Jak aktywować Snake Cheat na telefonie z Androidem? -Wąż 3D

Indeks
  1. Gdzie można pobrać aplikację „Snake on Screen” i jak to zrobić?
  2. Co należy zrobić, aby włączyć węża na telefonie z Androidem?
  3. Jak możesz nagrać ekran telefonu komórkowego, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z wężem?
    1. Z Twoim systemem mobilnym

Kiedy pojawiły się pierwsze telefony komórkowe, niemal natychmiast dodano do nich gry, które stały się bardzo popularne wśród posiadaczy telefonów komórkowych, wszyscy pamiętamy te klasyczne gry, takie jak trałowiec i wąż. Abyś mógł przeżyć te niesamowite chwile, w tym artykule pomożemy Ci odkryć, jak aktywować tę sztuczkę z wężem na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Android, a tym samym cieszyć się tą zabawną grą.

Gdzie można pobrać aplikację „Snake on Screen” i jak to zrobić?

Aplikację można pobrać z oficjalnej strony w Internecie, ale możemy ją również zlokalizować w sklepie Google Play, który musimy zawsze aktualizować, wystarczy otworzyć dystrybutora aplikacji na Androida, w pasku wyszukiwania musimy wprowadź wyszukiwanie węża na ekranie, Jak tylko go znajdziemy, wybieramy go i klikamy zielony przycisk pośrodku z napisem „Zainstaluj”, a następnie po prostu go uruchamiamy i to wszystko.

Możliwe jest również uzyskanie węża na ekranie naszego komputera, to wystarczy zainstaluj bluestack'a na komputerze będącym emulatorem Androida, czyli tą aplikacją będzie symulować system operacyjny Android dzięki czemu możemy instalować i uruchamiać aplikacje współpracujące z tym systemem operacyjnym. Następnie wyszukamy aplikację snake na ekranie, zainstalujemy ją i uruchomimy.

Co należy zrobić, aby włączyć węża na telefonie z Androidem?

Aby go włączyć, wystarczy pobrać najnowszą wersję dostępną z Google Play Games, gdy tylko ją otrzymamyszukamy ikony i wchodzimy, aby zobaczyć gry dostępne, zobaczymy, że The Serpent tam będzie, a przy okazji można w niego grać również na Mapach Google, teraz musimy nacisnąć przycisk pod obrazem gry z napisem „Graj”, czekamy żeby się załadowało i to wszystko, możemy grać.

Jak możesz nagrać ekran telefonu komórkowego, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z wężem?

Istnieje wiele procedur, które możemy wykonać, aby nagrać ekran, aby podzielić się naszymi doświadczeniami z wężem, niektóre zależą niektórych aplikacji, które pomagają nam nagrywać dobrej jakości wideo, w którym docenia się doświadczenie. Ale z naszego smartfona możemy to zrobić, ponieważ ma funkcję, którą możemy aktywować, naciskając przycisk, aby nagrać wszystko, co dzieje się na ekranie. Poniżej wyjaśniamy to bardziej szczegółowo

Z Twoim systemem mobilnym

Większość smartfonów ma system, którym są, Posiadają funkcję nagrywania zdarzenia wyświetlane na ekranie i urządzeniach z Androidem nie są wyjątkiem, te telefony komórkowe również mają tę opcję, a teraz pokażemy Ci, jak z niej korzystać.

Z ekranu głównego musimy przesunąć palcem od góry ekranu w dół, aby odkryć pasek zadań, tam możemy zobaczyć różne przyciski, wszystkie przydatne, ale musimy zwrócić uwagę na jeden, którego ikona ma kształt aparatuklikniemy na niego od razu zobaczymy jak licznik jest nałożony na ekran.

Następną rzeczą, którą musimy zrobić, to poszukać aplikacji snake na ekranie i kliknąć tam, aby wejść do gry, gdy tylko gra się rozpocznie, będziemy mogli zobaczyć licznik w nakładce, naciśnij czerwony przycisk, aby rozpocząć nagrywanie ekranu, dzięki temu możemy nagrywać wrażenia z aplikacji tak długo, jak tylko zechcemy.

Jeśli chcemy zatrzymać nagrywanie, po prostu musimy to zrobić ponownie naciśnij czerwony przycisk tuż obok lady, zatrzyma nagrywanie i automatycznie zapisze wideo w galerii. Aby go udostępnić, wystarczy tam wejść, zlokalizować wideo, nacisnąć go przez kilka sekund, aż zobaczymy opcję udostępniania i wybrać sposób, w jaki chcemy go wysłać.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up