Recenzja komputera Mac Stellar Speedup – ułatwia korzystanie z technologii

Nowe narzędzie programowe SpeedUp firmy Stellar obiecuje przyspieszyć działanie komputera Mac nawet o 25%. Zobaczmy, czy to prawda i spróbujmy dowiedzieć się, jak to działa.

Potrzeba szybkości

Wyjaśnijmy to sobie. Nie ma czegoś takiego jak magiczna kula, jeśli chodzi o przyspieszenie komputera. Komputery z biegiem czasu zapełniają się różnymi rzeczami i nic nie można na to poradzić poza niestosowną i szczerze mówiąc niemożliwą odmową zapisywania czegokolwiek i przechowywania czegokolwiek na komputerze. Wymaga to pracy i czasu, na które niewielu z nas może sobie pozwolić.

Twoja maszyna się zapełnia, a wraz z tym obciążeniem plikami, kopiami zapasowymi i innymi śmieciami następuje pełzające spowolnienie. Nie możesz od tego uciec.

W użyciu

Instalacja jest łatwa. Po prostu przeciągnij ikonę do folderu aplikacji i gotowe.

Twórcy starali się, aby początkowe uruchomienie było łatwe i szybkie, wybierając opcję posiadania gigantycznego przycisku z napisem „Przyspiesz teraz”. To właśnie nazywa się w branży „cięciem do sedna”.

Po zainicjowaniu systemu,

prezentowane są opcje. Istnieje skanowanie niestandardowe, podczas którego możesz wybrać woluminy do przeskanowania, ale łatwo i szybko jest po prostu skorzystać z ustawień domyślnych, czyli dowolnych zamontowanych woluminów. W przyszłości możesz chcieć wykluczyć ze skanowania określone woluminy, ponieważ są to dyski zapasowe lub dyski przeznaczone do jednego celu.

Skanowanie to łatwy, choć naprawdę długotrwały proces.

Otrzymujesz jednak całkowitą liczbę elementów zidentyfikowanych jako martwe w Twoim systemie w postaci dużej liczby, którą możesz zobaczyć z drugiego końca pokoju. Jeśli skanowanie zajmuje wiele godzin, jest to świetna wiadomość, ponieważ nie chcesz przez cały czas siedzieć przy urządzeniu i sprawdzać postęp.

Wreszcie, po długim szlifowaniu dysków, prezentowane są wyniki. Najpierw zobaczysz podsumowanie, które daje Ci możliwość wykorzystania płatnej wersji do oczyszczenia do 50% więcej danych z Twojego systemu.

Pełne wyniki dają możliwość i uważamy, że powinieneś z niej skorzystać, sprawdzenia każdego pliku, który system uzna za zbędny, na wypadek, gdyby był nieprawidłowy.

W twoim systemie jest dużo ciężaru własnego; to prawie gwarantowane.

Ostrzeżenie: bądź wybredny

Kuszące jest po prostu skorzystanie z ustawień domyślnych, zaakceptowanie analizy swojego komputera i po prostu usunięcie wszystkiego, co zasugerowano. Byłoby to nierozsądne, przynajmniej w przypadku kilku pierwszych razy. Chociaż oprogramowanie PPC już nie działa, wiele starych plików binarnych Universal Intel może być nadal przydatnych. Uważnie przejrzyj listę możliwości, na wypadek gdybyś mógł zwolnić miejsce, usuwając używane programy.

Cena

Przyzwyczailiśmy się do płacenia bardzo małych kwot za oprogramowanie w sklepach iOS i Google Play, ale poważne oprogramowanie, zwłaszcza jeśli pochodzi od stosunkowo małego programisty, wymaga pieniędzy, aby wyprodukować i sprzedać, więc musisz być gotowy zapłacić . W tym przypadku myślę, że 34,99 dolarów nie jest specjalnie wygórowaną kwotą, a jeśli potrzebujesz oprogramowania do czyszczenia Maca, powinieneś zapłacić temu człowiekowi i czuć się z tym dobrze.

Wniosek

Stellar SpeedUp Mac to dobry, solidny i niezawodny produkt. Mówiąc brutalnie, nie jest to najlepsze ani najładniejsze na rynku oprogramowanie do czyszczenia komputerów Mac, ale każdego dnia zajmiemy się Twoim systemem niezawodnym i delikatnym, a nie tylko płytkim wyglądem. Jeśli chcesz regularnie czyścić swój system i utrzymywać wszystko w dobrej kondycji, SpeedUp Mac będzie dobrym wyborem.

Jeśli masz coś do dodania lub masz jakieś doświadczenia ze SpeedUp Mac, którymi chcesz się podzielić, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Indeks
  1. Potrzeba szybkości
  2. W użyciu
  3. Ostrzeżenie: bądź wybredny
  4. Cena
  5. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up