Jak zablokować niechciane powiadomienia na moim Androidzie - Wyeliminuj SPAM

Powiadomienia to sposób, w jaki Twoje urządzenie powiadamia Cię, że coś nowego dzieje się w Twoim systemie, wszystkie telefony mają te opcje, aby powiadamiać Cię, gdy masz nową wiadomość, gdy ktoś do Ciebie dzwoni lub jakieś wiadomości na Twoim urządzeniu, dlatego czasami Zwykle jest to denerwujące, ale nie martw się, możesz wyłączyć tego typu powiadomienia, aby to zrobić, wystarczy czytać poniższy artykuł, tutaj wyjaśnimy to szczegółowo jak zablokować niechciane powiadomienia na Androidzie i tym samym wyeliminować SPAM.

Jakie są główne powody, dla których SPAM pojawia się na Twoim telefonie z Androidem?

Jeśli masz urządzenie z systemem Android, to na pewno zauważyłeś, że e-maile z niektórych aplikacji zwykle pojawiają się w Twoich powiadomieniach w formie reklamy lub dzwonią do Ciebie nieznajomi oferując Ci produkt, takie działania nazywamy Spamem, ponieważ są rodzaj informacji, o które w pewnym momencie nie prosiłeś, pomimo tego, że są irytujące, nie zawierają żadnego oszustwa ani oszustwa, w niektórych przypadkach są to tylko wiadomości typu reklamowego, to są główne powody, dla których pojawić się:

Zainstalowane problematyczne aplikacje

Zwykle, jeśli jesteś urządzeniem z Androidem, masz legalny sklep z plikami do pobrania, który jest odpowiedzialny za wszystkie Twoje zakupy w zakresie aplikacji, które to sklep Google Playjeśli pobierzesz aplikacje z nieodpowiednich witryn, mogą one później powodować problemy.

On W tych aplikacjach, które nie zostały pobrane, może pojawić się spam poprawnie, dlatego aby nie mieć większych problemów, bez względu na to, jak łatwe jest pobieranie na tych nielegalnych stronach, musisz skorzystać ze sklepu pobierania swojego Androida, zapobiegnie to problemom w użytkowaniu lub usługach swoich aplikacji.

Niewłaściwa autoryzacja uprawnień

Jednak spam będzie pochodził nie tylko z aplikacji, które mają problemy z pobieraniem, ale także z autoryzowanych uprawnień, które z czasem mogą być nieodpowiednie.

Gdy pobierzesz aplikację, będzie to wymagało szeregu uprawnień, na przykład, jeśli jest to aplikacja do zdjęć lub zdjęć, będzie wymagać pozwolenia na autoryzację posiadania informacji z aparatu lub przechowywania telefonu, są to rzeczy, dla których Umiejętność korzystania z aplikacji będzie obowiązkowaale uzyskując dostęp do tych uprawnień, będziesz mógł akceptować działania, które nie są dla Ciebie przydatne, a nawet mogą być szkodliwe dla Twojego Androida.

Jeśli masz tego typu problem i uważasz, że spam pojawia się z powodów aplikacyjnych nieodpowiednie uprawnienia, możesz je usunąć w dowolnym momencienależy zauważyć, że każda aplikacja ma swoją sekcję uprawnień, to znaczy, jeśli dezaktywujesz niektóre uprawnienia z jednej aplikacji, nie oznacza to, że robisz to dla wszystkich:

Jak zablokować niechciane powiadomienia na swoim urządzeniu z Androidem?

SPAM to uciążliwe informacje, które możesz zatrzymać, aby już nie nadchodziły, a nawet jeśli zdarzy ci się to za pośrednictwem WhatsApp, możesz je natychmiast zablokować, ale jeśli chcesz dezaktywować powiadomienia, musisz wykonać następujące kroki:

Przez bezpośrednie powiadomienia na pasku powiadomień: Aplikacje, które generują nowe powiadomienie, możesz je natychmiast zablokować, gdy się pojawią, w tym celu musisz to nacisnąć i kliknąć dezaktywuj, w ten sposób nie będziesz już otrzymywać więcej powiadomień tego typu.

Dla trwale zablokować powiadomienie z aplikacji: Aby wygenerować tę akcję, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź do aplikacji ustawień, w niektórych urządzenia mogą wyjść zamiast ustawień Ustawienia.
 2. Gdy jesteś w aplikacji, musisz przejść do pola, w którym jest napisane aplikacje, w tym celu musisz zejść z tej listy i poszukać.
 3. Kiedy otrzymasz aplikacje, zdasz sobie sprawę, że masz wszystkie aplikacje na swoim urządzeniu zebrane w tym samym folderze, teraz musisz znaleźć ten, z którego chcesz zablokować powiadomienia.
 4. Gdy go znajdziesz, wprowadź go, naciskając go.
 5. Tutaj zobaczysz szereg dostępnych opcji, takich jak wyczyszczenie pamięci podręcznej, poniżej znajdziesz Uprawnienia, wprowadź je.
 6. Dezaktywuj wszystkie autoryzacje, które uważasz za istotne, w tym celu musisz Naciśnij przełącznik obok każdego uprawnienia.

Dla powiadomienia na stronie: Jeśli chcesz dezaktywować powiadomienia na stronie, gdy wejdziesz w jedno z nich, gdy pojawi się pole zezwalające na powiadomienia lub wysyłanie Ci powiadomień, kliknij Zablokuj.

Dla blokować powiadomienia z Google Chrome: W tym celu wystarczy wejść w ustawienia tej aplikacji, następnie powiadomienia i dezaktywować stronę, która wysyła Ci SPAM.

Jak sprawdzić, czy Twój telefon z Androidem został poprawnie oczyszczony ze SPAMU?

Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twój telefon nie ma już spamu, jedynym sposobem jest poczekanie że dotrze do ciebie nowy, jeśli nie, to dlatego, że podczas blokowania niechcianych powiadomień akcja została wygenerowana pomyślnie.

Dlaczego SPAM nie jest prawidłowo blokowany na telefonie komórkowym z Androidem i co robić?

Spam jest formą reklamy i jeśli nie został poprawnie zablokowany, może to być spowodowane nieprawidłowym wygenerowaniem akcji lub nadal masz upoważnione pozwolenie na to, aby nadal do ciebie przychodzić nieaktualne informacje, możesz wykonać następujące kroki, aby wyłączyć takie uprawnienia:

 1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to podejść do urządzenia i włączyć je.
 2. Będąc na telefonie, wejdź w ustawienia Androida, w tym celu możesz przejść do menu głównego i kliknąć koło zębate.
 3. Tutaj wprowadzisz wszystkie ustawienia, które możesz modyfikować w telefonie, musisz przejść do opcji Aplikacje.
 4. Teraz wejdź do aplikacji, którą chcesz zobaczyć, jakie uprawnienia są dozwolone.
 5. Gdy jesteś w aplikacji, kliknij uprawnienia, tutaj możesz zobaczyć, które z nich aktywowałeś i dezaktywuj je, jeśli chcesz.

Innym sposobem uzyskania dostępu do informacji o aplikacji jest kliknięcie jej ustawień w menu, w którym się znajduje, tutaj Naciśnij Informacje o aplikacji i dostęp.

Indeks
 1. Jakie są główne powody, dla których SPAM pojawia się na Twoim telefonie z Androidem?
  1. Zainstalowane problematyczne aplikacje
  2. Niewłaściwa autoryzacja uprawnień
 2. Jak zablokować niechciane powiadomienia na swoim urządzeniu z Androidem?
 3. Jak sprawdzić, czy Twój telefon z Androidem został poprawnie oczyszczony ze SPAMU?
 4. Dlaczego SPAM nie jest prawidłowo blokowany na telefonie komórkowym z Androidem i co robić?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up