Jak zmieniać muzykę za pomocą gestów na Androidzie? - Najlepsze narzędzie

Jeśli zastanawiałeś się, jak mogę zmienić moją muzykę za pomocą tylko gestów na Androidzie? Cóż, w tym artykule wyjaśnimy, jakie wymagania musisz spełnić i jakie wersje Androida są kompatybilne z tą nowoczesną funkcją. Możesz więc aktywować tę funkcję w mniej niż pięć minut.

Które wersje Androida umożliwiają zmianę muzyki za pomocą gestów?

Nawigacja gestami zarówno dla muzyki, jak i działań na całym urządzeniu to nowe narzędzie, które zaczęło się wdrażać od Androida 9. Tak więc wszystkie wersje po tej wersji Androida mają możliwość korzystania z gestów.

Warto wspomnieć, że niektóre urządzenia mają tę opcję zablokowaną, a inne południowy zachódmogą aktywować go za pomocą niektórych aplikacji. Dzieje się tak głównie dlatego, że nie ma światowego standardu używania gestów na urządzeniach mobilnych. Wiadomo jednak, że nawet Apple pracuje nad ulepszeniem tej funkcji, więc nie byłoby zaskoczeniem, że w krótkim czasie będzie to normalne na wszystkich urządzeniach.

Należy powiedzieć, że istnieją aplikacje stworzone przez strony trzecie, które mogą nam pomóc w sterowaniu gestami, jeśli mamy telefon komórkowy ze starą wersją Androida. Jednak te aplikacje Nie mają oficjalnego wsparcia.więc korzystanie z niego odbywa się na własny koszt.

Jakie wymagania musi spełniać Twoje urządzenie z Androidem, aby zmieniać muzykę za pomocą gestów?

Aby używać gestów na Androidzie, istnieje kilka podstawowych wymagań, jednak są one powszechne i nie wymagają specjalnego urządzenia.

Korzystanie z przedniego aparatu

Przede wszystkim, a zwłaszcza dla urządzeń z Androidem niższym niż wersja 9, które chcą używać gestów z zewnętrzną aplikacją. Wymaganiem, którego potrzebujemy, jest posiadanie przedni aparat, który ma dobrą rozdzielczość i że nie ma problemów, takich jak rozmycie.

Dzieje się tak, ponieważ kamera będzie odpowiedzialna za patrzenie na to, jaki gest wykonujemy, aby mogła wykonać akcję w ten sposób. Operacja jest bardzo prosta, a położenie telefonu na płaskiej powierzchni i wykonanie gestu powinno w zupełności wystarczyć.

Jeśli masz telefon Pixel

Z drugiej strony, jeśli mamy jeden z nowych telefonów Pixel, proces będzie jeszcze łatwiejszy i nie będziemy musieli pobierać żadnej zewnętrznej aplikacji. Pierwszym krokiem będzie aktywacja gestów, w tym celu musimy przejść do ustawień naszego telefonu.

W ustawieniach będziemy musieli przewijać, aż znajdziemy sekcję systemową, warto o tym wspomnieć możemy napisać bezpośrednio 'gesty' klikając pasek wyszukiwania. W systemach zostanie nam pokazanych kilka opcji, ale w tym przypadku interesują nas gesty.

W tym menu będą wszystkie gesty i możemy się ich nauczyć lub zmodyfikować zgodnie z naszymi potrzebami. W tym dziale będą gesty nie tylko do muzyki ale również do wszystkie urządzeniawięc jest to bardzo ciekawa opcja, z której można korzystać nawet w sieciach społecznościowych.

Co zrobić, aby przełączać się między utworami za pomocą gestów w Motion Sense?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to aktywować wykrywanie ruchu, jest to aktywowane w ustawieniach telefonu w skrzynce o tej samej nazwie. Dzięki temu możemy bez problemu zacząć odtwarzać naszą muzykę. Jeśli nie masz takiej możliwości, możesz pobierz oficjalną aplikację ze sklepu Google.

Po pierwsze, jeśli chcesz przejść do następnej piosenki lub przewinąć do tyłu ten, który już zabrzmiał, wystarczy dotknąć ekranu po bokach, po lewej lub po prawej stronie. W przypadku prawej strony przejdzie do następnej piosenki, a lewej powtórzy poprzednią. Za pomocą tych prostych gestów możesz sterować odtwarzaniem muzyki bez odblokowywania telefonu.

Jako dodatkową informację możemy powiedzieć, że aby wstrzymać lub odtworzyć utwór, wystarczy stuknąć w górną część ekranu. Jedno dotknięcie rozpocznie odtwarzanie, a kolejne je zatrzyma.

Indeks
  1. Które wersje Androida umożliwiają zmianę muzyki za pomocą gestów?
  2. Jakie wymagania musi spełniać Twoje urządzenie z Androidem, aby zmieniać muzykę za pomocą gestów?
    1. Korzystanie z przedniego aparatu
    2. Jeśli masz telefon Pixel
  3. Co zrobić, aby przełączać się między utworami za pomocą gestów w Motion Sense?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up