Jak ustawić wideo jako wygaszacz ekranu na komputerze Mac

Być może już podobają Ci się wygaszacze ekranu, które są fabrycznie zainstalowane na Twoim Macu, ale teraz możesz dodać do swojego Maca nowy rodzaj wygaszaczy ekranu. Możesz teraz dodać wideo jako wygaszacz ekranu.

Wchodzić ZapiszHollywood, aplikacja dla komputerów Mac, która umożliwia ustawienie wideo jako wygaszacza ekranu. Dzięki temu możesz odtwarzać dowolne pliki wideo jako wygaszacz ekranu, gdy komputer Mac znajduje się w trybie bezczynności. Jeśli chcesz coś uruchomić na swoim komputerze, oto jak to zrobić.

Ustawianie wideo jako wygaszacza ekranu

SaveHollywood to lekka i bezpłatna aplikacja dla komputerów Mac, którą można pobrać z jej oficjalnej strony internetowej.

1. Pobierz ZapiszHollywood z oficjalnej strony internetowej i zapisz go na komputerze Mac. Kliknij dwukrotnie pobrany plik „.dmg”, a zostanie on uruchomiony.

2. Po uruchomieniu aplikacji kliknij dwukrotnie plik o nazwie „SaveHollywood.saver”, aby go zainstalować.

3. Na następnym ekranie zostaniesz zapytany, jakich użytkowników chcesz mieć dostęp do wygaszacza ekranu. Możesz wybrać siebie lub wszystkich użytkowników komputera Mac. Jeśli wybierzesz drugą opcję, zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła administratora.

Cokolwiek wybierzesz, kiedy skończysz, po prostu kliknij „Zainstaluj”, aby zainstalować wygaszacz ekranu.

4. Po zainstalowaniu wygaszacza ekranu należy go skonfigurować w ustawieniach komputera Mac. Aby to zrobić, kliknij logo Apple w lewym górnym rogu i wybierz „Preferencje systemowe…”, aby przejść do panelu ustawień komputera Mac.

5. Kliknij „Pulpit i wygaszacz ekranu” na następnym ekranie, aby dostosować ustawienia wygaszacza ekranu.

6. Na kolejnym ekranie kliknij „Wygaszacz ekranu”, aby przejść do zakładki wygaszacza ekranu. Tam przewiń w dół listę wygaszaczy ekranu i wybierz ten z napisem „SaveHollywood”, a następnie kliknij przycisk „Opcje wygaszacza ekranu…”.

7. Możesz teraz dodać film, który będzie używany jako wygaszacz ekranu na komputerze Mac. Aby dodać wideo, kliknij znak „+” (plus) w oknie dialogowym. Powinno pozwolić Ci wybrać plik wideo.

8. Poruszaj się po pamięci komputera Mac i znajdź plik wideo. Wybierz go, a następnie kliknij przycisk „Dodaj”.

9. Po dodaniu filmu możesz dostosować ustawienia jego wyświetlania jako wygaszacza ekranu. Opcje obejmują żądany rozmiar filmu, ramki wokół filmu, kolor tła, muzykę z filmu i tak dalej.

Po zakończeniu dostosowywania ustawień kliknij „OK”, aby zapisać zmiany.

10. Możesz wyświetlić podgląd wygaszacza ekranu wideo, najeżdżając kursorem na miniaturę i klikając opcję „Podgląd”.

Wybrany film będzie teraz odtwarzany jako wygaszacz ekranu, dopóki nie zmienisz go na jeden z pozostałych wygaszaczy ekranu na komputerze Mac.

Wniosek

Jeśli chcesz mieć gotowy element jako wygaszacz ekranu na komputerze Mac, możesz skorzystać z powyższego przewodnika, który pozwala używać wideo jako wygaszacza ekranu. To coś innego i na pewno ci się spodoba.

Indeks
  1. Ustawianie wideo jako wygaszacza ekranu
  2. Wniosek

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up