Jak ustawić alarm w telefonie komórkowym za pomocą Asystenta Google — szybko i łatwo

Indeks
 1. Jak ustawić alarm w Asystencie Google?
  1. ustawić inteligentny alarm
  2. Z polecenia głosowego
  3. budzik o wschodzie słońca
  4. alarmy medialne
 2. Co zrobić, jeśli Asystent Google nie działa, aby ustawić alarmy?

Jeśli jesteś konsumentem Androida, być może w niektórych sytuacjach korzystałeś już z narzędzia alarmowego na swoim urządzeniu. Ale czy wiesz, że masz taką możliwość skojarzyć Asystenta Google z alarmem i używać z nim różnych akcji? Tę świetną opcję można wykonać za pomocą polecenia głosowego. Dlatego tutaj pokażemy Ci, jak ustawić alarm na różne zabawne sposoby na swoim urządzeniu za pomocą Asystenta Google.

Jak ustawić alarm w Asystencie Google?

Aby skonfigurować alarm, musisz najpierw pobrać aplikację z zegar google Jeśli nie jest zainstalowany w telefonie komórkowym, Przejdziesz do Sklepu Play. Po zainstalowaniu go w telefonie komórkowym zaczniemy programować alarm. Następnie wyjaśnimy różne sposoby, aby to zrobić:

ustawić inteligentny alarm

 1. Najpierw otworzysz aplikację Zegar na telefonie komórkowym z systemem Android.
 2. Następnie wybierzesz nowy alarm Możesz też zmodyfikować jeden z tych, które wydają się zaprogramowane.
 3. Następnie zobaczysz nową opcję pod elementem „Procedury Asystenta Google”.
 4. Teraz klikniesz tę opcję, aby aktywować pewne inteligentne alarmy, które zobaczysz na ekranie.
 5. Aby zakończyć, wystarczy zaakceptować modyfikację i to wszystko.

Jeśli chcesz przygotować prezentację dla swojego biura, najlepszą opcją będzie PowerPoint, ponieważ oferuje on wiele opcji, od przycinania obrazów w celu umieszczenia ich w prezentacji po umieszczanie na nich różnych efektów przejścia.

Z polecenia głosowego

Warto wiedzieć, że możesz poprosić Asystenta Google o ustawianie i zarządzanie alarmami nie tylko z telefonu komórkowego z systemem Android, ale także z urządzeń z głośnikami i inteligentnych zegarków. Dla ustaw alarm w telefonie z Androidem za pomocą polecenia głosowego wykonaj następującą procedurę:

 • Na urządzeniu z Androidem przytrzymasz przycisk strony głównej, możesz też powiedzieć „Hej Google” lub wpisać żądany alarm. Na przykład: „Utwórz alarm na jutro o 7 rano”, „Utwórz alarm na 14:00 o nazwie „Sprzątanie”, „Obudź mnie jutro o 5 rano”.
 • Jeśli chcesz dezaktywować alarm, możesz mu powiedzieć: „OK Google, wyłącz alarm” Możesz też kliknąć element Odrzuć.
 • Aby odłożyć alarm, możesz powiedzieć Asystentowi: „Hej Google, odłóż alarm”, a także „Hej Google, odłóż drzemkę na około 10 minut” lub dotknij opcji Drzemka.

Jeśli zaprogramowałeś alarm i już go nie potrzebujesz, możesz go anulować, w tym celu na telefonie komórkowym możesz powiedzieć „Hej, Google” lub napisz swoje pytanie lub polecenie. Na przykład: „Jakie mam ustawione alarmy?”, „Pokaż moje alarmy”, „Anuluj alarm o 5 rano”.

Jeśli chcesz zmodyfikować intensywność dźwięku swojego alarmu, możesz powiedzieć: „Hej Google” lub ustawić głośność, którą chcesz poprawić. Na przykład: „Zmień głośność mojego alarmu”, „Wprowadź ustawienia głośności”, „Zwiększ głośność mojego alarmu”.

budzik o wschodzie słońca

Aplikacja zegara Google zawiera nowe narzędzie, które oprócz tych, które już zawierało: minutnik, zegar, alarm, stoper. Ta nowa opcja nazywa się Dawn Budzik i działa w następujący sposób:

 • Pierwszą rzeczą jest ustawienie godziny, o której chcesz się obudzić. Możesz nawet wybrać dni tygodnia, w których lubisz wstawać o tej samej porze.
 • Następnie kliknij pozycję „Budzik o świcie”, aby zobaczyć, jak działa jasność ekranu będzie sukcesywnie wzrastać zanim alarm zacznie dzwonić.
 • Teraz możesz wybrać dźwięk, którym chcesz się obudzić, daje to możliwość wyboru dostępnych dźwięków telefonu komórkowego.
 • Możesz zdecydować, czy chcesz włączyć, czy wyłączyć opcję wibracji.
 • Jeśli korzystasz z Asystenta Google i masz zaplanowane procedury, tę opcję można również dołączyć do tej funkcji, aby były używane, gdy włączy się alarm w telefonie komórkowym.

Jeśli chcesz przesyłać treści do swoich sieci społecznościowych, sugerujemy tworzenie filmów na Instagram Reels, takich jak te na TikTok, aby stworzyć określoną treść dzięki pomysłowym narzędziom.

alarmy medialne

Asystent Google oferuje Ci opcję alarmów multimedialnych, które mają funkcję budzenia ulubioną stacją radiową lub muzyką na urządzeniu z systemem Android.

Jest to jedna z mało znanych opcji dla użytkowników Androida, ponieważ większość konsumentów ustawia swoje alarmy w zwykły sposób, z jednym dźwiękiem alarmu, gdy istnieje możliwość użycia niestandardowego dźwięku, a tym samym stworzenia alarmu multimedialnego. Aby móc ustawić ten typ alarmu za pomocą Asystenta Google, wykonaj następujące czynności:

 • Najpierw musisz powiedzieć „Hej Google” lub nacisnąć przycisk strony głównej.
 • Potem ja wyda asystentowi polecenie muzyki lub stacji radiowej Co lubisz słyszeć na swoim budziku? Na przykład: „Ustaw budzik muzyczny (możesz wypowiedzieć piosenkę wykonawcy, zespołu lub wybranej listy) na jutro o 7 rano”, „Ustaw budzik w radiu 102,5 na 8 rano w każdy poniedziałek i piątek”.

Uwaga: jeśli chcesz, aby konkretny utwór był dźwiękiem alarmu, musisz mieć subskrypcję usług muzycznych domyślnie ustawionych przez Asystenta Google, takich jak: Spotify lub YouTube Music.

Co zrobić, jeśli Asystent Google nie działa, aby ustawić alarmy?

Jeśli z jakiegoś powodu Twój telefon z Androidem nie pozwala na ustawianie alarmów za pomocą Asystenta Google, wypróbuj następujące opcje:

 • Najpierw spróbuj ponownie uruchomić urządzenie z Androidem.
 • Inną opcją jest sprawdzenie, czy mikrofon urządzenia działa prawidłowo.
 • Wymeldować się jeśli Asystent Google wymaga aktualizacji.

Wiemy, że w dzisiejszych czasach sposób nawiązywania relacji z innymi ludźmi jest zupełnie inny niż jakiś 20 lat temu, ponieważ teraz istnieją aplikacje, dzięki którym użytkownicy mogą łatwiej się komunikować. Dlatego zalecamy nauczenie się, jak otrzymywać powiadomienia za pomocą „Super Like” Tindera.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up