Oszczędzaj miejsce na iPhonie dzięki iMyfone Umate

Zapełnienie iPhone'a różnymi plikami jest obecnie bardzo łatwe, ponieważ na Twoim urządzeniu znajdują się miliony rzeczy, które świadomie lub nieświadomie istnieją. Na przykład niektóre aplikacje pozostawiają część swoich plików przechowywanych na Twoim urządzeniu, nawet jeśli aplikacja została oficjalnie odinstalowana.

Istnieje również wiele innych rzeczy, które zajmują cenne miejsce na Twoim iPhonie, dlatego zaleca się, aby co jakiś czas uruchamiać szybkie skanowanie w poszukiwaniu zbędnych plików, aby nie było żadnych niepotrzebnych plików na Twoim urządzeniu. Możesz wykorzystać tę przestrzeń pamięci do przechowywania cennych plików.

Cóż, ręczne skanowanie iPhone'a w poszukiwaniu niepotrzebnych plików nie jest łatwe, dlatego istnieje kilka aplikacji, które pomogą Ci w tym zadaniu.

Wchodzić iMyfone Umate, narzędzie dla systemów Windows i Mac, które pozwala łatwo wyczyścić iPhone'a i pomóc zaoszczędzić miejsce na urządzeniu. Oto jak to działa.

Szybkie skanowanie

Gdy tylko pobierzesz i uruchomisz aplikację, zobaczysz opcję „Szybkie skanowanie”, która umożliwia szybkie przeskanowanie iPhone'a w poszukiwaniu niepotrzebnych plików i pomaga je usunąć. Wykonanie tego rodzaju skanowania nie wymaga dużego wysiłku, a wystarczy kliknąć jeden przycisk.

Po zakończeniu skanowania aplikacja pokaże, ile miejsca można zwolnić, jeśli usuniesz wyświetlone pliki. Pliki te obejmują niepotrzebne pliki, zdjęcia i aplikacje. Chociaż usuwa pliki zarówno niepotrzebnych plików, jak i aplikacji, ze zdjęciami robi coś innego. Nazywa się to kompresją, co szczegółowo zobaczysz w następnej sekcji.

Kompresja obrazu w celu mniejszego wykorzystania przestrzeni

Aby umożliwić zachowanie obrazów i jednocześnie zaoszczędzić miejsce w pamięci, aplikacja oferuje opcję zwaną kompresją. Polega na kompresowaniu wszystkich obrazów, tak aby były mniejsze niż oryginał, zwalniając w ten sposób miejsce w pamięci urządzenia. Możesz się zastanawiać, czy kompresja obrazów będzie miała wpływ na jakość obrazów, ale aplikacja twierdzi, że kompresja obrazów nie spowoduje utraty jakości. Nazywa to kompresją bezstratną.

Aby uruchomić funkcję kompresji obrazu, po prostu uruchom aplikację i kliknij „Kompresja” w lewym panelu.

Aplikacje i usuwanie ich danych

Aplikacje instalowane na iPhonie ostatecznie zużywają dane, przez co ich rozmiar wzrasta. Na przykład aplikacja WhatsApp w App Store zajmuje około 52,4 MB, ale teraz na moim iPhonie zajmuje około 720 MB. To dodatkowe miejsce zajmowane przez aplikację zawiera moje pliki multimedialne i wszystko inne, co udostępniłem za pomocą tej aplikacji na moim iPhonie.

iMyfone Umate pomaga poznać dokładny i aktualny rozmiar aplikacji na iPhonie i oferuje opcję usunięcia ich z urządzenia. Umożliwia także wybranie wielu aplikacji do jednoczesnego usunięcia, dzięki czemu można zwolnić ogromną część pamięci za jednym razem.

Wniosek

Podsumowując, aplikacja robi to, co mówi, i jest dla Ciebie idealna, jeśli Twój iPhone jest zapchany różnymi rzeczami i nie masz czasu na ich ręczne znajdowanie i usuwanie. Aplikacja zrobi to za Ciebie.

iMyfone Umate

Indeks
  1. Szybkie skanowanie
  2. Kompresja obrazu w celu mniejszego wykorzystania przestrzeni
  3. Aplikacje i usuwanie ich danych
  4. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up