Najlepsze smartfony z Androidem w każdym przedziale cenowym

Rzućmy okiem na najlepsze smartfony z systemem operacyjnym Android, jakie możemy kupić w każdym przedziale cenowym

Smartfony z Androidem są bez wątpienia najlepiej sprzedającymi się smartfonami na świecie, nie tylko dzięki temu, że są dostępne we wszystkich przedziałach cenowych, od super przystępnych cenowo smartfonów po smartfony z wyższej półki, które mogą konkurować z iPhone'ami. Android to obecnie system operacyjny, który został przyjęty przez praktycznie wszystkich producentów z różnymi dostosowaniami, m.in. B. od Samsunga, Huawei i innych firm takich jak Xiaomi i Honor Jak wybrać najlepszy smartfon w określonym przedziale cenowym?

W tym artykule mamy Najlepsze smartfony, które możesz kupić w różnych przedziałach cenowychSklep Amazon służy jako punkt odniesienia i ma niższe ceny niż jakiekolwiek inne centrum handlowe. Niezależnie od tego, czy chcemy wydać mniej niż 100 euro, czy też chcemy wydać więcej niż 1000 euro, zawsze znajdziemy dla nas odpowiedni smartfon!

https://www.sztuczkitechniczne.com/2016/08/migliori-smartphone-android-in-assoluto.html

CZYTAJ TAKŻE -> Najlepsze telefony z wbudowanym 5G

Indeks
 1. Najlepsze smartfony z Androidem według przedziału cenowego
  1. Mniej niż 100 euro
  2. Mniej niż 200 euro
  3. Mniej niż 300 euro
  4. Mniej niż 400 euro
  5. Mniej niż 500 euro
  6. Zaawansowany Android (od 600 €)
  7. Smartfon Google Pixel
  8. Wnioski

Najlepsze smartfony z Androidem według przedziału cenowego

Smartfony w tym przewodniku zostały wybrane spośród wielu modeli w tym samym przedziale cenowym i zawsze preferują najnowsze smartfony (wydane w tym roku) o najlepszych parametrach technicznych i najbardziej odpowiedniej cenie.
Oczywiście istnieje wiele innych modeli w każdym przedziale cenowym, ale wybierając jeden z poniższych produktów, mamy pewność wyboru mocnego, pięknego i dobrze obsługiwanego smartfona z Androidem.

Do oceny robimy zarówno przegląd recenzji produktów, jak i przegląd recenzji dostępnych w Internecie, więc możemy polecić tylko te, które są najlepszymi smartfonami z Androidem w każdym przedziale cenowym.

Mniej niż 100 euro

Znalezienie dobrej jakości smartfona poniżej tej liczby jest niezwykle trudne, ponieważ często są to smartfony o specyfikacji sprzętowej, która zdecydowanie nie spełnia wymagań. Na szczęście tak nie jest w przypadku Xiaomi Redmi 9C, sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

Ten smartfon ma 6,53-calowy ekran HD, ośmiordzeniowy procesor, 32 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej, 2 GB pamięci RAM, potrójną tylną kamerę, wyzwalacz twarzy, baterię 5000 mAh i obsługę dwóch kart SIM.

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z modeli wymienionych poniżej:

Mniej niż 200 euro

W tym przedziale cenowym stopniowo znajdujemy bardzo ciekawe smartfony, które są przydatne do codziennego użytku bez zbytnich pretensji i które mogą zrobić wszystko, nie żałując, że wydano więcej pieniędzy. Zdecydowanie najtańszym telefonem jest ten Xiaomi Redmi Uwaga 10, Wykonany przez Amazon.

W tym smartfonie znajdziemy ekran 6,43” FHD + DotDisplay, ośmiordzeniowy procesor, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, poczwórny aparat cofania, akumulator o pojemności 5000 mAh, szybkie ładowanie 33 W i dwie karty SIM System operacyjny Slot i MIUI (oparty na systemie Android).

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z modeli wymienionych poniżej:

Mniej niż 300 euro

Od 200 € możemy znaleźć smartfony z najnowszymi funkcjami technicznymi, nowymi technologiami, które zostały już wdrożone i jeszcze większą wydajnością, w połączeniu z bardzo wydajnymi aparatami. Najlepszym produktem w tym przedziale cenowym jest to Realme 8 Pro, sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

W tym smartfonie znajdziemy 6,4-calowy ekran Super AMOLED, procesor Snapdragon 720G, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, poczwórny tylny aparat ze sztuczną inteligencją 108 MP, czujnik NFC i czytnik linii papilarnych pod spodem wyświetlacz, bateria 4500mAh, ładowarka 50W SuperDart i system operacyjny Android 11.

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z modeli wymienionych poniżej:

Mniej niż 400 euro

W tym przedziale cenowym zaczynamy znajdować smartfony z wyższej półki, które charakteryzują się wszystkimi funkcjami, są szybkie nawet po latach, a jeśli są dobrze utrzymane i aktualizowane, zawsze dają nam ogromną satysfakcję. Dlatego polecamy OnePlus PÓŁNOC, sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

Ten smartfon ma 6,44-calowy wyświetlacz Fluid AMOLED o częstotliwości 90 Hz, ośmiordzeniowy procesor, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci, poczwórny tylny aparat, szybkie ładowanie Warp Charge 30T, podwójną kartę -Obsługę SIM i obsługę sieci 5G.

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z poniższych modeli:

Mniej niż 500 euro

W zaawansowanych urządzeniach z Androidem możemy znaleźć wiele smartfonów, które mogą konkurować z iPhonem pod względem wydajności i unikalnych funkcji.
Gdy mamy tyle do wydania zachęcamy do sprawdzeniaOPPO Znajdź X3 Lite, sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

Ten smartfon ma 6,43" ekran FHD + AMOLED, ośmiordzeniowy procesor, 8 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, poczwórny tylny aparat, gniazdo zasilania. Ładowanie Dual SIM, obsługę sieci 5G, baterię 4400 mAh i Androida 11 system operacyjny.

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z modeli wymienionych poniżej:

Zaawansowany Android (od 600 €)

W tym przedziale cenowym znajdujemy najwyższy poziom Androida z zawrotnymi cenami i najnowocześniejszymi funkcjami technicznymi, które nie sprawią, że będziesz żałować iPhone'a! Wybór pomiędzy liderami jest zawsze bardzo trudny, ale bez wątpienia najlepsze jest toOPPO Znajdź X3 Pro, sprzedawane i wysyłane przez Amazon.

Ten potężny smartfon ma 6,7-calowy wyświetlacz QHD+, technologię AMOLED, częstotliwość odświeżania 120 Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888, 12 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej, 10-bitowy tylny aparat Sony IMX766 Quad, 4500 mAh bateria i szybkie ładowanie, ładowanie bezprzewodowe, moduł WiFi 6 i system operacyjny Android 11.

Alternatywnie możemy zobaczyć jeden z poniższych modeli:

Smartfon Google Pixel

Na osobną wzmiankę zasługują smartfony produkowane bezpośrednio przez Google, czyli Google Pixel. Najpierw otrzymasz aktualizacje dla nowszych wersji Androida. Każda aplikacja systemowa jest obsługiwana przez Google i oferuje najlepszą optymalizację baterii i systemu operacyjnego, dzięki czemu zawsze działa płynnie.

Możemy je teraz zobaczyć Google Pixel 4aWyposażony w koprocesor Pixel Neural Core, 6 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, dwa tylne aparaty z autofokusem i technologią wykrywania fazy dual pixel, szybkie ładowanie 18 W i akumulator 3140 mAh. Ten smartfon można kupić bezpośrednio w Sklep Google.

Wnioski

Jak odkryliśmy, wiele smartfonów zalecanych w tym przewodniku ma chińskie pochodzenie, ponieważ upadło teraz stowarzyszenie „Chiński smartfon, zły smartfon”, bardzo ważne w przeszłości, ale teraz całkowicie niedokładne, ponieważ pojawia się najlepsza biżuteria na Androida od uznanych i uznanych od niezawodnego chińskiego producenta. W wysokich przedziałach cenowych znajdziemy jednak wiele potężnych Samsungów, LG i Huawei. Dla tych, którzy kochają Google i chcą najpierw otrzymywać aktualizacje, po prostu kup Pixela najnowszej generacji.

Jeśli interesują nas inne chińskie modele smartfonów, możemy zapoznać się z odpowiednim przewodnikiem Najlepsze chińskie marki smartfonów.
Czy chcemy zaoszczędzić na naszym nowym telefonie? Zawsze możemy zajrzeć do naszego przewodnika Najlepsze smartfony za 200 euro.
Z drugiej strony, jeśli lubimy bardzo duże ekrany, możemy dalej czytać instrukcje Najlepsze smartfony szerokoekranowe (6 cali lub więcej).

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up