Jak skonfigurować powiadomienia Soundcloud na Androidzie?

Indeks
 1. Jakiego rodzaju powiadomienia Soundcloud nie są już dostępne dla aplikacji na Androida?
 2. Jakie kroki należy wykonać, aby włączyć/wyłączyć powiadomienia Soundcloud?
  1. Na urządzeniu z systemem iOS
  2. Poprzez przeglądarki internetowe
  3. Z aplikacją zainstalowaną na Androidzie
 3. Jakie problemy miałbyś z powiadomieniami Soundcloud, jeśli korzystasz z aplikacji na Androida?
  1. Konieczność ręcznego włączania/wyłączania powiadomień na każdym urządzeniu

Soundcloud zdołał ugruntować swoją pozycję na różnych rynkach nadgodziny. Jasny tego przykład, to Twoja aplikacja na urządzenia mobilne który jest dostępny na iOS i Androida. W przypadku Androida mamy do czynienia z szeroką gamą funkcji, ustawień i konfiguracji, co pozycjonuje Soundcloud wśród najlepszych serwisów streamingowych.

W ramach tych konfiguracji możemy oznaczyć powiadomienia. Są one prezentowane w różnych aspektach, do tego stopnia, że ​​możemy je dostosować lub dostosować do własnych upodobań. Poniżej porozmawiamy więcej o tym io czym Kroki, które należy wykonać, aby je skonfigurować.

Jakiego rodzaju powiadomienia Soundcloud nie są już dostępne dla aplikacji na Androida?

Aktualizacje zarówno aplikacji, jak i urządzeń mobilnych niosą ze sobą wiele zmian, które ogólnie są dobre. Jednak czasami utrudnia to działanie stron trzecich, czy to aplikacji, czy telefonu komórkowego jako takiego, tworząc znaczne ograniczenia. Świetnym tego przykładem jest aplikację Soundcloud na urządzenia z Androidem.

W związku z tymi problemami platforma zdecydowała się wyeliminować niektóre aspekty swojej aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym Android, oczywiście wszystko na korzyść działania i rozwoju aplikacji w tej klasie telefonów komórkowych. może od teraz zwróć uwagę na brak niektórych powiadomieńtakie jak wyskakujące okienka na naszym górnym pasku.

Jakie kroki należy wykonać, aby włączyć/wyłączyć powiadomienia Soundcloud?

Platforma Soundcloud oferuje swoim użytkownikom różnorodne opcje i ustawienia, dzięki czemu każdy, kto ma konto w tej usłudze Streaming Music, ma pełną kontrolę nad swoim profilem. W ten sposób będziemy mieli możliwość dokonywania wszelkiego rodzaju zmian w dowolnym aspekcie, takie jak powiadomienia.

Kroki do mieć możliwość włączania i wyłączania powiadomień aplikacji są bardzo łatwe do prześledzenia, jednak mogą się one zmieniać w zależności od urządzenia, na którym są przeprowadzane, to znaczy od tego, czy jest to telefon komórkowy z systemem iOS lub Android, czy komputer jako taki. Czytaj dalej i odkryj punkty, których należy przestrzegać, aby móc wprowadzić te zmiany na każdym z tych urządzeń.

Na urządzeniu z systemem iOS

 1. Nasz pierwszy krok do zrobienia Aby przeprowadzić ten proces, musisz przejść bezpośrednio do aplikacji Soundcloud.
 2. Raz w środku, będziemy znajdować się w sekcji „biblioteka”. który znajduje się na dole ekranu.
 3. Po wykonaniu tej czynności zostaniemy przekierowani do nowej sekcji, w której możemy zobaczyć listę tego, co konkretnie nasze albumy, wykonawców i playlisty zapisane. W prawym górnym rogu będzie sekcja naszego profilu, tam klikniemy.
 4. Ponownie będziemy mogli docenić listę opcji, tutaj się zlokalizujemy sekcji „ustawienia lub konfiguracja”.
 5. Wreszcie znajdziemy sekcję powiadomień, klikniemy i znajdziemy obszerną listę wszystkich powiadomień, które są nam prezentowane. Tutaj możemy wybrać, które nas interesują, a które nie, czyli możemy aktywować lub dezaktywować określone powiadomienia. Gdy już wybierzemy tych faworytów, opuścimy sekcję i tyle.

Poprzez przeglądarki internetowe

 1. W przypadku chęci przeprowadzenia tej procedury z komputera będziemy musieli Przejdź do witryny Soundclouda.
 2. Po wejściu do środka będziemy musieli wprowadzić naszą nazwę użytkownika lub adres e-mail i hasło, aby wejść do naszego profilu.
 3. Gdy to zrobisz, będziemy mogli zauważyć szereg opcji pojawiających się u góry ekranu, my klikniemy w ikonę 3 kropek który pojawia się w prawym rogu.
 4. Następnie przewinie się nowa seria ustawień i opcji, w ramach której na samym końcu Znajdziemy sekcję konfiguracji.
 5. Klikamy tam i wtedy możemy docenić 5 ustawień konfiguracyjnych. Są to konto, zawartość, połączenia, powiadomienia i prywatność. Przejdziemy do powiadomień.
 6. Już w tej sekcji możemy zobaczyć wszystkie powiadomienia który prezentuje Soundcloud, tutaj możemy zdecydować, które z nich aktywować, a które dezaktywować i to wszystko.

Z aplikacją zainstalowaną na Androidzie

 1. Pierwszy krok do zrobienia Będzie to przejście do aplikacji Soundcloud Będzie znajdować się w szufladzie aplikacji.
 2. już w środku, będziemy znajdować się w głównym domu aplikacji. Tutaj pójdziemy do biblioteki.
 3. W odpowiedniej sekcji możemy znaleźć lista opcji naszego profilu a poza tym bezpośredni dostęp do naszego konta jako takiego.
 4. Klikamy tutaj i zostanie nam przedstawiona nowa lista opcji. tutaj będziemy kierować do sekcji „Ustawienia”.
 5. W tej sekcji znajdziemy różne alternatywy, my zaznaczymy pole „powiadomienia”. który pojawia się wśród pierwszych pozycji.
 6. Na koniec wybierzemy te powiadomienia, które chcemy aktywować lub dezaktywować i to wszystko. Zmiany zostaną zapisane automatycznie i skończymy.

Jakie problemy miałbyś z powiadomieniami Soundcloud, jeśli korzystasz z aplikacji na Androida?

Występujący problem na tych urządzeniach z systemem operacyjnym Android było to pojawianie się niechcianych powiadomień lub po prostu to, że nie miały one nic wspólnego z kontem lub profilem Soundcloud powiązanym z użytkownikiem. Zostały one przedstawione zarówno z wiadomości e-mail, jak iz podstawowych ogłoszeń.

Wynikało to z faktu, że niektóre telefony komórkowe miały wersje Androida nieco wcześniejsze niż obecna. Bierze się również pod uwagę fakt, że niektórzy z tych użytkowników Nie zaktualizowali aplikacji Soundcloud.

Konieczność ręcznego włączania/wyłączania powiadomień na każdym urządzeniu

Jeśli chcesz wyłączyć lub włączyć powiadomienia w inny sposób to nie jest z aplikacji, wystarczy przejść do sekcji ustawień telefonu komórkowego. Następnie znajdziesz się w sekcji Aplikacje i wyszukasz aplikację Soundcloud.

Gdy go znajdziesz, klikniesz i wejdziesz w ręczne ustawienia aplikacji. Tutaj możemy zobaczyć różne opcje do wykonania, wśród tych powiadomień, tutaj możemy wybrać, czy je aktywować, czy dezaktywować i to wszystko.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up