Jak zainstalować dźwięk Dolby Atmos na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Indeks
 1. Jakie wymagania są potrzebne, aby zainstalować Dolby Atmos na Androidzie?
  1. Android 4.3 Jelly Bean lub nowszy
  2. Zainstaluj niestandardowe odzyskiwanie, takie jak TWRP
 2. Jaki jest właściwy sposób instalacji Dolby Atmos na telefonie komórkowym?
  1. Gdy telefon komórkowy nie jest zrootowany
  2. Jeśli masz roota na telefonie
 3. O ile wzrasta rozdzielczość dźwięku w telefonie Dolby Atmos?

Dolby Atmos to aplikacja, która została zaprojektowana w celu wzmocnienia dźwięków, które słyszymy przez nasze słuchawki. Ta technologia symuluje ruch dźwięku wokół użytkownika, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom doświadczenia. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zainstalować dźwięk Dolby Atmos na telefonie komórkowym z Androidem, przeczytaj uważnie ten interesujący samouczek.

Jakie wymagania są potrzebne, aby zainstalować Dolby Atmos na Androidzie?

Wymagania, które są potrzebne do zainstaluj Dolby Atmos na swoim Androidzie Obejmuje to posiadanie urządzenia z systemem Android w wersji 4.3 Jelly Bean lub nowszej oraz dostęp do uprawnień administratora. W ten sam sposób zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików na wypadek, gdyby podczas instalacji wystąpiło coś niedogodnego.

Android 4.3 Jelly Bean lub nowszy

Podstawowym wymogiem instalacji Dolby Atmos na urządzeniu mobilnym jest posiadanie systemu Android 4.3 Jelly Bean lub nowszego. W takim przypadku możesz otrzymać tzw wyższa jakość dźwięku. Powinieneś jednak wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się zainstalować ten efekt dźwiękowy, spowoduje to utratę gwarancji na telefon komórkowy, ponieważ będziesz musiał dokonać pewnych dostosowań.

Zainstaluj niestandardowe odzyskiwanie, takie jak TWRP

Niestandardowe odzyskiwanie to tryb odzyskiwania, który obejmuje niestandardowe opcje dostępu do plików Flash. Dzięki temu możliwe jest zainstalowanie dowolnych zmian w systemie po odblokowaniu bootloadera. Za pomocą tego narzędzia możesz zaburzyć cały system iz tego powodu przed użyciem telefonu należy wykonać kopię zapasową.

TWRP to dostosowane niestandardowe odzyskiwanie, które zapewnia różne funkcje i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Móc pobierz TWRP ze strony Team Win Do wykonać kopie zapasowe telefonu komórkowego, usuwaj partycje, usuwaj określone pliki i podłączaj dyski zewnętrzne przez OTG.

Jaki jest właściwy sposób instalacji Dolby Atmos na telefonie komórkowym?

Możliwe jest zainstalowanie Dolby Atmos na telefonie, gdy telefon nie jest zrootowany. Istnieje jednak inna metoda, dzięki której możesz zainstaluj tę technologię, jeśli masz roota na telefonie komórkowym. Tak czy inaczej, musisz wykonać szereg kroków i prawidłowo używać niektórych narzędzi.

Gdy telefon komórkowy nie jest zrootowany

Możesz zainstalować Dolby Atmos, gdy telefon komórkowy nie jest zrootowany. Aby to zrobić, musisz najpierw pobierz i zainstaluj aplikację Dolby Atmos na Twoim telefonie. To narzędzie nie jest dostępne w Sklepie Play. Dlatego konieczny jest dostęp do ustawień telefonu komórkowego, aby umożliwić „instalację z nieznanych źródeł”.

Uruchom ponownie telefon komórkowy i Pobierz aplikację Muzyka Google Play w Sklepie Play. Następnie wyłącz korektor, którego domyślnie używa Android. Otwórz Muzykę Google Play i dotknij trzech kropek. Przejdź do „Ustawień” iw „Equalizer” włącz opcję „Dolby Atmos”. Otwórz swoją bibliotekę i odtwórz utwór, aby przetestować właśnie zastosowaną zmianę.

Jeśli masz roota na telefonie

Możesz także zainstalować Dolby Atmos, jeśli masz root na telefonie. Aby to zrobić, pobierz skompresowany plik Dolby Atmos na telefon komórkowy. Wykonaj kopię zapasową wszystkich danych i uruchom ponownie telefon komórkowy wejdź w tryb odzyskiwania. Od razu zobaczysz interfejs TWRP.

Z niestandardowego odzyskiwania naciśnij „Zainstaluj” i poszukaj pliku Skompresowany plik Dolby Atmos. Przesuń palcem od lewej do prawej, aby przesunąć niebieskie kółko u dołu ekranu, aby zainstalować aplikację. Poczekaj kilka sekund na zakończenie procesu.

Następnie wybierz opcję „Wyczyść pamięć podręczną i Dalvik”, aby wyczyścić pamięć podręczną i przesuń niebieskie kółko od lewej do prawej. Na koniec uruchom ponownie telefon komórkowy i otwórz aplikację Dolby Atmos, aby dostosować dźwięk. Wypróbuj różne ulepszenia w zależności od potrzeb słuchowych i zastosuj wszystkie rozważane zmiany zoptymalizować dźwięk.

O ile wzrasta rozdzielczość dźwięku w telefonie Dolby Atmos?

Otrzymasz dźwięk przestrzenny tak długo, jak słuchasz Miksowanie dźwięku kompatybilne z Dolby Atmos. O, ta technologia łączy obiekty audio i odtwarzanie binauralne. W ten sposób optymalizuje się poczucie przestrzeni, a użytkownicy mogą określić, skąd pochodzą efekty.

Włączając Dolby Atmos na Androidzie, możesz słuchać plików audio w najwyższej możliwej rozdzielczości (24 bity/192 kHz). Należy zauważyć, że ta aplikacja zwiększa zużycie zasobów i miejsca do przechowywania. Jednak będzie warto, ponieważ będziesz cieszyć się dźwiękiem wyższej jakości.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up