Jak odzyskać usunięte konwersacje lub wiadomości Facebook Messenger? ?

Chcesz wiedzieć, czy to możliwe? Odzyskać usunięte wiadomości z Facebook Messenger? Przede wszystkim musisz więc pamiętać, że w tym konkretnym artykule przedstawimy Ci wszystkie szczegóły dotyczące możliwości zdobycia tych rozmów. Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że chociaż niestety nie możemy odzyskać usuniętych wiadomości z Facebook Messenger, masz alternatywę, która może być równie skuteczna w takich przypadkach.

Prawda jest taka, że ​​chociaż pokażemy Ci wszystkie szczegóły poniżej, pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że niestety nie ma sposobu na odzyskanie usuniętych wiadomości z Facebook Messenger, jeśli zostały one faktycznie usunięte, a w takich przypadkach zostały usunięte całkowicie usunięte z aplikacji. Od teraz musisz wiedzieć to from Wygodne jest archiwizowanie wiadomości zamiast ich usuwania, dzięki czemu można je odzyskać w dowolnym momencie.

Indeks
 1. Odzyskaj zarchiwizowane wiadomości Facebook Messenger
 2. Możliwość odzyskania usuniętych wiadomości Facebook Messenger
 3. Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger z komputera
 4. Zrób kopię zapasową
 5. Pierwsza metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze
 6. Druga metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze
 7. Odzyskaj usunięte rozmowy na Facebooku
 8. Odzyskaj usunięty czat na Facebooku

Odzyskaj zarchiwizowane wiadomości Facebook Messenger

Chociaż, jak powiedziałem, niestety nie ma możliwości przywrócenia usuniętych wiadomości z Messengera, powinieneś wiedzieć, że zawsze mamy możliwość przywrócenia zarchiwizowanych wiadomości z Messengera itp. Właśnie w tym miejscu chcemy Ci pomóc. Prawda jest taka, że ​​istnieje nawet możliwość przywrócenia zarchiwizowanych czatów Facebook Messenger zarówno z komputera, jak i telefonu komórkowego.więc pokażemy Ci każdą z alternatyw.

Jeśli chcesz otrzymywać wszystkie wiadomości z komunikatora z komputera, wykonaj następujące czynności:

 • Otwórz Facebooka na swoim komputerze z dowolnej przeglądarki
 • Przejdź do Messengera w prawym górnym rogu ekranu
 • Wejdź w opcję „Pokaż wszystkie wiadomości w Messengerze”.
 • Przejdź do ikony Ustawienia po lewej stronie ekranu
 • Wybierz opcję Zarchiwizowane konwersacje
 • Lista rozmów pokazuje te, które nie znajdowały się na oryginalnej liście
 • Kliknij na czat, który Cię interesuje, wyślij wiadomość, a automatycznie wrócisz do listy najczęściej używanych rozmów na Facebook Messengerze

Odzyskaj wiadomości Messenger z oficjalnej aplikacji

 • Otwórz aplikację Messenger lub Messenger Lite na swoim telefonie
 • Wpisz nazwisko osoby, z którą rozmawialiśmy w wyszukiwarce i zarchiwizuj tę rozmowę
 • Wyślij mu wiadomość, a rozmowa zostanie natychmiast usunięta

Jak być może zauważyłeś, zwłaszcza, że ​​wielu użytkowników nie zna opcji zarchiwizowanych wiadomości, mamy szereg naprawdę interesujących treści, które pozwolą nam w pełni wykorzystać każdą rozmowę, która jest częścią Messengera. Jest to metoda szeroko stosowana przez osoby znające tę opcję. Jeśli więc prowadzisz rozmowę, której nie chcesz, aby inni czytali, zalecamy skorzystanie z tej funkcji.

Facebook od jakiegoś czasu ma własną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych, Facebook Messenger. Ta aplikacja staje się coraz bardziej używana i popularna i pozwala nam komunikować się bezpośrednio z naszymi kontaktami w sieci społecznościowej. Wiadomości, które otrzymujemy, mogą czasami być na poziomie zawodowym, a inne na poziomie osobistym, więc zobaczmy, jak Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger.

Możliwość odzyskania usuniętych wiadomości Facebook Messenger

Wszyscy posprzątaliśmy zawartość i mamy usunięte więcej niż chcieliśmy. Jeśli usunęliśmy rozmowy na Facebook Messengerze i chcemy odzyskać wiadomość, musisz najpierw Pobierz aplikację Es File Explorerktóre można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Otwieramy aplikację i przechodzimy do Pamięć lub karta MicroSD> Android> Dane. Przewijamy stronę danych, aż znajdziemy folder com.facebook.orca. Dwukrotnie klikamy folder, aby go otworzyć.

Na następnej stronie wybieramy folder Pamięć podręczna, a następnie fb_temp. Oto wszystkie kopie zapasowe Facebook Messenger, abyśmy mogli uzyskać informacje o indywidualnych rozmowach i rozmowach grupowych, które odbyliśmy za pośrednictwem tej aplikacji.

Odzyskaj usunięte wiadomości Facebook Messenger z komputera

Jeśli nie chcemy odzyskać skasowanych wiadomości z telefonu komórkowego lub tabletu, możemy to zrobić z komputera.

Pierwszy Podłączamy urządzenie z systemem Android do komputera przez kabel USB. Gdy komputer rozpozna urządzenie, będziemy Karta microSD lub pamięć wewnętrzna> Android> Dane> com.facebook.orca> Ukryte> fb_temp.

Zrób kopię zapasową

Aby przywrócić usunięte logi czatu, konieczne jest utworzenie kopii zapasowej naszych rozmów z określoną częstotliwością. Jest na to kilka możliwości.

Pierwsza metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze

Ta metoda może być używana z dowolnej przeglądarki na komputerze:

 • W prawym górnym rogu kliknij Facebook> Ustawienia
 • Kliknij Prześlij kopię swoich informacji
 • Kliknij Utwórz mój plik

W ten sposób utworzysz nawet kopię zapasową swojego profilu, więc zachowaj ostrożność podczas jej zapisywania.

Druga metoda zapisywania rozmów na Facebook Messengerze

Z tej metody można korzystać bezpośrednio przez Facebook Messenger

 • Podłącz urządzenie do sieci Wi-Fi
 • Zaloguj się do Facebook Messenger
 • Wybierz i przytrzymaj kontakt
 • Wybierz Plik z wyskakującego okna
 • Jeśli rozmowa zniknie, oznacza to, że została zarchiwizowana i można ją odzyskać po usunięciu

Dzięki temu samouczkowi, który Ci dzisiaj zostawiliśmy, możesz odzyskać przypadkowo usunięte rozmowy bez większych problemów. Nie zapomnij jednak regularnie tworzyć kopii zapasowych rozmów, aby niczego nie stracić i przywrócić informacje.

Jeśli masz skłonność do wymazywania więcej niż potrzebujesz, możesz zainteresować się naszymi artykułami Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i Jak odzyskać usunięte zdjęcia na Androida.

Facebook jest najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie, możemy wiele z nim zrobić i być może jednym z najważniejszych jest nawiązanie rozmowy z naszymi przyjaciółmi i znajomymi. Jak w przypadku każdej podobnej aplikacji, oczywiście mamy możliwość jednoczesnego usuwania wiadomości i usuwania rozmów.

Problem polega na tym, że chcemy je usunąć i przywrócić te rozmowy na Facebooku. Dlatego w tym artykule pragnę przybliżyć Wam bliższe informacje Jak odzyskać usunięte konwersacje na Facebooku, Kontynuuj czytanie.

Odzyskaj usunięte rozmowy na Facebooku

Czasami wątki, które usuwamy, nie są całkowicie usuwane, ale są archiwizowane w części wiadomości. Uzyskanie dostępu do tej sekcji nie jest wcale trudne, aby skutecznie zweryfikować, czy rozmowa, którą próbujesz przywrócić, jest właśnie taka.

Aby znaleźć tę część, musisz przejść z komputera do działu wiadomości na Facebooku. Wtedy pójdziesz tam, gdzie jest napisane "Zobacz wszystko w Messengerze„Załaduje się strona, na której mamy tylko rozmowy. Tutaj musisz przejść do odpowiedniego koła zębatego w lewym górnym rogu, a jak tylko go klikniesz, zobaczysz kilka opcji, jedna z nich to”Zarchiwizowane rozmowyKliknij tę opcję.

Odzyskaj usunięty czat na Facebooku

Jak zobaczysz, jest to łatwy sposób sprawdzenia, czy teoretycznie usunięta rozmowa jest nadal zarchiwizowana. Oczywiście nie zawsze tak się dzieje i w wielu przypadkach okazuje się, że nie można odzyskać usuniętych rozmów.Pamiętaj, że po usunięciu trwale Nie ma możliwości przywrócenia takich rozmów a te są stracone na zawsze.

Niestety nie ma innego skutecznego sposobu na obejście tego Usunięto czaty z Facebooka Facebook, to, o czym wspomniałem powyżej, jest jedynym, który jest jak najbardziej zbliżony i nie ma możliwości nawiązania rozmowy inną metodą, ponieważ Facebook jest pod tym względem dość surowy, jeśli to zrobimy, zostanie trwale wyeliminowany, możesz zapomnieć o tej rozmowie na zawsze.

Jeśli uważasz, że znasz inną metodę odzyskiwania usuniętych czatów na Facebooku, daj nam znać w komentarzach, które znajdziesz poniżej, a także we wszystkich swoich pytaniach, które możesz tam zostawić i tak szybko, jak to możliwe jako redaktor bloga postaram się odpowiedzieć na to pytanie, które cię dręczy, które nie pozwala ci spać, a jeśli to zrobisz, to w końcu śnisz Jak odzyskać usunięte czaty na Facebooku, z sieci społecznościowej F de Perdition, prawda? Pomyśl o tym w ten sposób.

Czy udało Ci się odzyskać usunięte wiadomości z Facebook Messenger za pomocą tego krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up