Najlepsza aplikacja pogodowa na iPhone'a z prognozą i temperaturą

Lista 10 najlepszych darmowych aplikacji do przeglądania temperatur i prognoz pogody na iPhonie i iPadzie

Za pomocą nowoczesnego telefonu możemy sprawdzić prognozę pogody i dowiedzieć się, czy dzień jest słoneczny, czy warto zabrać ze sobą parasol. IPhone nie jest wyjątkiem: jest fabrycznie wyposażony we własną aplikację prognozy pogody, ale zawarte w nim informacje nie zawsze są wiarygodne, zwłaszcza jeśli mieszkamy z dala od głównych ośrodków miejskich. Dla tych, którzy chcą czegoś lepszego, bardziej szczegółowego lub przyjemniejszego, do wyboru jest wiele aplikacji pogodowych na iPhone'a, aby mogli zobaczyć prognozę, temperaturę, ale także inne bardzo przydatne informacje, takie jak częstotliwość, promieniowanie UV lub jakość powietrza. .

Zobaczmy, czym one są najlepsza aplikacja pogodowa na iPhone'a z prognozą i temperaturąktóry można zainstalować bezpłatnie na dowolnym aktualnym modelu iPhone'a (od iPhone'a 8) i jest kompatybilny z każdym włoskim lub zagranicznym miastem.

RÓWNIEŻ PRZECZYTAJ: Najlepsza aplikacja pogodowa na Androida z prognozą temperatury i pogody

Indeks
 1. Przewodnik po aplikacji Pogoda na iPhone'a
  1. Najczęściej używane aplikacje pogodowe na iPhonie
  2. Najlepsze aplikacje pogodowe na iPhone'a
  3. Wnioski

Przewodnik po aplikacji Pogoda na iPhone'a

Aplikacje pogodowe, które przedstawimy poniżej, działają głównie z geolokalizacją iPhone'a: ​​ważne jest, aby móc oferować prognozy pogody w mieście lub na obszarze, w którym się znajdujemy. Jeśli pojawi się okno alertu lokalizacji, z łatwością udzielimy pozwolenia, ponieważ nowe wytyczne Apple wymagają, aby aplikacje śledziły lokalizację tylko wtedy, gdy są aktywne na pierwszym planie. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj przewodnik Ustawienia prywatności na iPhonie, aby włączyć ochronę.

Najczęściej używane aplikacje pogodowe na iPhonie

Pierwsza polecana przez nas aplikacja pogodowa to Pogoda 3B, dostępne do pobrania pod adresemApple App Store.

Dzięki tej aplikacji możemy zobaczyć prognozę pogody dla dowolnego włoskiego i zagranicznego miasta, wyświetlić prognozę godzinową, otrzymywać ostrzeżenia o niebezpiecznych sytuacjach (silny wiatr, ulewny deszcz lub zbyt wysokie temperatury) i śledzić chmury opadów za pomocą radaru w czasie rzeczywistym, otrzymywać wiadomości o głównych wydarzeniach pogodowych, a także zmieniać grafikę, wybierając styl ikon.

Inną aplikacją pogodową, której warto używać na iPhonie, jest Pogoda - z iLMeteo.it, dostępne do pobrania pod adresemApple App Store.

Po zainstalowaniu tej aplikacji uzyskamy bardzo dokładne informacje o pogodzie dla włoskich miast z konfigurowalnymi widżetami pogodowymi, systemem radarowym dla opadów, prognozą na 3 dni, systemem monitorowania jakości powietrza, prognozą krajobrazów morskich, żywym tłem, systemem porównywania prognoz dla dwóch różnych lokalizacji, sekcja poświęcony trzęsieniom ziemi i raportom o zdarzeniach niepożądanych we Włoszech.

Inną bardzo dokładną aplikacją pogodową, którą możemy zainstalować na iPhonie, jest AccuWeather, dostępne do pobrania pod adresemApple App Store.

Dzięki tej aplikacji uzyskujemy dokładne prognozy dla włoskich miast i praktycznie wszystkich miast na świecie, także dzięki zaawansowanym wbudowanym narzędziom, takim jak system monitorowania wilgotności, system monitorowania alergii widziany z zakłóceń przy wejściu z satelity, a także codzienny monitoring temperatury i niektóre zaawansowane systemy, takie jak Tropical Storm Monitor i COVID -19 Infection Monitoring System.

Inną aplikacją pogodową, której możemy użyć na iPhonie, aby uzyskać wiarygodną prognozę, jest Podziemna pogoda, Dostępne odApple App Store.

Weather Underground nie tylko różni się od prognozy pogody pięknymi symbolami, ale także różni się od innych tłem nieba, które zmienia się w zależności od wykrytego stanu. Obsługiwany przez 180000 stacji pogodowych na całym świecie (z których wiele jest prywatnych), Weather Underground wyświetla aktualną wilgotność, punkt rosy, widoczność i ciśnienie. Możesz porównać dzisiejszą pogodę z danymi historycznymi. Ta aplikacja oferuje również widżet na ekranie dzisiaj Ułatwia to również uzyskanie porady na czas.

Najlepsze aplikacje pogodowe na iPhone'a

Te, które pokazaliśmy powyżej, to najczęściej pobierane aplikacje na iPhone'a we Włoszech, które zapewniają dokładną prognozę pogody. Dla tych, którzy chcą więcej, są podobne aplikacje w Apple App Store jeszcze lepszy i znacznie bardziej niezawodny które możemy zainstalować. Jeśli nie byliśmy zadowoleni z poprzednich aplikacji, możemy wypróbować jedną z następujących:

 • Ciemne niebo to jedna z najlepszych aplikacji pogodowych na iPhone'a, niestety nie darmowa, oparta na usłudze online Forecast.io, która informuje nas, kiedy i jak długo będzie padać.
 • YoWeather, aby zobaczyć, jaka jest pogoda na zewnątrz na tle iPhone'a.
 • Nowa prognoza pogody to świetna aplikacja pogodowa, która pokazuje temperaturę na ekranie w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Potrząśnij urządzeniem, aby ręcznie zaktualizować wykrywanie i prognozę pogody na kolejne dni.
 • Wietrzny Aplikacja pogodowa, za pomocą której można również sprawdzić intensywność wiatru, fal, śniegu i deszczu w czasie rzeczywistym, jest jedną z najbardziej wszechstronnych aplikacji pogodowych na iPhone'a.
 • Pogoda '' to piękna aplikacja pogodowa z wyraźną i piękną grafiką, która może wysyłać powiadomienia push.
 • Błąd pogody to bardzo dobra i popularna aplikacja pogodowa na iPhone'a z profesjonalną grafiką i szczegółowymi informacjami o prognozie i aktualnej sytuacji.
 • Pogoda + to świetna aplikacja do sprawdzania temperatury oraz wszystkich aktualnych informacji i prognoz pogody.
 • Pogoda Yahoo na iPhone'a to bardzo przyjemna aplikacja pogodowa ze zdjęciami i zdjęciami miejsca, dla którego chcesz zobaczyć prognozę pogody. Aplikacja jest bezpłatna, prosta, bez wielu szczegółów i informacji technicznych, być może najlepsza na tej liście, również dlatego, że nie zawiera reklam.
 • Pogoda marchewkowa to naprawdę jedna z najlepszych aplikacji pogodowych, jakie można znaleźć w iTunes App Store na iPhone'a, z pełną prognozą pogody i danymi oraz prawdopodobnie wieloma funkcjami subskrypcji premium.
  Ta aplikacja dostarcza niezbędnych informacji o pogodzie dla miasta, prognozy godzinowej i trzydniowej.
 • Pogoda to kolejna prosta aplikacja z niezwykle ostrą grafiką i kolorowym tłem, które zmienia się w zależności od temperatury mierzonej w mieście, w którym się znajdujesz. Niebieski ekran pokazuje zimno, czerwono ciepło i od razu wiesz, jaka jest temperatura.

Niezależnie od tego, która aplikacja jest zainstalowana, zawsze warto sprawdzić, czy dobrze działa w mieście, w którym mieszkamy: różnice między jedną aplikacją a drugą mogą być bardzo duże.

Wnioski

Znajomość prognozy pogody na iPhonie jest bardzo łatwa. Wszystko, co musisz zrobić, to wskazać jedną z wyżej wymienionych aplikacji. Wybór nie powinien być przypadkowy lub oparty wyłącznie na odczuciach: zawsze próbujemy wszystkich aplikacji i trzymamy się tych z najbardziej niezawodną pogodą, ponieważ wyniki mogą być różne (pozytywne, ale także negatywne) dla różnych aplikacji.

Wciąż na temat pogody zapraszamy do lektury naszych przewodników turystycznych Prognoza temperatury i pogody w przeglądarce Chrome i Firefox (rozszerzenia) jest Jak dodać pogodę do pulpitu komputera.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up