Jak wyłączyć skrót do aparatu na moim Androidzie? - Przycisk zasilania

Proces ma związek z udziałem „Aplikacji” w „Ustawieniach” „Androida”, podczas wchodzenia do niego wybierz liczbę porządkową „System”, w obecnych opcjach musisz mieć dostęp Do nazwa „Gesty”, czytaj opcje, aż pojawi się komunikat „Szybki dostęp do kamery”. Musisz wpisać ten wiersz. Robiąc to, ponownie znajdziesz oświadczenie „Szybki dostęp”, obok przycisku, należy to odznaczyć, kiedy to zrobisz, pojawi się komunikat „Wyłączone”, w przypadku, gdy nie potrzebujesz za pomocą przycisków aparatu.

Na jakich urządzeniach z Androidem ten skrót jest domyślnie włączony?

Będzie to zależeć od rodzaju sprzętu i oczywiście od zainstalowanego systemu.Mówiąc o tym ostatnim obszarze, należy pamiętać, że generalnie ten skrót jest dostępny w systemach 8.0 i później. Choć ta zasada może się zmienić na niektórych komputerach, niektórzy producenci zaprogramowali tego typu skróty we wcześniejszych wersjach „Androida”, niewykluczone, że taką opcję znajdziemy nawet w wersjach 5.0.

Z drugiej strony istnieją aplikacje, które pozwalają dodać „Skróty do aparatu”, co pozwoli każdemu urządzeniu, które akceptuje aplikację, na włączenie tej funkcji. Aby dowiedzieć się, czy zespół ma zastosowanie tych zakresów, czy nie, zapytać wśród „aplikacji”, oczywiste jest, że logo będzie miało postać jakiegoś „przełącznika” lub „aparatu”. Ponadto, naciskając przycisk zasilania dwa lub więcej razy z rzędu, możesz to określić.

Jak wyłączyć bezpośredni dostęp do aparatu Androida z przycisku zasilania?

Ponownie musisz wejść w ikonę lub rysunek „Ustawienia”, w dostępnych opcjach zlokalizuj lub znajdź tę o nazwie „System”, od razu będziesz mógł zrealizować sekcje do wyboru, ta, którą jesteś zainteresowany, nazywa się „Gesty” , chociaż na innych komputerach może znajdować się w sekcji „Dostępność”. Ale w tym przypadku kontynuuj w „Gestach”, poczekaj kilka sekund, aby wyświetlić zakresy kamery, w komputerach „Motorola” i „Samsung”, a nawet „Xiaomi” może się to różnić.

Fraza, która Cię interesuje, to „Szybki dostęp do aparatu”, wejdź do niej i ponownie zobaczysz opcję „Szybki dostęp”, któremu towarzyszy słowo „Aktywowany”, musisz tam nacisnąć. W odpowiednim momencie naciśnij, aby wyłączyć przycisk, który zapewnia dostęp, usuwając go, możesz jeszcze bardziej wchodzić w interakcje i korzystać z „HDR” aparatu, co dodaje inny akcent do przechwyconych zdjęć i filmów.

Jeśli masz Samsunga

W przypadku posiadania telefonu komórkowego „Samsung”, zlokalizuj zainstalowane ikony „Aplikacje”, kliknij tę z rysunkiem koła zębatego lub nakrętki, będziesz mógł od razu zauważyć instrukcje do skonfigurowania, dotknij, aby przejść do obszaru „Ułatwienia dostępu” . Zostanie wyświetlonych kilka opcji do wyboru, dotknij „Ustawienia zaawansowane”, czytaj uważnie, aż pojawi się komunikat „Klucz włączony' lub 'Przycisk zasilania' i naciśnij tam.

Od tego momentu należy zmienić numer porządkowy z „Aktywowany” na „Dezaktywowany”, poniżej znajdziesz ustawione funkcje, przejdziesz do „Aparatu” i zauważysz, że funkcja była nieaktywna. Należy pamiętać, że nawet jeśli sprzęt jest wymienionej marki, the Drogi dojazdowe aby wyłączyć skrót mogą się zmieniać, mogą nawet pozostać w trybie „System”, szkło powiększające może być bardzo pomocne.

Do telefonów komórkowych Motoroli

Dostęp do Motoroli nie jest daleki od bycia podobnymi do innych ścieżek skrótów, z głównego widoku aplikacji, pobierania i lekko zapada się w ekran (dokładnie tam, gdzie są ustawienia). Wejdź do sekcji „Systemy” i poczekaj na następujące liczby porządkowe, kiedy zobaczysz „Gesty”, naciśnij ją, poczekaj i przeczytaj opisy, znajdź te, które są związane z „Aparatem”.

Specyficzną funkcją, którą należy nacisnąć, jest „Szybki dostęp do kamery”. Należy pamiętać, że przed jej wybraniem należy Poinformuje Cię o stanie. „Wł. lub Wył.”, najprawdopodobniej jest włączony. Gdy funkcja pozwala zobaczyć przycisk, odznacz go, aby potwierdzić, że dostęp lub skrót można dezaktywować.Uzupełnij funkcje przechwytywacza, dodając „Aplikację” z funkcją skanowania dokumentów.

Jeśli masz Xiaomi

W takich przypadkach należy ukończyć dostęp do „Aplikacji” przeznaczonej do „Konfiguracji” lub „Ustawień” w systemie, w tym miejscu nacisnąć selektor „Zablokuj ekran” i Czekać Do patrz „Skróty w aplikacjach”. To wyłącznie w celu wybrania go, na obecnej liście spójrz na sekcję „Aparat”, ponownie poczekaj kilka chwil, aż pojawią się opcje.

Teraz nadszedł czas, aby nacisnąć cyfrowy selektor „Skrót do aparatu”, obok niego może znajdować się przycisk, który powinien być odznaczony. Jeśli nie, Twoim zadaniem jest go wyłączyć, Wróć do głównego widoku telefonu „Xiaomi”, zablokuj ekran i naciśnij „Przycisk zasilania”, tak jak w poprzednich okazjach, chodzi o to, że aparat nie jest aktywowany.

Dlaczego nie możesz wyłączyć skrótu do aparatu z Androidem za pomocą przycisku zasilania?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie ustawiłeś niezbędnych uprawnień w aparacie, aby telefon miał uprawnienia do wyłączenia funkcji bezpośredniego dostępu, wejdź w sekcję o nazwie „Aplikacje”. Użyj narzędzia „Lupa” i wpisz nazwę funkcji „Kamera”, zatapia oświadczenie „Dostęp” i kontynuuj czytanie, gdy znajdziesz sekcję uprawnień, aktywuj je wszystkie.

W innych przypadkach możesz zobaczyć opcje „Zmień ustawienia systemu”, wejdź w to miejsce i naciśnij przycisk „Udziel uprawnień”, aby włączyć. Głowa do góry Do „Systemy”, a następnie „Gesty”, i kliknij „Szybki dostęp do kamery”, dezaktywuj i przeprowadź niezbędne testy. Jeśli po tym zdjęcia będą rozmyte, zapobiegaj zaparowaniu aparatu mobilnego, może to być przyczyną problemu.

Indeks
  1. Na jakich urządzeniach z Androidem ten skrót jest domyślnie włączony?
  2. Jak wyłączyć bezpośredni dostęp do aparatu Androida z przycisku zasilania?
    1. Jeśli masz Samsunga
    2. Do telefonów komórkowych Motoroli
    3. Jeśli masz Xiaomi
  3. Dlaczego nie możesz wyłączyć skrótu do aparatu z Androidem za pomocą przycisku zasilania?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up