Jak wyłączyć opcje programistyczne na Androidzie – Skonfiguruj swój telefon komórkowy

Tak jak możesz aktywować i dezaktywować tryb programisty systemu Windows 10, w systemie Android również mamy taką możliwość. Rozumiejąc powyższe, wyjaśnimy to w prosty sposób jak wyłączyć opcje programistyczne na Androidziea także wiele innych aspektów o dużym znaczeniu, jeśli zamierzasz korzystać z tej zaawansowanej funkcji telefonu komórkowego.

Czym są opcje programisty Androida?

Niewątpliwie liczba rzeczy, które dzisiaj możesz to zrobić za pomocą telefonu komórkowego z Androidem jeszcze kilka lat temu były nie do pomyślenia. Dzięki tej technologii możesz zaprojektować projekt przemysłowy ze swojego ulubionego krzesła lub po prostu skutecznie się komunikować.

Aby w pełni wykorzystać swój telefon komórkowy, musisz nauczyć się wykorzystywać opcje telefonu komórkowego, dla których powinieneś rozważyć aktywację opcji programistycznych. Tryb programisty mobilnego lub znany również jako programista mobilny to program znajdujący się w systemie Androida i nie tylko Może to być bardzo przydatne dla zaawansowanych użytkowników..

Dzięki narzędziom oferowanym przez tryb deweloperski może służyć do zadań takich jak programowanie, uruchamianie i projektowanie aplikacji, a także może być wykorzystywany w celach biznesowych, finansowych, a nawet rozrywkowych. Możesz także naprawić wszelkie problemy lub usterki aplikacjimiędzy innymi dla Twojego telefonu komórkowego lub tabletu.

Dla skonfiguruj programistę na telefonie komórkowym, Musisz tylko zlokalizować w nim ikonę „Ustawienia”, gdy zostanie wyświetlona, ​​znajdziesz „Opcje programisty”. Kiedy na niego klikniesz, powinieneś włączyć opcje, które pojawiają się dla Twojej wygody, ale oczywiście powinieneś również wiedzieć, jak je wyłączyć, jeśli nie planujesz z niego korzystać.

Jakie są kroki, aby wyłączyć opcje programistyczne w telefonie komórkowym?

Dla wyłącz opcje programistyczne w telefonie komórkowym Aby go włączyć, musisz wykonać te same kroki, które wyjaśniliśmy powyżej. W telefonie znajdź „Ustawienia”, a następnie „Opcje programisty”. W tym momencie aktywujesz i dezaktywujesz programistę.

Musisz pamiętać, że jeśli opcja „Debugowanie USB” jest wyłączona, nie będziesz mógł wykonywać żadnych czynności z aplikacją. Więc jeśli tylko chcesz wyłącz opcje programistyczne na Androidzie, Wystarczy, że przełączysz ten przycisk z ON/Activated na OFF/Deactivated.

Z panelu telefonu komórkowego

Jeśli lubisz wyłączyć tę funkcję z poziomu panelu telefonu komórkowego, następnie zajrzyj do „Ustawienia” „Informacje o oprogramowaniu”, po czym naciśnij kilka razy „Numer kompilacji”, aż na ekranie pojawi się informacja, że ​​ta opcja jest wyłączona.

Bezpośrednio z ustawień telefonu komórkowego

Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz to zrobić bezpośrednio z ustawień telefonu komórkowego, ponownie znajdź „Ustawienia”, następnie „Opcje programisty” i odznacz opcję „Debugowanie USB”. Jak wyjaśniliśmy ci wcześniej, przy WYŁĄCZONEJ tej opcji już zrobiłeś to, co chcesz.

Z ustawień telefonu komórkowego Możesz także aktywować i dezaktywować ten ważny program, który może pomóc w tworzeniu systemów dla programistów i użytkowników, którzy zajmują się pracą biznesową w sposób formalny, tworząc kody dla nowych programów.

Jak sprawdzić, czy opcje programistyczne zostały wyłączone na Twoim Androidzie?

Dla wiedzieć, czy opcje programistyczne zostały wyłączone na twoim Androidzie, ponieważ będzie mógł wykonywać operacje na interfejsie i nie będziesz mógł ich kontrolować. Ponadto możesz sprawdzić w „Ustawieniach” swojego telefonu komórkowego, czy opcja programatora jest WYŁĄCZONA.

Z drugiej strony pamiętaj, że możeszwyłączaj i włączaj tryb programisty w dowolnym momencie. Z pewnością, jeśli jesteś programistą, uznasz tę funkcję za bardzo przydatną i powinieneś o tym wiedzieć skonfiguruj opcje programisty urządzeniaponieważ jest ich wiele i mogą być przydatne w różnych okolicznościach.

Dlaczego nie możesz poprawnie wyłączyć opcji programisty na telefonie komórkowym?

wiele razy nie potrafimy odpowiednio wyłączyć opcje programistyczne, dzieje się tak, gdy ta opcja nie została wcześniej poprawnie aktywowana. Jeśli „Opcje programisty” nie zostały aktywowane na telefonie komórkowym, nie można ich wyświetlić w „Ustawieniach” telefonu komórkowego.

To jest ważne mieć możliwość wyłączenia opcji programistycznych ponieważ może to wydłużyć żywotność baterii telefonu komórkowego. Po prostu odłącz sieci komórkowe i połącz się z Wi-Fi. Możesz więc debugować i opracowywać aplikacje, które nie są przydatne na telefonie komórkowym. Oczywiście nie zapomnij wykryć, czy plik APK jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, zanim przyznasz mu uprawnienia w trybie programisty Androida.

Indeks
  1. Czym są opcje programisty Androida?
  2. Jakie są kroki, aby wyłączyć opcje programistyczne w telefonie komórkowym?
    1. Z panelu telefonu komórkowego
    2. Bezpośrednio z ustawień telefonu komórkowego
  3. Jak sprawdzić, czy opcje programistyczne zostały wyłączone na Twoim Androidzie?
  4. Dlaczego nie możesz poprawnie wyłączyć opcji programisty na telefonie komórkowym?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up