Zautomatyzuj codzienne zadania w systemie Windows i zwiększ produktywność dzięki Ellp

Maszyny mają jeden cel: zwiększenie ludzkiej produktywności. Ze względu na duże obciążenie pracą PC pozostaje jedną z najlepszych maszyn dla ludzi. Jednak Twój komputer może również stać się źródłem problemów ze względu na ilość wykonywanej pracy.

Aplikacja Ellp zapewnia, że ​​Twój komputer robi to, co powinien: zwiększać produktywność. Ellp to lekkie narzędzie, które zużywa niewiele zasobów systemowych. Co najważniejsze, pozwala ustawić własne zasady działania komputera.

Ellp pracuje z koncepcją „jeśli-to-to-to”. Na przykład Ellp pozwala skonfigurować komputer tak, aby otwierał iTunes, Spotify lub Netflix za każdym razem, gdy podłączasz słuchawki. Niewiarygodne, prawda?

połączonyCo to jest AutoHotKey i jak służy do automatyzacji rzeczy w systemie Windows?

Indeks

Dlaczego potrzebujesz tego piękna w swoim życiu?

Jaki jest dla Ciebie najważniejszy zasób? Gdy nadejdzie czas, szybko przekonasz się, że Ellp jest przydatny.

Dzięki aplikacji Ellp otrzymujesz coś więcej niż tylko „przeciwną i równą” reakcję na każde działanie. Po podłączeniu słuchawek normalny komputer zmienia tylko wyjście audio; równa odpowiedzi.

Gdy podłączysz słuchawki lub wkładki douszne do komputera za pomocą Ellp, zrobią więcej, na przykład: B. Otwórz Netflix automatycznie.

Aplikacja pomaga dostosować komputer do Twoich zachowań, zainteresowań i celów. Ellp ma na celu zapewnienie kontroli nad komputerem i zadaniami lub zadaniami, które z nim wykonujesz.

Jeśli zawsze chciałeś, aby Twój komputer był sojusznikiem, Ellp jest tutaj, aby Ci pomóc.

Co możesz zrobić z Ellp?

Powiedzmy, że już to przygotowałeś. (Za chwilę pokażę, jak to zrobić). Zobaczysz zakładkę na środku strony głównej. (Możesz kliknąć po lewej i prawej stronie karty, aby zobaczyć więcej opcji).

Wystarczy kilka kliknięć, aby użyć tych kart do zaprogramowania reakcji komputera na użytkownika w dowolnym momencie. Możesz utworzyć reguły określające, co zrobi Twój komputer w odpowiedzi na:

  • Niektóre działania, które podejmujesz (lub nie)

  • Działania podejmowane na Twoich kontach internetowych (np. Facebook)

  • Działania wykonywane w czasie rzeczywistym (np. dźwięk z komputera jest wyciszony o określonych porach dnia lub gdy jest gotowy do spania)

Krótko mówiąc, możesz użyć tych zakładek, aby skonfigurować działania swojego komputera.

Tak działają karty

Karty są podzielone na cztery kategorie w zależności od tego, czego potrzebujesz. Te kategorie obejmują

  • wydajność

  • bezpieczeństwo

  • występ

  • zabawa

Karty w kategorii Produktywność pomagają uporządkować biurko. Możesz także otworzyć swoją ulubioną aplikację po włączeniu systemu.

Kliknij kartę, którą chcesz aktywować. Na przykład, jeśli chcesz wyciszyć komputer od 21:00 do 7:30, możesz skonfigurować i aktywować odpowiednią kartę.

Oczywiście możesz zmienić dane karty według własnego uznania, a następnie kliknąć przycisk „Aktywuj kartę”.

Karty kategorii Wydajność pomagają utrzymać Twój komputer w najlepszym stanie.

Ellp może powiedzieć, czy dana aplikacja spowalnia system lub zapełnia kosz. Te małe rzeczy spowalniają działanie twojego komputera, ale ich nie zauważysz, ponieważ są to małe rzeczy. Po zainstalowaniu Ellp i aktywowaniu tych kart nie musisz ich zauważać.

Kategoria Rozrywka zawiera zakładki, które pozwalają określić, dokąd trafiają wszystkie pobrane pliki. Jeśli nie chcesz, aby Twoje zdjęcia, filmy i muzyka były zapisywane w tym samym folderze, możesz wybrać, gdzie je umieścić, a Ellp zajmie się resztą.

Ellp pomaga również chronić komputer.

Firma Ellp może powiadomić Cię, jeśli Twój adres e-mail pojawi się w raporcie o naruszeniu danych. Aplikacja wykonuje również czyszczenie prywatności na twoim komputerze.

Istnieje wiele doskonałych map na Ellp. Czy możesz sobie wyobrazić, że Twój komputer może ostrzegać Cię za każdym razem, gdy przelatuje nad Tobą Międzynarodowa Stacja Kosmiczna?

Jeśli aktywujesz kartę i już jej nie potrzebujesz, możesz wrócić do karty i ją dezaktywować.

Jak zacząć od Ellp

1. Wejdź na oficjalną stronę Elp stronie internetowej i kliknij duży żółty przycisk z napisem „Pobierz teraz”.

2. Po pobraniu aplikacji uruchom kreatora instalacji i zainstaluj aplikację. Uruchom aplikację po instalacji.

3. Wpisz swoje imię w pierwszym oknie i kliknij przycisk «Dalej».

4. W następnym oknie wybierz jedną z czterech kategorii, w których potrzebujesz natychmiastowej pomocy. Pamiętaj, że później możesz wybrać inne opcje. Wybory, których tu dokonujesz, nie ograniczają Cię.

5. W Ellp możesz wpisać tutaj swój adres e-mail, aby być na bieżąco z nowymi funkcjami.

6. Po zarejestrowaniu otworzy się strona startowa.

Krewny
Jak zautomatyzować i zaplanować zadania w systemie Windows

Gdzie mogę znaleźć odpowiednie karty

W zależności od kategorii, którą wybrałeś podczas konfigurowania aplikacji, na stronie głównej znajdziesz kilka zakładek. Jednak możesz potrzebować więcej kart niż widzisz na swojej stronie głównej.

W prawym górnym rogu strony głównej znajduje się sekcja o nazwie „Kategorie”. Kliknij.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie mapy Ellp. Jeśli nie masz czasu na dokładne sprawdzenie wszystkiego, możesz to zrobić według kategorii.

Gdzie mogę znaleźć moje karty

Aktywowane mapy są zapisywane w jednym miejscu. Możesz je wszystkie znaleźć w zakładce „Moje dokumenty”.

Kliknij sekcję „Moje karty”, aby znaleźć wszystkie aktywowane karty. Będą wyglądać jak na poniższych zdjęciach.

Pamiętaj, że możesz wyświetlić nowe karty, klikając sekcję „Nowe”.

Zautomatyzuj swój komputer za pomocą Ellp i poświęć swój czas na ważniejsze rzeczy. Pobierz Ellp już teraz i podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up