Jak przełączyć się z Fahrenheita na Celsjusza w Androidzie Auto? - Konwersja Temperatury

Nowoczesne samochody mają ze sobą zintegrowany inteligentny system wyświetlania. Dlatego mogą korzystać z technologii takiej jak Android Auto, aby zyskać większą kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w telefonie za pomocą prostej konfiguracji. Ponadto masz tę przewagę, że znasz rzeczy związane z lokalizacją, aktualną temperaturą, nawet tą bardzo możesz zmienić jednostki miary od Fahrenheita do Celsjusza.

Z systemu ustawień Jest to jedyny sposób na wprowadzenie którejkolwiek z tych zmian. Jeśli wiesz, jak działa Android Auto, możesz wywnioskować, że szacowany czas to około 8 minut. Ale jeśli jesteś nowy w obsłudze tego typu systemu, powinieneś przejrzeć poniższy samouczek, aby uniknąć niedogodności.

Jakie informacje o pogodzie zapewnia narzędzie Android Auto?

Ciągła kontrola jest ważna dla wielu nawet podczas jazdy, dlatego ci, którzy pobierają Android Auto z Google Playmożesz zobaczyć różne elementy na ekranie w celu uzyskania informacji o pogodzie wśród nich prognoza pogody na przyszłe dni, aktualny stan, dokładna lokalizacja.

Poprzednie elementy należą do najbardziej podstawowych, jakie istnieją, ale były przydatne dla użytkowników tego urządzenia. Zgodnie z wnioskiem których używasz, możesz znaleźć więcej informacji, w systemie Android istnieje kilka aplikacji, które chociaż nie są oficjalnymi kreacjami Google, działają wspaniale i masz wiele opcji.

Dlaczego Android Auto domyślnie wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita?

Niektóre aplikacje mają wygląd, dźwięki lub wygląd, dzięki którym są rozpoznawane przy pierwszym użyciu i podobnie jak w przypadku dźwięku powiadomienia Android Auto, mają one taką samą możliwość dezaktywacji. To samo dzieje się, gdy mówimy o temperaturze, np bez konkretnego powodu System miar jest ustalony w stopniach Fahrenheita i jest to opcja, którą można zmienić.

Nawet z dowolnego urządzenia mobilnego z systemem Android miarą, za pomocą której wyrażana jest temperatura, są stopnie Fahrenheita.Jeśli chcesz to zmienić, program Robi to poprzez konwersję tak jak każdy proces transformacji stopni Celsjusza.

Z jaką aplikacją powiązana jest aplikacja Android Auto?

Ten program jest przeznaczony dla komputerów z urządzeniami z systemem Android i działa bez problemów z różnymi aplikacjami jednocześnie, aby je z nim połączyć, musisz go najpierw zainstalować. W związku z tym, jeśli nadal nie wiesz, jaki jest zakres programów, z którymi można połączyć Android Auto, pozostawimy je podzielone na dwie sekcje. Pierwsza dotyczy tych tworzonych przez branżę Google, to są następujące:

 • Użyj Kalendarza Google
 • mapy Google
 • pocztówka google
 • M.in

I odpowiednio druga grupa składa się z innych Samodzielne aplikacje Google które można łączyć, między innymi:

 • Waze
 • Spotify
 • Zwykły promień
 • WhatsApp
 • Telegram

Jakie są kroki, aby ustawić temperaturę w Android Auto?

Sposób, w jaki konfigurowane są wszystkie aplikacje, jest sam w sobie poprzez konfigurację, kiedy Android Auto jest instalowany bezpośrednio, możesz wprowadzić modyfikacje jego podstawowych elementów, takich jak temperatura odzwierciedlona w stopniach Fahrenheita, zmienić ją na stopnie Celsjusza. Musisz tylko wykonać następujące kroki:

 1. Z poziomu wyposażenia samochodu włącz ekran i wejdź do menu ustawień.
 2. Poszukaj sekcji Google.
 3. W nowych opcjach znajdziemy wyszukiwarkę, asystenta oraz alternatywę głosową.
 4. Następnie musisz zlokalizować asystenta głosowego.
 5. Pojawią się alternatywy, musisz przesunąć się w górę, aby uzyskać tę odnoszącą się do czasu.
 6. Tam zobaczysz opcję, w jaki sposób wyrażona jest kwota, musisz zmienić ją z Fahrenheita na Celsjusza.
 7. Zapisz zmiany i wróć ponownie zapytaj o pogodę, a polecenie głosowe powinno podać Twoją lokalizację, specyfikację pogody i aktualną temperaturę w stopniach Celsjusza.

Powiemy ci, że konwersja jest natychmiastowa, a jeśli nie jest odzwierciedlona, ​​oznacza to, że jest z nią problem, a raczej z programem, ale nie martw się, możesz go rozwiązać, wykonując cały proces ponownie, aż zostanie rozwiązany. W razie potrzeby dobrze byłoby ponownie uruchomić ekran, aby uniknąć dalszych niedogodności, na wypadek gdyby się zawiesił.

Indeks
 1. Jakie informacje o pogodzie zapewnia narzędzie Android Auto?
 2. Dlaczego Android Auto domyślnie wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita?
 3. Z jaką aplikacją powiązana jest aplikacja Android Auto?
 4. Jakie są kroki, aby ustawić temperaturę w Android Auto?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up