobić, jeśli Twoje urządzenie jest nadal objęte gwarancją, rozważ zalety i wady, ponieważ po zmodyfikowaniu automatycznie je utracisz. Możesz to zrobić z tego samego urządzenia lub komputera, które posiadasz.

Jakie są zalety rootowania urządzenia mobilnego?

Po przeczytaniu powyższego, jeśli nadal zdecydujesz się to zrobić lub kupiłeś jeden i wiesz, że jest zrootowany, z pewnością zaintryguje Cię, jakie ma to dla Ciebie konsekwencje, w konsekwencji te zalety mogą być wyliczyć następująco:

 • Twoje aktualizacje nie będą już irytujące, ponieważ są przeprowadzane natychmiast, w przeciwieństwie do innych urządzeń, które proszą o autoryzację aktualizacji lub po prostu nie powiadamiają Cię o nowych modelach.
 • Możesz konfigurować swoje aplikacje, usuwać lub dodawać te, które uznasz za interesujące, nawet jeśli w pierwotnej wersji było to dla Ciebie niemożliwe, ponieważ nie było dostępne dla tamtej wersji. Możesz zmienić niektóre aspekty fizyczne: na przykład typografię, a nawet usunąć niektóre funkcje, które Twoim zdaniem nie są istotne.
 • Wydajność pamięci wewnętrznej urządzenia można modyfikować, to znaczy można zmienić miejsce przechowywania aplikacji na pamięć zewnętrzną.

Jak zrootować telefon komórkowy bez zajmowania komputera?

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie masz komputera do wykonania procedury, nie martw się, ponieważ możesz zrootować Moto G bez komputera, istnieje możliwość uzyskania dostępu do tych uprawnień bez konieczności korzystania z innego urządzenia w tym celu musisz wykonać następujące czynności:

Przede wszystkim upewnij się, że te warunki są podane:

 • Wykonaj kopię zapasową, aby chronić ważne dane na swoim urządzeniu.
 • Sprawdź procent energii, musisz sprawdzić, czy jest dobrze naładowany.

Po wykonaniu tej czynności druga rzecz do zrobienia przechodzi bezpośrednio do procesu, aby to zrobić musisz wykonać następujące czynności:

 1. Z przeglądarki lub sklepu z aplikacjami pobierz odpowiedni program do tego procesu.
 2. Po zakończeniu pobierania należy uruchomić program, czyli zainstalować go wewnątrz urządzenia.
 3. Jeśli pojawi się jakikolwiek typ skrzynki, który nie pozwala mu pochodzić z nierozpoznanego źródła, z systemu konfiguracji musisz pobrać i aktywować tę możliwość.
 4. Wróć do aplikacji i kontynuuj proces.
 5. Kiedy ci się to uda, musisz otworzyć program, większość z nich ma przycisk, w którym rozpoczyna się proces, kliknij go.
 6. Ogólnie rzecz biorąc, te aplikacje sprawdzają przed udostępnieniem opcji zmiany systemu, czy są ze sobą kompatybilne, po czym wystarczy kliknąć przycisk akceptacji.

Czas trwania zależy już od twojego połączenia i sprzętu, bądź cierpliwy.

Jak można aktywować uprawnienia roota na Androidzie?

Coś, o co możesz się martwić, gdy jesteś w trakcie wykonywania programu, to brak uprawnień niezbędnych do wykonania rootowania. System alertów jest różny, ponieważ niektóre programy informują o tym przed udostępnieniem opcji sprawdzenia zgodności ze sprzętem. Możesz go jednak aktywować w następujący sposób:

Gdy pojawi się wiadomość, musisz ją kliknąć. Jeśli nie jest widoczny, powinieneś poszukać go wśród opcji. Udziel pozwolenia, które będzie mieć jako w konsekwencji możliwe ponowne uruchomienie urządzeniapo prostu ponownie uzyskaj dostęp do aplikacji.

Jakich programów można użyć, aby rootowanie telefonu komórkowego było bezpieczne?

Jeśli jest coś, o czym powinieneś pamiętać, to bezpieczeństwo twojego komputera, gdy zdecydujesz się go zainstalować, zależy od ciebie, wprowadzanie tych zmian wiąże się ze znacznym ryzykiem. Istnieje jednak szereg programów, które w opinii internautów są skuteczniejsze, m.in znajdziesz następujące:

 • dr.fone - Root.
 • Framaroot.
 • korzeń królewski.
 • CF — automatyczne rootowanie.
 • Korzeń jednym kliknięciem.
 • korzeń ręcznika.

Android nie pojawia się na liście

Urządzenie z Androidem nie ma określonego programu do wykonywania tych funkcji, dlatego nie znajduje się na oficjalnej liście.

Jak zrootować telefon komórkowy z komputera?

Wiele osób czuje się bezpieczniej, jeśli ten proces jest wykonywany z komputera, więc jeśli masz komputer, ta procedura jest przeznaczona wyłącznie dla tych, którzy mają system Windows, w przeciwnym razie mogą wystąpić pewne sprzeczności w instrukcjach, które możesz zrób to w następujący sposób:

 1. Ustanów bezpieczne przewodowe lub bezprzewodowe połączenie z Internetem.
 2. Pobierz aplikację, którą wcześniej wybrałeś do zrootowania urządzenia.
 3. Uruchom ten sam program i zakończ proces.
 4. Jednocześnie musisz uruchomić kontrolę operacji rozwojowych na telefonie komórkowym, aktywować debugowanie przez USB wraz z podłączeniem go jako pamięci masowej. Wszystko to dla prawidłowego procesu.
 5. Następnie musisz połączyć aplikację komputerową z urządzeniem.
 6. Urządzenie wygeneruje alert, jest to nic innego jak autoryzacja urządzenia do wykonania zmian.
 7. Po zidentyfikowaniu, co zostanie wskazane w polu, a tuż obok urządzenia zobaczysz opcję rootowania.

Spowoduje to rozpoczęcie procesu rootowania na twoim urządzeniu, postaraj się zachować połączenie dwóch urządzeń.

Jak długo może mi zająć zrootowanie mojego telefonu komórkowego?

Różni się to w zależności od tego, czy korzystasz z komputera, czy bezpośrednio z urządzenia, w pierwszym przypadku może to zająć około 40 minut, licząc od pierwszego pobrania, które musisz wykonać. W drugim przypadku, korzystając z urządzenia, przybliżony czas to 30 minut, jeśli nie masz żadnych niedogodności związanych z procesem i ponownym uruchomieniem.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up